IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

    Ако не е мъж, то ще е жена, на която изключително много и липсва мъжко внимание, а това ни отдалечава от първоначалната заявка.
    Която е?

    Коментар


    • [QUOTE=val/she;n3599382]
      Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Никоя нормална жена не би говорила по подобен начин за бивш съпруг, който и е предоставил подобни възможности.
      Зависи. Има вероятност историята да е истинска.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
        .................................................. Е, да - дамата си прави експеримента, в който всички участваМЕ и всеки дава максимума от себе си, за да я впечатли... /подсвирквания, консултации, покани в заведения или на кафе, боричкания от типа - "аз съм правилният, а не той!" и опити за омаскаряване на "конкурента".
        А ти гледаш сеир, как налапват кукичката мъжете във форума и ядеш пуканки отстрани
        Такава Кристина, ако въобще има такава на света, казва, че съжалява за тези 3 години, но от друга гледна точка това е голям бонус, да разбере какво не иска от живота. Това, че не го е осъзнала показва колко и е акъла.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          Мъж ли стоеше зад фейка според теб?
          Ако не е мъж, то ще е жена, на която изключително много и липсва мъжко внимание, а това ни отдалечава от първоначалната заявка.

          Коментар


          • [QUOTE=Selena;n3599377]
            Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

            Защо реши, че е фейк?
            Никоя нормална жена не би говорила по подобен начин за бивш съпруг, който и е предоставил подобни възможности.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
              Под това се подписвам с 2 ръце.
              Мъж ли стоеше зад фейка според теб?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение


                Между другото , интелектът съчетан с етика е едно от най-привличащите качества и при двата пола.
                Под това се подписвам с 2 ръце.



                Коментар


                • [QUOTE=Selena;n3599377]
                  Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

                  Защо реши, че е фейк?

                  Ангажирана, но следи с едното око какво се случва в околността... ))

                  Коментар


                  • [QUOTE=val/she;n3599376]
                    Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                    Е, добре. Не си се хванал на този фейк.
                    Защо реши, че е фейк?

                    Коментар


                    • [QUOTE=безимeн;n3599375]
                      Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение


                      Значи, отново общият знаменател "мъжете"... Не си даваш сметка, че можеш да засегнеш някои мъже, нали! Без обиди, моля, моля! ))
                      Е, добре. Не си се хванал на този фейк.

                      Коментар


                      • [QUOTE=val/she;n3599371]
                        Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                        И на мен ми се чини така, но пък е интересно да се наблюдават околните.
                        Това си е социален експеримент, в който се вижда, че мъжете, наистина, сте крехки и уязвими същества.

                        Значи, отново общият знаменател "мъжете"... Не си даваш сметка, че можеш да засегнеш някои мъже, нали! Без обиди, моля, моля! ))

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

                          Тъй като заблудите трябва да бъдат развявани - и особено политкоректните целенасочени заблуди - ще споделя, че според едно скорошно научно изследване степента на успех на едно дете в образованието, включително до висше, в 70% зависи от генетичния фактор на родителите и в 30 - от социалния фактор на родителите му.

                          Моля да не вярваш на думите ми, тъй като препратката към изследването изчезна със скапването на таблета ми и не мога да я представя, но имай предвид, че не лъжа в живота (във форума също) и че много внимателно и критично прочетох статията.
                          Да, днк е базата, но ти трябва и надстройка - социално обкръжение - стимулиращо развитието и образованието ти.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            Учудващо точна характеристика на реалността. Адмирации. Само за последното изречение имам резерви.

                            Резервите ти по отношение търсенето на милионер, произтичат от факта, че - в ранната възраст си имала хората, които да бдят над твоето интелектуално развитие и образование!

                            За съжаление, образованието вече се неглижира от голяма част от родителите и децата нямат минимума, който ги прави конкурентни на пазара на труда. Следващата възможност е да потърсят преуспял финансово, т.е. - милионер.

                            Иначе, ти самата не би се противопоставила, дори и преуспяВАЩА - на един романтичен, влюбен в теб, разбиращ те, приятен, чистоплътен, духовит, с чувство за хумор, с грижа за семейството, умен, гледащ те в очите, усмихващ се, помагащ ти във всяко начинание..., та - би се ДОРИ и влюбила в подобен човек, АКО И ДА е милионер...

                            Казано с други думи - не е трудно да бъдат формулирани причините, поради които една дама би престъпила своите резерви...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Хахаха.Ама сигурна ли си,че изчетените книги са в негова полза?Участвал съм в„Стани богат„и отговорих на 12 въпроса от общо 15/и се отказах,като отговорих правилно,та не се знаеше докъде ще стигна/,а дотам не се стига,без да си чел много,ама много книги.Той до какво ниво е стигнал в играта?Щото за всеки ерудиран човек тази игра е върховното предизвикателство.
                              И на теб със сигурност не се харесват балканските мъже.Що си не гледаш мургавите испанци и не се занимаваш с българите.
                              Научила си няколко клишета като това за вагоните с книги /само идиот може да измерва прочетените книги във вагони,щото може да е прочел един вагон плява/и пещерен примитивизъм,ама надали си имаш и понятие от това,което пишеш.Кое точно е пещерен примитивизъм и кога аз съм пропагандирал такива прояви?Цитирай мои коментари,в които проявявам такъв пещерен примитивизъм спрямо жените.
                              В полза на полемиката ще ти отговоря днес. Но ще е малко по-късно .

                              Коментар


                              • [QUOTE=vikhunter;n3599354]
                                Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                                Тя, историята на Криси е толкова невероятна и скалъпена, че на срещата най-вероятно ще видиш Бай Стамен Трасториста.
                                И на мен ми се чини така, но пък е интересно да се наблюдават околните.
                                Това си е социален експеримент, в който се вижда, че мъжете, наистина, сте крехки и уязвими същества.

                                Коментар

                                Working...
                                X