IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    За мен си е критерий и то не маловажен. За смелостта също грешиш.

    Ето моя контракласация:

    1. надежден и емоционално интелигентен
    2. сериозен и психически стабилен
    3. интелигентен и образован
    4. с приемлив външен вид
    5. със стабилен социален статус
    6. всякакви коли и къщи са ок, но може и от нула да се почне, стига да се гледа в една посока
    +1, ама много малко жени разсъждават така.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      За мен си е критерий и то не маловажен. За смелостта също грешиш.
      За теб знаем.Ама чудно защо шахматистите не са секссимволи.А футболистите,които не се славят с интелект.
      В училището,в което преподава жена ми,има едно изключително начетено и умно момче.Но не е училищният сексимвол,а жените изобщо не му обръщат внимание.
      Също и не се съмнявам, че предпочиташ мъж,който си пасува като мишка в критична ситуация, вместо друг, който би защитил теб или децата ти.
      Last edited by Vergil1975; 13.04.2023, 17:01.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

        Служителите в БАН ,учителите, Ай Ти специалистите не се славят като най-желаните от жените. Интелектът се харесва от жените доколкото осигурява на мъжа високо обществено положение и/или финансова обезпеченост.
        Общественото положение го изпуснах като критерий за жените в един мъж.Смелостта също.
        За мен си е критерий и то не маловажен. За смелостта също грешиш.

        Ето моя контракласация:

        1. надежден и емоционално интелигентен
        2. сериозен и психически стабилен
        3. интелигентен и образован
        4. с приемлив външен вид
        5. със стабилен социален статус
        6. всякакви коли и къщи са ок, но може и от нула да се почне, стига да се гледа в една посока
        Last edited by Arana; 13.04.2023, 16:53.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

          А защо така неглижирате интелекта?
          Бая ми е спорна тази класация на качества, ама нали съм жена …

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

            А защо така неглижирате интелекта?
            Служителите в БАН ,учителите, Ай Ти специалистите не се славят като най-желаните от жените. Интелектът се харесва от жените доколкото осигурява на мъжа високо обществено положение и/или финансова обезпеченост.
            Общественото положение го изпуснах като критерий за жените в един мъж.Смелостта също.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

              Не трябва да се мери с другите мъже,а да разбере какво харесват жените в един мъж.А те харесват:
              1.Самоувереност-това е най-важното,което търсят жените в един мъж.
              ​​2.Финансова стабилност.
              3.Добър външен вид.
              4.Стилно и модерно облекло.
              5.Забавен мъж,който умее да ги разсмива и да води непринуден разговор.
              6.Височина-повечето жени харесват високи мъже.
              Затова един мъж ако не притежава някои от тия качества,трябва да се стреми да ги придобие(с изключение естествено на ръста,щото по-висок няма да стане ).
              А защо така неглижирате интелекта?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                A №1 откъде идва, ако не от състезанията с други мъже? От вътрешният въображаем свят ли?
                Това зависи от психологическата настройка.Щото имах един колега,с който тренирахме във фитнеса и изглеждаше като културист. Но така и нямаше самочувствие и жените не му връзваха.А най-големият сваляч,който познавах,беше един мъж с неврачна физика, който не беше заможен.
                А в случая на Евго той си е висок,образован, с добра работа, добре изглеждащ,а не е някой дебелак или слабак,заможен,с няколко апартаменти в София и вила на морето. Така че си има основание да е самоуверен и да има самочувствие.
                Аз лично мога да му препоръчам да се облича модно,щото жените много гледат как е облечен един мъж и да си купи някоя маркова кола.Колата демонстрира на жените, че мъжът е финансово обезпечен и е склонен да даде пари,за да си осигури висок стандарт. И най-вече да говори непринудено и да пуска шеги.
                Last edited by Vergil1975; 13.04.2023, 16:38.

                Коментар


                • A №1 откъде идва, ако не от състезанията с други мъже? От вътрешният въображаем свят ли?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                    Добре Евго, сериозно, трябва ли задължително да оформяш бицепс, за да правиш нещо полезно в крайна сметка за теб? Така и така гледаш другите мъже- не ти ли идва отвътре да искаш да си нещо повече от тях- по-силен, по-умен, пък ако ще и по-издръжлив пияч да е? Как точно ще спечелиш жени ,ако не участваш в смислени/поне за теб/ състезания с мъже?
                    Не трябва да се мери с другите мъже,а да разбере какво харесват жените в един мъж.А те харесват:
                    1.Самоувереност-това е най-важното,което търсят жените в един мъж.
                    ​​2.Финансова стабилност.
                    3.Добър външен вид.
                    4.Стилно и модерно облекло.
                    5.Забавен мъж,който умее да ги разсмива и да води непринуден разговор.
                    6.Височина-повечето жени харесват високи мъже.
                    Затова един мъж ако не притежава някои от тия качества,трябва да се стреми да ги придобие(с изключение естествено на ръста,щото по-висок няма да стане ).

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                      Добре Евго, сериозно, трябва ли задължително да оформяш бицепс, за да правиш нещо полезно в крайна сметка за теб? Така и така гледаш другите мъже- не ти ли идва отвътре да искаш да си нещо повече от тях- по-силен, по-умен, пък ако ще и по-издръжлив пияч да е? Как точно ще спечелиш жени ,ако не участваш в смислени/поне за теб/ състезания с мъже?
                      Винаги съм гледал да се състезавам и съм бил отличник. Имам много хубав гардероб и за 40+ хващам окото,

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Не се съмнявам, че си много готин мъж, (4 pack), с леко набола брада.


                        Аз и нула номер се подстригвам 3 пъти в годината лятото.

                        На 40+ години мускулът не расте и няма да може да оформя хубав бицепс (бицарки).

                        Иначе не съм мързелив, работя много на вилите ми през годината.
                        Добре Евго, сериозно, трябва ли задължително да оформяш бицепс, за да правиш нещо полезно в крайна сметка за теб? Така и така гледаш другите мъже- не ти ли идва отвътре да искаш да си нещо повече от тях- по-силен, по-умен, пък ако ще и по-издръжлив пияч да е? Как точно ще спечелиш жени ,ако не участваш в смислени/поне за теб/ състезания с мъже?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение
                          Оо, така е, прав си. То само с пари, ако ставаше...идеята ми беше, че стиснатият мъж отблъсква жените.

                          Другата крайност, която ти може би си представи, е жената да гледа на мъжа като на касичка. То това май е по-зле. Баланс трябва да има.
                          Ами то точно това е една от най-важните роли на мъжа - да търси, намира и поддържа баланса.

                          Защото една от най-характерните слаби черти на почти всички жени е, че НЕ ЗНАЯТ КОГА ДА СПРАТ!

                          При това в почти нищо - не се усещат кога да млъкнат, кога да спрат да харчат и прочее.......

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


                            Не се съмнявам, че си много готин мъж, (4 pack), с леко набола брада.


                            На 40+ години мускулът не расте и няма да може да оформя хубав бицепс (бицарки).
                            И ние не се съмняваме, че не се съмняваш

                            Кой ти ги говори тези глупости, че не растат мускулите? Поинтересувай се малко, ще останеш изненадан. Нямам предвид химия

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                              Що не пробваш да смениш стила - къса подстрижка /отзад и отстрани 0.5, а отгоре по-дълго/ и добре оформена брада. Мога да те пратя при моя фризьор в студентски. Ще те направи един път.

                              Плюс това, може да влезеш в залата малко да поблъскаш, да напомбиш бицарите.

                              С тоя олд скул стил се ограничаваш да търсиш олдскул момичета, които ще го харесат. Гладко не съм се бръснал от години. Приятелката ми казва, че не ме харесва без брада.
                              Брадата добавя минимум 5 години към реалната възраст.
                              По-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието се е нагласил в леко чорлав и необръснат вид, защото по дискотеките извън хабитата редовно му искат личната карта.
                              На мен не ми харесва, но това си е неговият стил. Мама не му се меси на общия екстериор
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                                Що не пробваш да смениш стила - къса подстрижка /отзад и отстрани 0.5, а отгоре по-дълго/ и добре оформена брада. Мога да те пратя при моя фризьор в студентски. Ще те направи един път.

                                Плюс това, може да влезеш в залата малко да поблъскаш, да напомбиш бицарите.

                                С тоя олд скул стил се ограничаваш да търсиш олдскул момичета, които ще го харесат. Гладко не съм се бръснал от години. Приятелката ми казва, че не ме харесва без брада.
                                Не се съмнявам, че си много готин мъж, (4 pack), с леко набола брада.


                                Аз и нула номер се подстригвам 3 пъти в годината лятото.

                                На 40+ години мускулът не расте и няма да може да оформя хубав бицепс (бицарки).

                                Иначе не съм мързелив, работя много на вилите ми през годината.

                                Коментар

                                Working...
                                X