IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Имам черешка и дава плодове. Не особено вкусни. Докато вишната е една седмица красотия - цела година гладория. Не сметам се съобразявам с реномето от дерето. Глеам се дъня с тракане и друсане. Наздраве Дрънгейшичке! Тоа кисен ли е, кисел ли, нищо не ми говори.
    Тя и да ти проговори, ти едва ри ще разбереш за какво иде реч. Освен,ако не говориш на корейски По-вероятно е, изхождайки от информацията за уменията на дами от този порядък, ти да започнеш да си говориш сам
    Наздраве, Мрънкало!

    П.П. Най-близко пък и най-понятно за европееца е сравнението с "куртизанка". Макар, че европейските компаньонки са далеч от една идеално образована и подходящо възпитана китайска цзъ, японска гейша или корейска кисен. Изглежда далечно-азиатските мъже имат друга естетическа нагласа.
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Дибрютро, морген т.н.
      Отвън е бяла приказка. Даже си спомних как африканските студенти се радваха на първия си сняг. Ми да се порадваме и ние, че не се знае кога пак. Като наизлязат сега автомобилите ще омажат картинката
      А Пътуващите да имат готино и безаварийно пътуване през красотите на снега.
      Наздраве ( кайве)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Не си прави сама реклама, не мож уцели точната доза нередовност. А пък Селенка малко скандалджийка ми се струва. Така че пратете некоя студентка. Първи курс. Ама, преди това да не е била вечна кандидатстудентка.
        Процент ?

        Коментар


        • Черпя за успеха на Алберт Попов. Така да продължава!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Белким, не мое кръстим и черешата сакура!? Пък заблудената новопоявила се клиентка на Кръчмата ще го играе я гейша, я кисен. Дръж си в изправност японската вишна, че да не развалиш реномето на заведението, дето 4i40, Грую, сър Събев и разни други с години са го съграждали.
            Наздраве, Мрънкало!
            Имам черешка и дава плодове. Не особено вкусни. Докато вишната е една седмица красотия - цела година гладория. Не сметам се съобразявам с реномето от дерето. Глеам се дъня с тракане и друсане. Наздраве Дрънгейшичке! Тоа кисен ли е, кисел ли, нищо не ми говори.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Добреееее, за Трифон Зарезан имаш от мен молифчета от лозова дървесина, почерпката ше чакаш от Чичи като да си му последната романтика в живота, щото на неговата възраст дори ти ще си му големо интимно натоварване. Наздраве, Дрънсърчице!
              П.п. Дръвото бъзсъмнено е черешово. А който се съмнява, нека го чака да цъфне.
              Белким, не мое кръстим и черешата сакура!? Пък заблудената новопоявила се клиентка на Кръчмата ще го играе я гейша, я кисен. Дръж си в изправност японската вишна, че да не развалиш реномето на заведението, дето 4i40, Грую, сър Събев и разни други с години са го съграждали.
              Наздраве, Мрънкало!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                Селена ?
                А , ако просто си объркала правописа и си имала предвид - нередовна , може аз да се излъжа
                Наздраве , tnm !
                Не си прави сама реклама, не мож уцели точната доза нередовност. А пък Селенка малко скандалджийка ми се струва. Така че пратете некоя студентка. Първи курс. Ама, преди това да не е била вечна кандидатстудентка.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Осми Март е преди рождения ми ден. Моливите може тогава да ми ги връчиш ..., заедно с напоителната почерпка по случай празника.
                  Наздраве, Мрънкало!
                  Добреееее, за Трифон Зарезан имаш от мен молифчета от лозова дървесина, почерпката ше чакаш от Чичи като да си му последната романтика в живота, щото на неговата възраст дори ти ще си му големо интимно натоварване. Наздраве, Дрънсърчице!
                  П.п. Дръвото бъзсъмнено е черешово. А който се съмнява, нека го чака да цъфне.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                    До където стигне

                    Чистотата ?

                    Наздраве ,4i40 !

                    https://m.youtube.com/watch?v=APWhx97QvxE
                    Хабсолютно...
                    Както казва мойто братчетт - мое да пече, мое да е студ, мое да вали...само да не дуе, че ще ми отнесе покрива....

                    Наздраве, Лелче !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


                      За цялата седмица ли ...?

                      Мразя сняг, дъжд, киша.....Професионално...

                      Наздраве !
                      До където стигне

                      Чистотата ?

                      Наздраве ,4i40 !

                      https://m.youtube.com/watch?v=APWhx97QvxE
                      Last edited by Lelq; 26.01.2021, 18:52.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение



                        https://m.youtube.com/watch?v=euMNVyuqmwo

                        Сега се прибирам с една бутилка червено и си сипвам . Много ме радва снегът и ми се е отворила една глътка

                        За цялата седмица ли ...?

                        Мразя сняг, дъжд, киша.....Професионално...

                        Наздраве !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Правописът съм объркала.
                          Наздраве, Lelq!


                          https://m.youtube.com/watch?v=euMNVyuqmwo

                          Сега се прибирам с една бутилка червено и си сипвам . Много ме радва снегът и ми се е отворила една глътка

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                            Селена ?
                            А , ако просто си объркала правописа и си имала предвид - нередовна , може аз да се излъжа
                            Наздраве , tnm !
                            Правописът съм объркала.
                            Наздраве, Lelq!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Според мен това дървото е някаква ябълка, ама мое го таксуваме като вишна - сакура. Вземе се излъже някоя гастролираща у Кръчмата не редовна посетителка.
                              Наздраве, 4i40!
                              Селена ?
                              А , ако просто си объркала правописа и си имала предвид - нередовна , може аз да се излъжа
                              Наздраве , tnm !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                                Играеш дървото...
                                Според мен това дървото е някаква ябълка, ама мое го таксуваме като вишна - сакура. Вземе се излъже някоя гастролираща у Кръчмата не редовна посетителка.
                                Наздраве, 4i40!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X