IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Кака и балерина? Това ще е филм на ужасите. Това ще е "Знам какво направи миналата година, когато ви нападнах заедно с Ковида". Това ще е спектакъл "Разюзданата Мадам се възправя в целия си ръст". Не съм подготвен за такава сюблимна атракция. Нека да почака.

    Повече няма да я облека тази рокля. Прави ме да изглеждам леко закръглена.
    Наздраве, Мрънкало!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Обилно и напоително? А цепеглав имаш ли!?
      Наздраве!
      Само възглав усмирителен.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


        Немой така! Много си груб и недодялан - нарочно искаш да изглежда така! Ти си фин и чувствителен! Вече сме те избралЕ!

        Представи си дамата, в бяло: балерина, с умопомрачително дълги крака, бедро, кокетна поличка и дори - с бяла диадема в разкошните коси, с кок.... И тя разчита на теб - в поза "умиращ лебед"!

        Ще я хванеш, когато се хвърли! Разчитаме на теб!

        Кака и балерина? Това ще е филм на ужасите. Това ще е "Знам какво направи миналата година, когато ви нападнах заедно с Ковида". Това ще е спектакъл "Разюзданата Мадам се възправя в целия си ръст". Не съм подготвен за такава сюблимна атракция. Нека да почака.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Знам аз как да я извада от равновесие, та да си даде от най-скъпото - подкожната сланинка и червеникавата течност. Твърде изключително се е трогнала от мойто човешко отношение към диваческата й фигура и е забравила всекви заклинания, дето не черпавала, ми само очаквала нея да уважат. На всичко това сложих край, както се вижда. Снизходително благодара, Дрънтрънче!
          П.п. Вчера така добре поех, ча днес даже не мога се израдвам на моралното въмездие.
          Обилно и напоително? А цепеглав имаш ли!?
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Знам аз как да я извада от равновесие, та да си даде от най-скъпото - подкожната сланинка и червеникавата течност. Твърде изключително се е трогнала от мойто човешко отношение към диваческата й фигура и е забравила всекви заклинания, дето не черпавала, ми само очаквала нея да уважат. На всичко това сложих край, както се вижда. Снизходително благодара, Дрънтрънче!
            П.п. Вчера така добре поех, ча днес даже не мога се израдвам на моралното въмездие.
            Значи е време за смяна на декора Click image for larger version

Name:	файл (3).jpeg
Views:	1
Size:	11.4 КБ
ID:	3709711Наздраве !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Чукча, след толку фалби, де си ми отправил, направо съм длъжна да те почерпя

              Червено вино и люта чушка за язвата ти и сланина за подаграта ти. Има и чесън, да не се плашиш.
              Наздраве, Мрънкало!
              Знам аз как да я извада от равновесие, та да си даде от най-скъпото - подкожната сланинка и червеникавата течност. Твърде изключително се е трогнала от мойто човешко отношение към диваческата й фигура и е забравила всекви заклинания, дето не черпавала, ми само очаквала нея да уважат. На всичко това сложих край, както се вижда. Снизходително благодара, Дрънтрънче!
              П.п. Вчера така добре поех, ча днес даже не мога се израдвам на моралното въмездие.

              Коментар


              • Това на един часа , го грабвам

                Коментар


                • Морген на всички трезвеници

                  Click image for larger version

Name:	a50869525b795db2ab997e467c90e1f4.jpg
Views:	1
Size:	55.4 КБ
ID:	3709414
                  Да поздравим Леля задето смени интериора, ама да седнем и да кажем по едно "кофе-тайм"
                  Last edited by precakanoto; 31.01.2021, 12:00.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


                    Само една милицинска сестра му липсва..Да му облекчава страданията ....

                    Наздраве !
                    Мдъ. Шъ му облекчава ...ъъъ, страданията и шъ му пуска периодично от синята кръв.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Чукча, след толку фалби, де си ми отправил, направо съм длъжна да те почерпя

                      Червено вино и люта чушка за язвата ти и сланина за подаграта ти. Има и чесън, да не се плашиш.
                      Наздраве, Мрънкало
                      !

                      Само една милицинска сестра му липсва..Да му облекчава страданията ....

                      Наздраве !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Ти се гъбаркаш с мен. Как да я удържа таз инертна маса, този валяк на мързината, тази разсипия на спастрени от целия ви роден град средства. Та аз съм малкогабровец по произхождение. Немам сили, мощ, призвание и желание да крепя у великолепна поза замръзнала у въздуха тежка великогабровка, която освен това е тежък случай по стрелково умение. Докато виси във въздуха, ще е добре барем да уцели Чиче между двете.... фастъчета. Ама, не би. Стара, грохнала и недовижда вече. Затова надалеч ще стоя. Нека пада.
                        Чукча, след толку фалби, де си ми отправил, направо съм длъжна да те почерпя

                        Червено вино и люта чушка за язвата ти и сланина за подаграта ти. Има и чесън, да не се плашиш.
                        Наздраве, Мрънкало!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Ти се гъбаркаш с мен. Как да я удържа таз инертна маса, този валяк на мързината, тази разсипия на спастрени от целия ви роден град средства. Та аз съм малкогабровец по произхождение. Немам сили, мощ, призвание и желание да крепя у великолепна поза замръзнала у въздуха тежка великогабровка, която освен това е тежък случай по стрелково умение. Докато виси във въздуха, ще е добре барем да уцели Чиче между двете.... фастъчета. Ама, не би. Стара, грохнала и недовижда вече. Затова надалеч ще стоя. Нека пада.

                          Немой така! Много си груб и недодялан - нарочно искаш да изглежда така! Ти си фин и чувствителен! Вече сме те избралЕ!

                          Представи си дамата, в бяло: балерина, с умопомрачително дълги крака, бедро, кокетна поличка и дори - с бяла диадема в разкошните коси, с кок.... И тя разчита на теб - в поза "умиращ лебед"!

                          Ще я хванеш, когато се хвърли! Разчитаме на теб!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                            Като най-досетлив, ще те упълномощим да си около нея и в сюблимния момент (на падането) - да протегнеш ръце (или друго), за да я хванеш (задържиш, застопориш, "заковеш") във въздуха...

                            Ще почерпим, разбира се - при реално отчетени резултати! (и ако не доловим изстрели от огнестрелно оръжие..., в този случай ще разберем, че си я изтървал на пода...) "Жална ти майка"- казват...

                            Ти се гъбаркаш с мен. Как да я удържа таз инертна маса, този валяк на мързината, тази разсипия на спастрени от целия ви роден град средства. Та аз съм малкогабровец по произхождение. Немам сили, мощ, призвание и желание да крепя у великолепна поза замръзнала у въздуха тежка великогабровка, която освен това е тежък случай по стрелково умение. Докато виси във въздуха, ще е добре барем да уцели Чиче между двете.... фастъчета. Ама, не би. Стара, грохнала и недовижда вече. Затова надалеч ще стоя. Нека пада.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Неее, ще постави една дъска за рязане върху бутилката и ще се качи да балансира върху тях. Ако е съвсем пияна, може дори да потегли. Къде ще стигне, не знам.

                              Като най-досетлив, ще те упълномощим да си около нея и в сюблимния момент (на падането) - да протегнеш ръце (или друго), за да я хванеш (задържиш, застопориш, "заковеш") във въздуха...

                              Ще почерпим, разбира се - при реално отчетени резултати! (и ако не доловим изстрели от огнестрелно оръжие..., в този случай ще разберем, че си я изтървал на пода...) "Жална ти майка"- казват...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Бонжур, Мрънкало!

                                Пак си ми ровичкал у фейса. Отивам да питам по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието как да ти блокирам достъпа.
                                Наздраве!
                                Драга, тази ти снимка се споделя из фейса под надслов "Кога ми е пиено, наоколо всичко ми е светло и размазано." Явно някой нацелва душевните ти състояния. Требва да провера, да не би аз да съм тоз. Здраве да е!

                                Коментар

                                Working...
                                X