IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    няма дивидент!
    Да не би Импето пак да е бил против !?!?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      няма дивидент!
      Какви ги говориш? Ще си оттегля пълномощното !
      Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        няма дивидент!
        Как бре, нали уж 40 ст'инки ще дават?!

        Коментар


        • няма дивидент!

          Коментар


          • айде на 10.05. в Казанлък!

            Коментар


            • В моментът се подхилквам сардонически.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Излезе сосен обаче.
                Да, да, супер е !
                (Пък нека Геко си седи в избушеняците без дивидент и с нискотo п/б ... )

                Коментар


                • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение
                  Имам предвид - да спихваме откъм дивидент, Императоре. Май няма да е "сосен" като миналогодишния
                  Не е препоръка
                  Излезе сосен обаче.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Е-е-е-е - аферим.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • "М+С хидравлик" купи завод в Сърбия

                      Коментар


                      • Браво! Аз съм доволен - ама пак ако има възможност ще ида на ОСА

                        Коментар


                        • Сигурно повечето колеги са запразнили та затова я няма пусната тази новина тук: Честито на позналите 0,40 ст.

                          На свое заседание, проведено на 29 април 2013 г., Съветът на директорите на М+С Хидравлик АД реши да предложи на предстоящото общо събрание на акционерите да се разпредели от чистата печалба за 2012 г. сума в размер на 5 206 284 (пет милиона двеста и шест хиляди двеста осемдесет и четири) лева за изплащане на дивиденти, а остатъкът от печалбата да се отнесе към резерви.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Николай Митанкин Разгледай мнение
                            Няма как да получите прогноза от мен, нали?
                            Но ето малко статистика: 20 917 714 лв. е сумата на брутния дивидент за 15години.
                            шегувам се, разбира се!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Що да се спихваме.
                              Иначе аз рекох - на база на миналогодишните резултати, между 25 и 30 стинки - нормален дивидент.
                              Имам предвид - да спихваме откъм дивидент, Императоре. Май няма да е "сосен" като миналогодишния
                              Не е препоръка

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение
                                Императоре, ще се спихваме ли ?
                                Що да се спихваме.
                                Иначе аз рекох - на база на миналогодишните резултати, между 25 и 30 стинки - нормален дивидент.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X