IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение
    Трябва да се изритат по най-бързия начин след изборите
    аха - те бяха с 5годишен мандат май?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
      Тия от комисията вярно са изперкали. Че те така си дават предложенията за гласуване години наред сега решили че не ги кефи. Демонстрация на дейност си е това отвсякъде и отново пречене на нормалната работа на бизнеса. Ситуацията мисля че е идентична и при ХЕС, Елхим и Стара планина.
      ...
      Трябва да се изритат по най-бързия начин след изборите

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
        Тия от комисията вярно са изперкали. Че те така си дават предложенията за гласуване години наред сега решили че не ги кефи. Демонстрация на дейност си е това отвсякъде и отново пречене на нормалната работа на бизнеса. Ситуацията мисля че е идентична и при ХЕС, Елхим и Стара планина.
        ...
        Убеден съм, че тази забрана от КФН е приета повече от добре от самата комапания. Не ми се мисли, че може да е договорено - но това е добре за хората от команията, за работещите в нея и за биснеса и. Не са години за раздаване не дивиденти.
        Ръстттттттттттттттттттттт ттттттттттттттттттттттттт

        Коментар


        • Тия от комисията вярно са изперкали. Че те така си дават предложенията за гласуване години наред сега решили че не ги кефи. Демонстрация на дейност си е това отвсякъде и отново пречене на нормалната работа на бизнеса. Ситуацията мисля че е идентична и при ХЕС, Елхим и Стара планина.
          ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Benz Mafia 4 Разгледай мнение
            не следя компанията и случая, но ако КФН са забранили дивидент - мога да кажа само браво!
            Боже, колко много мъка има на този свят... Още един кандидат, който да "регулира" принудително дейността на дружествата

            Коментар


            • не следя компанията и случая, но ако КФН са забранили дивидент - мога да кажа само браво!
              Ръстттттттттттттттттттттт ттттттттттттттттттттттттт

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                Моля!
                Много ме доядя на тия от КеФеНето! Цялата мара оправена на борсата! Енергонита , химснаби, Велграфи и Синергони, Холдинг пътища, Делта кредити и ред други "коректни" инвеститори - те ми тръгнали в изречението за дивидент на М+С Хидравлик кусури да търсят!

                АБЕ ВИЕ НОРМАЛНИ ЛИ СТЕ БЕ!?!?!?
                Ти гледай какъв майтап ще стане ако и при Атера направят подобно нещо... Макар, че там законът за АДСИЦ е доста красноречив...

                Коментар


                • За КНФ

                  Мисля, че КНФ трябва да е независима, но напоследък имам чувството, че по-скоро е неконторлируема.

                  Незнам само аз ли имам това чувство

                  Коментар


                  • Моля!
                    Много ме доядя на тия от КеФеНето! Цялата мара оправена на борсата! Енергонита , химснаби, Велграфи и Синергони, Холдинг пътища, Делта кредити и ред други "коректни" инвеститори - те ми тръгнали в изречението за дивидент на М+С Хидравлик кусури да търсят!

                    АБЕ ВИЕ НОРМАЛНИ ЛИ СТЕ БЕ!?!?!?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      Минах през барабаните на входа отидох там при едни чичковци - къде ще е ОСА-та викам, "Ами в стола на завода" - ми отговарят, "Ти пъ за кво идваш те големите са се разбрали за всичко".
                      Спомням си как бях за първи път в сходна ситуация в края на 90-те, мила родна картинка Тони, поздрави!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
                        От КФН само лошо или нищо
                        Много се забави развръзката при Севто. Дано там поне да не oтиде на по-лошо

                        Коментар


                        • От КФН само лошо или нищо

                          Коментар


                          • мерси за информацията
                            “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              Така да Ви разкажа за първото си ходене на ОСА (и аз барабар петко с мъжете)
                              Намерих го къде е това М+С, зад гарата на Казанлък, минах покрай един модерен цех с надпис М+С, паркирани бяха много коли и колелета, ама не беше на посочения адрес в поканата. Продължавам аз и стигнах де един портал в края на улица Козлодуй 68.
                              Дърпа се едно прозорче и от вътре един дядо ми вика:"Кажи бе момче?" - за събранието в 13:30 идвам викам., "Ами знаеш ли къде е?" отговорих отрицателно,
                              "Е иди там при ония дето пушат на пейката те ще те опътят"
                              Минах през барабаните на входа отидох там при едни чичковци - къде ще е ОСА-та викам, "Ами в стола на завода" - ми отговарят, "Ти пъ за кво идваш те големите са се разбрали за всичко".
                              Иначе работа кипи(което е най-важното). Мотокари разнасят детайли напред назад - готино!
                              Та стана време влизам в стола - абсолютен стол за хранене, каквито ги помня от едно време. Подредени няколко редички с дървени столове, две маси с покривки отпред и две саксии зад тях. Докато почне събранието една леля обираше вилиците от шублерите!
                              Разпознах г-н Велев, Имаше представители на Елана, Съгласие и Капитал Холдинг.
                              Имаше и един с 50акции(ха ха Форти излезе прав ). Готиното бе, че дойдоха и седнаха работници - направо с работните манти, някои държаха листче с по 850, някои по 1500акции а имаше и лелки с по над 15 000 акции ако видях правилно - евала.

                              Дъра - бъра, лоша акустика почти нищо не се чуваше, Микрофон разбира се нямаше.
                              И така стигнахме до 2-ра точка гласуване на печалбата:"Ами тук вчера дойде писмо от КФН, което казва че ако на ОСА не са представени 100% от акционерите се забранява разпределянето на предложения дивидент"
                              И така дивидент не бе гласуван!

                              После г-н Велев стана човека(накрая) и обясни че от 15 години предлагат дивидента по един и същи начин и дори с едно и също изречение, тази година обаче КФН на базата на някакви промени в нормативната база от 2009 година не били съгласни с така формулираното предложение!!! Общо взето човека обясни че становището на КФН било че трябвало да бъде точно описано от съвета на директорите какво как да бъде разпределено, а то не било съвсем ясно. Също така ако не били 100% от акционерите на ОСА някои от отсъстващите можело да не разберат, ако някой от присъстващите предложи различен дивидент - абе някакви супер безмислици. г-н Велев каза общо взето че от КФН искали да се гласува точно каквото е предложено от директорите и никой от дребните на ОСА не можел да предложи друга сума за дивидент(защото тя не била предварително обявена).

                              В крайна сметка човека обеща да направят извънредно ОСА, само за гласуване на дивидента!!! Еланци попитаха може ли той(дивидента тогава да се промени), Велев отговори не!

                              От дървените столчета се чу нещо което много ми хареса:"Каквато ни е КФН, такъв ни е и капиталовия пазар!"

                              Живи и здрави!
                              Дано сте придобили пълна представа за ОСА-та в М+С
                              Тенкю Тони

                              Коментар


                              • Така да Ви разкажа за първото си ходене на ОСА (и аз барабар петко с мъжете)
                                Намерих го къде е това М+С, зад гарата на Казанлък, минах покрай един модерен цех с надпис М+С, паркирани бяха много коли и колелета, ама не беше на посочения адрес в поканата. Продължавам аз и стигнах де един портал в края на улица Козлодуй 68.
                                Дърпа се едно прозорче и от вътре един дядо ми вика:"Кажи бе момче?" - за събранието в 13:30 идвам викам., "Ами знаеш ли къде е?" отговорих отрицателно,
                                "Е иди там при ония дето пушат на пейката те ще те опътят"
                                Минах през барабаните на входа отидох там при едни чичковци - къде ще е ОСА-та викам, "Ами в стола на завода" - ми отговарят, "Ти пъ за кво идваш те големите са се разбрали за всичко".
                                Иначе работа кипи(което е най-важното). Мотокари разнасят детайли напред назад - готино!
                                Та стана време влизам в стола - абсолютен стол за хранене, каквито ги помня от едно време. Подредени няколко редички с дървени столове, две маси с покривки отпред и две саксии зад тях. Докато почне събранието една леля обираше вилиците от шублерите!
                                Разпознах г-н Велев, Имаше представители на Елана, Съгласие и Капитал Холдинг.
                                Имаше и един с 50акции(ха ха Форти излезе прав ). Готиното бе, че дойдоха и седнаха работници - направо с работните манти, някои държаха листче с по 850, някои по 1500акции а имаше и лелки с по над 15 000 акции ако видях правилно - евала.

                                Дъра - бъра, лоша акустика почти нищо не се чуваше, Микрофон разбира се нямаше.
                                И така стигнахме до 2-ра точка гласуване на печалбата:"Ами тук вчера дойде писмо от КФН, което казва че ако на ОСА не са представени 100% от акционерите се забранява разпределянето на предложения дивидент"
                                И така дивидент не бе гласуван!

                                После г-н Велев стана човека(накрая) и обясни че от 15 години предлагат дивидента по един и същи начин и дори с едно и също изречение, тази година обаче КФН на базата на някакви промени в нормативната база от 2009 година не били съгласни с така формулираното предложение!!! Общо взето човека обясни че становището на КФН било че трябвало да бъде точно описано от съвета на директорите какво как да бъде разпределено, а то не било съвсем ясно. Също така ако не били 100% от акционерите на ОСА някои от отсъстващите можело да не разберат, ако някой от присъстващите предложи различен дивидент - абе някакви супер безмислици. г-н Велев каза общо взето че от КФН искали да се гласува точно каквото е предложено от директорите и никой от дребните на ОСА не можел да предложи друга сума за дивидент(защото тя не била предварително обявена).

                                В крайна сметка човека обеща да направят извънредно ОСА, само за гласуване на дивидента!!! Еланци попитаха може ли той(дивидента тогава да се промени), Велев отговори не!

                                От дървените столчета се чу нещо което много ми хареса:"Каквато ни е КФН, такъв ни е и капиталовия пазар!"

                                Живи и здрави!
                                Дано сте придобили пълна представа за ОСА-та в М+С
                                Last edited by tony1975; 10.05.2013, 16:14.

                                Коментар

                                Working...
                                X