IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    ох мамо, ама тоя ще управлява КФН още много!!!
    Стоян Мавродиев - председател на Комисията за финансов надзор
    Избран е от Народното събрание на Република България на 16 юни 2010 г. с 6-годишен мандат
    Тони, и ти си един каръъък
    Ще вземеш се наканиш да идеш на ОСА - и на ти

    Коментар


    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
      КЕФИШ БОЙ !
      Още като планирах това идване до Казанлък , реших да звънна на ДВИ на СЕВТО с въпрос дали ще има разпределение на част от печалбата за дивидент преди вливането в ФАРМАта,;- НЕ рече той !
      Аз на свой ред го питам , късно ли е да се включи от мое име ? - не отговори , а ми предложи да се срещнем като дойда ....
      НЯМА УПРАВИЯ ХАКЦИОНЕРИ ! Ей на , и тук де има някакъв ред или еталон /заради кефа на БЕНЦА / го усраха .
      Днес те нямаше на М+С, нали - то освен работниците, другите бяхме 7-8 човека.

      Коментар


      • КЕФИШ БОЙ !
        Още като планирах това идване до Казанлък , реших да звънна на ДВИ на СЕВТО с въпрос дали ще има разпределение на част от печалбата за дивидент преди вливането в ФАРМАта,;- НЕ рече той !
        Аз на свой ред го питам , късно ли е да се включи от мое име ? - не отговори , а ми предложи да се срещнем като дойда ....
        НЯМА УПРАВИЯ ХАКЦИОНЕРИ ! Ей на , и тук де има някакъв ред или еталон /заради кефа на БЕНЦА / го усраха .

        Коментар


        • И какво сега, според господата, аз ако искам по-малък или по-голям дивидент не мога да го предложа , защото ме няма в дневния ред!?!?

          п.с. г-н Митанкин с тия тантиеми от по 650хил на борда на Директорите - вземете предложете на шефовете една брифинг зала да им направят за няколко хиляди,а

          Коментар


          • ох мамо, ама тоя ще управлява КФН още много!!!
            Стоян Мавродиев - председател на Комисията за финансов надзор
            Избран е от Народното събрание на Република България на 16 юни 2010 г. с 6-годишен мандат

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bivsha Разгледай мнение
              да бе!
              Преди време имаше един, не го помня как точно се казваше. Тунчев, Кунчев или някакъв такъв. Висок един, изявяваше се по разни семинари и при обсъжданията на зппцк. Много си мислеше че разбира горкия... Та той навремето обясняваше някакви глупости, че акционерите не могат да решават почти нищо извън предложенията. Сигурно този "гении" и свръхеволюирал мозък на капиталовия пазар го е измислил.
              точно нещо такова обясни г-н Велев и каза че и други фирми по същия начин са под ударите на тия

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Та това е нечувано - няма такова гнусно безочие, тия от КФН-то трябва да бъдат смачкани и линчувани !!! Какви 100% бе - те трябва да са малоумни, ако не са наясно, че 100% от акционерите няма как да се съберат и посмъртно !!! Нали сте имали кворум, значи всяко ваше решение би трябвало да е легитимно, стига да се вмества в обявеният дневен ред !!! Ходил съм на десетки сборища, ама това е нечувано !!!

                имахме разбирасе 80% бяхме, надявам се М+С да го обяснят по -добре от мен, защо им забраниха, както казах в столовата се чуваше лошо - е пак по-добре от ако бяха решили на покрива да ни съберат.

                Коментар


                • Та това е нечувано - няма такова гнусно безочие, тия от КФН-то трябва да бъдат смачкани и линчувани !!! Какви 100% бе - те трябва да са малоумни, ако не са наясно, че 100% от акционерите няма как да се съберат и посмъртно !!! Нали сте имали кворум, значи всяко ваше решение би трябвало да е легитимно, стига да се вмества в обявеният дневен ред !!! Ходил съм на десетки сборища, ама това е нечувано !!!

                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                    Тия от комисията вярно са изперкали. Че те така си дават предложенията за гласуване години наред сега решили че не ги кефи. Демонстрация на дейност си е това отвсякъде и отново пречене на нормалната работа на бизнеса. Ситуацията мисля че е идентична и при ХЕС, Елхим и Стара планина.
                    ...
                    да бе!
                    Преди време имаше един, не го помня как точно се казваше. Тунчев, Кунчев или някакъв такъв. Висок един, изявяваше се по разни семинари и при обсъжданията на зппцк. Много си мислеше че разбира горкия... Та той навремето обясняваше някакви глупости, че акционерите не могат да решават почти нищо извън предложенията. Сигурно този "гении" и свръхеволюирал мозък на капиталовия пазар го е измислил.
                    Last edited by bivsha; 10.05.2013, 18:06.

                    Коментар


                    • Новото ОСА на 28 юни го свикват.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение
                        Боже, колко много мъка има на този свят... Още един кандидат, който да "регулира" принудително дейността на дружествата
                        Мани го, чел - недочел... Не е разбрал, че:
                        Мавродиев и Попов, т.е. държавата, респ. тези, които набутаха такава некомпетенция на това място, забраняват на акционерите (собствениците!) да решат какво да правят със собствената! си 10-11 млн. печалба.
                        Тия са само за съд както при Енергони, дано шефовете на МЦХ не само да свикат ново оса ами да вкарат жалба за този произвол!
                        ПП - и в неделя пак гласувайте за Мавродиев, Попов и сие!

                        Коментар


                        • Да се смееш ли,да плачеш ли с нашето КФН
                          Тони,благодаря за инфото.Поздрави

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Benz Mafia 4 Разгледай мнение
                            Убеден съм, че тази забрана от КФН е приета повече от добре от самата комапания. Не ми се мисли, че може да е договорено - но това е добре за хората от команията, за работещите в нея и за биснеса и. Не са години за раздаване не дивиденти.
                            Ти май определено си в графата
                            ХОРА КОИТО НЯМАТ ИДЕЯ ОТ ТОВА ЗА КОЕТО ПИШАТ

                            Дружеството генерира невероятен кеш, 20% от активите му са кеш въпреки немалките инвестиции дето правят, 15 години дават дивидент без прекъсване (не са много тези примери) и КФН се хваща за някакво безумие и единственото което ще стане е че ще свикват ново ОСА за тази точка.

                            Коментар


                            • Сълза и смях ...
                              Veni, Vidi, Vici

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Benz Mafia 4 Разгледай мнение
                                Убеден съм, че тази забрана от КФН е приета повече от добре от самата комапания. Не ми се мисли, че може да е договорено - но това е добре за хората от команията, за работещите в нея и за биснеса и. Не са години за раздаване не дивиденти.
                                Не само че е смешно което пишеш, но трагично за борсов играч.

                                Коментар

                                Working...
                                X