IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    Други прогнози за дивидент?
    г-н Митанкин Вашата прогноза?
    Няма как да получите прогноза от мен, нали?
    Но ето малко статистика: 20 917 714 лв. е сумата на брутния дивидент за 15години.

    Коментар


    • Други прогнози за дивидент?
      г-н Митанкин Вашата прогноза?

      Коментар


      • Императоре, ще се спихваме ли ?

        Коментар


        • [QUOTE=Императорът;

          ....Опс - то на Медика вече е определено кога.[/QUOTE

          ;-Не е зле като идея и вместо Медиката , що не СЕVTO и ще стане
          Чудно Сборище !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            тая година и аз - дано ги хакнат на една дата и двете ОСА, както обеща чичо О да помисли!
            Що само двете? - Сичките: на Софарма, на Трейдингът, на Имотите, на Медика. Да ги турне г-н Донев сичките в могъщите и сексапилни кули - в 10 часът, в 12 часът, в 14 часът и в 16 часът.


            Опс - то на Медика вече е определено кога.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
              Ха такаааа, на импето му било далекооо...
              А как ни сбира по кули и паланки у Софето. Тони я кажи като си махалата , тоя хотел "Севтополис " става ли отсядане за уйкенда ,или предложи нещо СПА , не съм ходил по българско от лето-зима 1999то
              Да, ама най-голямото част от инвеститорите - в София - а пак никой не иде по сборищата.

              В кули - каня - ама не каня в паланки, а в крипти.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                Ха такаааа, на импето му било далекооо...
                А как ни сбира по кули и паланки у Софето. Тони я кажи като си махалата , тоя хотел "Севтополис " става ли отсядане за уйкенда ,или предложи нещо СПА , не съм ходил по българско от лето-зима 1999то
                Я погледни това -

                http://www.hotelspa-terma.com

                аз останах доволен
                и е на по-малко от 20 км. от Казанлък.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  .
                  п.с. ЕП извинявай ако съм те обидил с нещо в по-горе казаното
                  Kakвото и да е ЕП, не то съм аз
                  Давай 3 имена и ЕГН на лични, не заради нашите 200 - 1000акции, а - заради "месиджъ" до маджо (колкото го има тук: ) да те упълномощъ да ме представляваш, "както намериш за добре" на с-то
                  Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                  Коментар


                  • ЩЕ се развлека някъде , най добрият спомен от Казънлък ,бе в един нощен бар с едни танцьорки, човече 88год. пееше едно момче , Том Джонс и Енгелберт Хъмпара ги отразяваше неистово , но то и пиенееее и тъй !!! много яко сега му викат

                    Коментар


                    • преди писах без да съм гледал отчета
                      определено дивидента е в горния край на възможностите
                      това е капиталоемък отрасъл, нужни са инвестиции за подъдржане на нивото - техническо и технологично
                      просто в такъв бизнес сте инвестирали, не се сърдете....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                        е как далеко бе Импе? аз бия по 700км за събрание, на теб ти било далеч има няма 300 км в двете посоки ......
                        тая година и аз - дано ги хакнат на една дата и двете ОСА, както обеща чичо О да помисли!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Вие сте разбойници, бе...

                          Аз няма да - мене ми е далеко.
                          е как далеко бе Импе? аз бия по 700км за събрание, на теб ти било далеч има няма 300 км в двете посоки ......

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                            Ха такаааа, на импето му било далекооо...
                            А как ни сбира по кули и паланки у Софето. Тони я кажи като си махалата , тоя хотел "Севтополис " става ли отсядане за уйкенда ,или предложи нещо СПА , не съм ходил по българско от лето-зима 1999то
                            аз съм в Стара Загора - на 20мин съм, не го знам тоя казанлъшки хотел, сори.
                            Ако искаш оферта за Стара Загора - колкото искаш.

                            Коментар


                            • Ха такаааа, на импето му било далекооо...
                              А как ни сбира по кули и паланки у Софето. Тони я кажи като си махалата , тоя хотел "Севтополис " става ли отсядане за уйкенда ,или предложи нещо СПА , не съм ходил по българско от лето-зима 1999то

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
                                Кажи за какъв дивидент ще гласуваш - и аз ще пратя
                                аз със мойте сто хартии мощно ще наклоня везните за 40стинки - ако ме пита някой де!
                                С останалата печалба разрешавам да се закупи некоя фабрика за хидравлични котлони в Македония.
                                п.с. ЕП извинявай ако съм те обидил с нещо в по-горе казаното
                                Last edited by tony1975; 17.04.2013, 19:38.

                                Коментар

                                Working...
                                X