IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    прати пълномощно да гласувам от твое име

    п.с. ааа видиш ли като не е в Сф и ти се ослушчваш, ама иначе айде на ОСА айде на ОСА, не сме всички от Софето бре
    Кажи за какъв дивидент ще гласуваш - и аз ще пратя
    Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Вие сте разбойници, бе...

      Аз няма да - мене ми е далеко.
      прати пълномощно да гласувам от твое име

      п.с. ааа видиш ли като не е в Сф и ти се ослушчваш, ама иначе айде на ОСА айде на ОСА, не сме всички от Софето бре

      Коментар


      • Вие сте разбойници, бе...

        Аз няма да - мене ми е далеко.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
          До тук добре вървят дискусиите , повечето от дребните акционери са за разпределение на по висок дивидент !
          А дали ще можем и да отразим по висок % и присъствие на ОСА на 10,05, в петък ?
          ми аз със мойте сто бройки мисля да ида - все пак са ми под носа

          Коментар


          • До тук добре вървят дискусиите , повечето от дребните акционери са за разпределение на по висок дивидент !
            А дали ще можем и да отразим по висок % и присъствие на ОСА на 10,05, в петък ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4850 Разгледай мнение
              малко изоставаме от миналата година, но добрата новина е че април отново се стигат нивата от 8+ млн. продажби

              предполагам, че печалбата ще скочи подобаващо за тези нива на продажби, което е още по-интригуващото. С нови инвестиции и при продължителен ръст в продажбите 40 ст. дивидент ще изглеждат като трохичка
              40 стотинки и в момента е трохичка.

              Коментар


              • малко изоставаме от миналата година, но добрата новина е че април отново се стигат нивата от 8+ млн. продажби

                предполагам, че печалбата ще скочи подобаващо за тези нива на продажби, което е още по-интригуващото. С нови инвестиции и при продължителен ръст в продажбите 40 ст. дивидент ще изглеждат като трохичка

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                  Отчета не е лош. Предвид развитието на нещата аз ще се почуствам лично обиден при дивидент по-малък от предходния. Нормално е предприятията да връщат на акционерите си излишния кеш след погасяване на дългове и инвестиции.
                  Защо не го разпределят?
                  Ако нямат някоя ЕФЕКТИВНА програма за инвестиции или да намаляват кредити, значи се мисли нещо друо, което не е добре за дребните акционери!!! не пиша какво....

                  Коментар


                  • Отчета не е лош. Предвид развитието на нещата аз ще се почуствам лично обиден при дивидент по-малък от предходния. Нормално е предприятията да връщат на акционерите си излишния кеш след погасяване на дългове и инвестиции.

                    Коментар


                    • интересен месец април предстои

                      Коментар


                      • М+С Хидравлик АД обявява продажби за месец март 2013 година в размер на 7 396 хил. лева и с натрупване от началото на годината в размер на 21 318 хил. лева. Междинната неокончателна брутна печалба/загуба за месец март 2013 година е в размер на 1 193 хил. лева и 3 273 хил. лева с натрупване от началото на годината. М+С Хидравлик АД обявява прогноза за приходите от продажби през месец април 2013 година в размер на 8 100 хил. лева и 29 418 хил. лева с натрупване от началото на годината.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от orchis Разгледай мнение
                          Малко е!
                          Немалко.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Миналата година казах 38 стинки и познах - толкоз - без данъкът.
                            Сега по-скоро - около 25 стинки - мисля си аз.
                            Малко е!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                              Предполагам пак ще бъде 40 стотинки, като догодина ще бъде повече.
                              Миналата година казах 38 стинки и познах - толкоз - без данъкът.
                              Сега по-скоро - около 25 стинки - мисля си аз.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                                Император да каже многооо !
                                Интересното е че никой не коментира IX т. 16 от одиторския доклад ;-
                                при печалба от 10,8 м. изплатените възнаграждения към СД =1328м./232хил+216х+216х.+216х.+232х.+216х./
                                Това не е никак малко !!!
                                Ми ного е. Искате да източите хубавото фабрика.

                                Не ми е сефте - веднъж - на сборище на Медика - предложих дивидент 0.00, при вписани в дневният ред няколко стинки - но май само г-н Донев ме подкрепи като частно лице. Аз винаги гледам по-дългосрочно бъдещето на фабриките в които инвестирам - а не само да ги цоцаме.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X