IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts





  • baricada.org



    Близо 80% от доходите у нас са до 900 лв.
    Повече от половината българи печелят чисто до 500 лева на месец, а…


    Повече от половината българи печелят чисто до 500 лева на месец, а близо 80% - до 900 лева, показват официалните данни от Министерството на финансите, представени от мини...




    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

      Аз тази година пропуснах.Прибирам се основно по празниците заради близките иначе не мисе пътува до Бг.Няма я тая празничност и украса която тук хората създават.Вярно някой ще каже че са по-богати и могат да си позволят украси но не е само това.Наистина в БГ е по-скъпо а взимат ниски заплати и хората много сиви.Управия в БГ близките 15 г не виждам.
      Щом там хората ви изглеждат забавни, защо не пишете в чуждите форуми, а идвате точно в нехаресваната от вас българска действителност и доколкото виждам, за да дразните форумните участници,,?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
        По традиция по коледа си дойдох в бг и както винаги тук е по скъпо
        Та се чудя тез бастуни дет ви управляват до кога ще ги търпите
        Аз тази година пропуснах.Прибирам се основно по празниците заради близките иначе не ми се пътува до Бг.Няма я тая празничност и украса която тук хората създават.Вярно някой ще каже че са по-богати и могат да си позволят украси но не е само това.Наистина в БГ е по-скъпо а взимат ниски заплати и хората много сиви.Управия в БГ близките 15 г не виждам.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 1984 Разгледай мнение
          Най - възмутителното на младото поколение е, че вече не принадлежим към него
          +1

          Коментар


          • Най - възмутителното на младото поколение е, че вече не принадлежим към него

            Коментар


            • По традиция по коледа си дойдох в бг и както винаги тук е по скъпо
              Та се чудя тез бастуни дет ви управляват до кога ще ги търпите

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Marie-Sophie Germain Разгледай мнение
                Какво имате предвид? Нима Комунизмът е такъв фантом, който може да променя души?
                https://www.youtube.com/watch?v=KRd7BC5t1Fw

                Коментар


                • Тодоре, по-младите от мен, които познавам, са изключително читави в морално отношение хора, особено в сравнение с моето и по-възрастните поколения. Възможно е обаче да е някаква групова селекция, нямам чак толкова широк поглед. Със сигурност обаче не притежават нашата устойчивост на екстремни гадости и дано не им се наложи да минават през такива..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                    Искате да кажете, че вашите деца са пълни боклуци и не стават за нищо? Аз не споделям това мнение. Моите наблюдения за хората под 20 годишна възраст са доста положителни. Аз вярвам в тях. Те могат и ще направят много. А може би потвърждаваш точно това за което говоря. При тях съсипията в човешките души причинена от комунизкомунизма почти липсва, което се възприема от увредените поколения, включително и моето, като липса на ценности. Просто техните са различни. Те носят положителната промяна.
                    Какво имате предвид? Нима Комунизмът е такъв фантом, който може да променя души?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение

                      Хоратата създали днешното общество не могат да разпознаят себе си в тях. Това малко ли е? Искате да са като вас, да правят това, което вие сте правили, но изведнъж да се получи различен резултат. Нали знаеш какво е определението на Айнщайн за глупост?
                      Е нема нужда да се разпознавам..


                      http://www.videoclip.bg/watch/990532...be-ico-hazarta

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                        Например.
                        Хоратата създали днешното общество не могат да разпознаят себе си в тях. Това малко ли е? Искате да са като вас, да правят това, което вие сте правили, но изведнъж да се получи различен резултат. Нали знаеш какво е определението на Айнщайн за глупост?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                          Наистина е ташак-тираджия. Хванах го вече в няколко теми. В ПИБ имах депозит от 11 бона и на среща на инвеститорите преди няколко години в яйцето някой ме попита не ме ми било страх за парите? Стана ли смешно, то от КТБ ми възстановиха 7300лв. заедно с лихвите.
                          Сега пак си държа 7 бимби и
                          Хахаха !! А ти си ташак-инвестор.За 7 хилки толкова писане .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                            Искате да кажете, че вашите деца са пълни боклуци и не стават за нищо? Аз не споделям това мнение. Моите наблюдения за хората под 20 годишна възраст са доста положителни. Аз вярвам в тях. Те могат и ще направят много. А може би потвърждаваш точно това за което говоря. При тях съсипията в човешките души причинена от комунизма почти липсва, което се възприема от увредените поколения, включително и моето, като липса на ценности. Просто техните са различни. Те носят положителната промяна.
                            Например.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                              Падре къде го виждаш това ново поколение с по - високи морална ценностна система което ще поеме нещата в свой ръце , аз виждам само .......... .да не казвам кво виждам. При по - младите практически нямат почити никаква ценностна система
                              Искате да кажете, че вашите деца са пълни боклуци и не стават за нищо? Аз не споделям това мнение. Моите наблюдения за хората под 20 годишна възраст са доста положителни. Аз вярвам в тях. Те могат и ще направят много. А може би потвърждаваш точно това за което говоря. При тях съсипията в човешките души причинена от комунизма почти липсва, което се възприема от увредените поколения, включително и моето, като липса на ценности. Просто техните са различни. Те носят положителната промяна.

                              Коментар


                              • Сърбия ще инвестира €14 млрд. за стимулиране на икономиката

                                Западната ни съседка иска да постигне 7% ръст на БВП, за да достигне някои от западните държави по стандарт на живот

                                https://www.economic.bg/bg/news/12/s...BYIgsPCjflkZ2c


                                БЕЗ КОМЕНТАР И СРАВНЕНИЕ..

                                Коментар

                                Working...
                                X