IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Attached Files

    Коментар


    • Не разбирам какъв е точно спора ви, но вижте какво мисли новата шефка на КФН:http://www.capital.bg/biznes/finansi...vider=facebook

      С тези идеи умира още една причина за надежда на БФБ с новия шеф

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        Монти много лични нападки взе да използваш - какво ти става бе човек?
        На вън е страхотен ден, излез със Мечето Цвети, ние до сега бяхме в центъра за занаяти в Стария град, а ти дращиш тук и ме обвиняваш в разни щуротии.
        Спирам защото не търся този тон и не научавам нищо от перчене и този тип разговори.
        Бъди здрав и искренно ти желая успех с инвестициите ти в Петрол, Гагарин, Табака, международни пазари и там каквото си избрал за ценно.

        Хубав и усмихнат ден!
        нищо лично пак да подчертая , а апела към превръщането на БФБ в сергия на Женския пазар.... където се псуват по малко от колкото тук.....
        А ако някой се познава .....не съм аз виновен.

        Коментар


        • Монти много лични нападки взе да използваш - какво ти става бе човек?
          На вън е страхотен ден, излез със Мечето Цвети, ние до сега бяхме в центъра за занаяти в Стария град, а ти дращиш тук и ме обвиняваш в разни щуротии.
          Спирам защото не търся този тон и не научавам нищо от перчене и този тип разговори.
          Бъди здрав и искренно ти желая успех с инвестициите ти в Петрол, Гагарин, Табака, международни пазари и там каквото си избрал за ценно.

          Хубав и усмихнат ден!

          Коментар


          • Прав си Ролах въпреки че изтри съобщението....
            Става въпрос за Албена АД....
            В момента гледах до къде се качва една слабо ликвидна акция като Холдинг Варна ....която се намира в Софикс.... а да е само тя...целия индекс е измислен...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
              Имаш ли нужда от доказателства ? Ще ги задоволя на минутата !
              Първо си отбележи , кога съм пускал графики , па макар и с неуспешно прикачване ,
              но те вървят с дата на изчертаването !
              нищо лично ...
              Все пак има оса и като отворя книгата с акционерите имат някой по 100 акции а шума е за милиони ... сделките през деня го показват...
              Фенщината е повече от професионализма....
              А като покажа сделки през два дни за 50-100 лв после се скъсвате от подиграфки а акциите са колкото съм спечелил като цена....
              купувате акции на датите за дивидент и заплата ....просто смешно ми е ...
              Нищо лично ,но все пак това не е набиране на акции на ЦСКА, холдинг Варна е показател на нивото на качеството на инвеститорите във БФБ........
              Смеете са сделки за 50 лв от маржа а над 1000 човека се наредиха при холдинг Варна за тези 40 лв през три месеца и то несигурни ....
              малко самокритика и самоанализ е нормално ....
              НалЕ...
              По качественото избяга навън от 2008 г а вие се мъчите да се сравнявате с тях...
              За това форума е така...
              Питат ме за какво се занимават с вас никове от 2005-7 г. /мазохист ли см/ами някой требва да има опонент и да отговаря на тия постоянни обиди към дребния инвеститор....
              Преди да се пише във форума се четеще по две години и после почваше сега всеки вложил 400 лв почва да дава акъл и да обижда....

              Коментар


              • Имаш ли нужда от доказателства ? Ще ги задоволя на минутата !
                Първо си отбележи , кога съм пускал графики , па макар и с неуспешно прикачване ,
                но те вървят с дата на изчертаването !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                  Единственото , което мога да ти кажа е , че тази ти система те е направила това , което си !Дано да не се харесваш само ТИ !
                  За такива дребни стотинки , занимаваш прекалено много хора и ги кичиш с етикети !
                  НЕ СЧИТАШ ли че е така ? - дано да съм аз прекалилия с истината !
                  Още веднъж извинявай !
                  Борсата е такава ,каквата е и ако ти не я разбираш.....извинявай .
                  Всичките държите милиони и печелите милиони а сделките са за 20 К на ден и то напоследък а от две годи и 6 месеца е надолЕ без корекция нагоре и не може да стигнете в София ако не се групирате трима човека и да платите един ден в хотел ....
                  Някой требва да си казва мнението ....неутрално, щото от Ъп ,Ъп вече никой няма на борсата ....

                  Сори!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    Инта ,имам право на мнение нали....
                    За това от две купувам спекулативно и при най малкия удобен момент продавам....за това съм и на вън а тук влизам с суми на удобни цени и за кратко ...
                    Моята система е 3/5/8....после е на обратно ....6/ 4/ 2 ....
                    Мисля че ме разбираш....
                    Чичо оги ме е разочаровал а доверие се печели с действия а не с шапки и дивидент от 3 ст....
                    Бъдещето ще покаже....
                    Аз не забравям а това ми е минус и плюс....


                    Единственото , което мога да ти кажа е , че тази ти система те е направила това , което си !Дано да не се харесваш само ТИ !
                    За такива дребни стотинки , занимаваш прекалено много хора и ги кичиш с етикети !
                    НЕ СЧИТАШ ли че е така ? - дано да съм аз прекалилия с истината !
                    Още веднъж извинявай !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                      [/COLOR][/SIZE]


                      Сега !
                      Това ПРОГНОЗА ли се явява, или да го броим за свършено бъдеще ???
                      Инта ,имам право на мнение нали....
                      За това от две купувам спекулативно и при най малкия удобен момент продавам....за това съм и на вън а тук влизам с суми на удобни цени и за кратко ...
                      Моята система е 3/5/8....после е на обратно ....6/ 4/ 2 ....
                      Мисля че ме разбираш....
                      Чичо оги ме е разочаровал а доверие се печели с действия а не с шапки и дивидент от 3 ст....
                      Бъдещето ще покаже....
                      Аз не забравям а това ми е минус и плюс....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                        Това не е тренд а корекция на спада.....
                        симпатиите ти са близо до болестно състояние , така изглежда отстрани с тези посещения в аптеки на Софарма и фенски възгласи и логата ...
                        ..........

                        Цените на Софарма не е мръднала от 2 г. защо точно сега требва да мръдне ,щото чичо Оги си е променил характера и излъгал 2 ПФ да купят на поредния разочарован от него...




                        Сега !
                        Това ПРОГНОЗА ли се явява, или да го броим за свършено бъдеще ???

                        п.п. - Цената на Софарма мърда и то много повече и с по големи обеми /в стотици пъти/ от твоите "емки " и "хики" , а това че ти не си бил в джаза , си е за твоя консумация ! сори бой !
                        Last edited by inta53; 25.09.2016, 14:27.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          Чужденци напират за нови заводи у нас ето още една лоша новина за песимистите

                          Киро - благодаря за добрите думи по мой адрес , ценя мнението ти, а стратегията която ми сподели даже вече я прилагам . Пет цифрен дивидент - уау БРАВО! Аз тази година получих около 3К и съм адски горд със себеси - стъпка по-стъпка стават нещата.
                          Монти .... ах Монти защо така на нож с мен? Да харесвам компаниите които имам и да обичам да следя и чета за борсата - тя е моето хоби, моят всеки ден! Не съм съгласен с частта на Мариян от интервюто в която казва че човек не трябва да се влюбва в акциите си и че трябва инвестирайки да търсим начин да съхраняваме парите си. Симпатията ми към СФАРМ въобще не ми попречи да продам делът си около 4лв, когато резултатите и тенденциите станаха негативни - оставих си 100бр, за да присъъствам на оса и под 3лв започнах пак да купувам според възможностите си. Не съмсъгласен и че човек с 70-80К трябва да търси начин да запази парите си! Ама това не са парите които могат да ми стигнат за цял живот, така че трябва да рискувам и да ги наккарам да работят повече, чак като мина 500К или 1млн тогава може да се изказвам и аз така
                          Колкото до това че не позна движението - това не е тъжно явно интуицията те е подвела, а на мен ми каза ЪП, НО ВЕЧЕ МЕСЕЦИ да не виждаш тренд това вече е много непрофесионално за годините и опитат ти на БФБ. Аз не съм за никой клан, но виждам и усещам че нещата се посъбуждат, сега ти ако мислиш че оная кака дето слага цветя на паметника на Бай Тошо и понякога на Позитано 20 изпълняват каквото каже твоя гуру от Булгартабак, ще повлияят по добре на БФБ - ще видим като дойдат на власт твойте любимци .
                          Когато имам време чета какво казва Равновесие - умен тигър е. 2013 се появи и каза че тръгваме и наистина излетяхме, наскоро пак се изказа че макар и да не вярва на това което вижда БФБ тръгва. Като аз съм трол за теб, а явно и интуицията нещо ти се е разстроила слушай умни хора като Равния

                          Поздрави и много се радвам че си бъбрим тези почивни дни че 4почивни два пъти в месеца ми идват множко без БФБ. За догодина съм поръчал да няма такъв айляк!

                          Това не е тренд а корекция на спада.....
                          симпатиите ти са близо до болестно състояние , така изглежда отстрани с тези посещения в аптеки на Софарма и фенски възгласи и логата ...
                          Имах над 30К преди години в БТН и сие а не ходих на Иоса с дивидент от 7 лв един декември .....а компанията е на 500 м. от нас....
                          Равния от преди 2013 г. не е равния от 2014 г. -2016 г. няма нито една изпълнена прогноза за 3 години....има съмнения че е купен ника от полит. партия....
                          за това не пише вече активно нито на ДАХ и ДАУ а когато пише пише глупости.......


                          Цените на Софарма не е мръднала от 2 г. защо точно сега требва да мръдне ,щото чичо Оги си е променил характера и излъгал 2 ПФ да купят на поредния разочарован от него...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            Процентуално най-голям прираст обаче се забелязва при майките от Сирия, Румъния и България. Броят на български бебета е нарастнал с 34% повече от преходната 2014 година.

                            Рекорден брой българчета са се родили в Германия през 2015 година. 4200 български бебета са проплакали в немски болници. Делът на майките от България е нараснал с 34% в сравнение с предходната година.

                            При първолаци около 60 К само по данни на Грао означава че в Германия от набор 2015 са близо 10 % а в испания ,италия гърция и англия и щатите....колко хора в работоспособна възраст се намират в странство вече само с децата си.....
                            Монти-Конти-Бонбонти, от 25 години нашето племе намалява, и ще продължи да намалява, даже малко ми се виждат родените в Германия, със сигурност са повече!Факт е да не кажа, че си е по дефиниция, че българския народ ще изчезне след време и нашите земи ще бъдат населени с други екземляри, обаче не разбирам как сега го споменаваш като лоша новина, при положение, че се знае от десетилетия

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Тони, браво много се радвам на твоя успех за дивидентите..Да стават все повече.
                              Инвестиции в производствени мощности има, но засега не водят финансови инвеститори..Там са взаимно свързани производства и засега добре върви с частите за коли.Говорил съм с хората от Бизнеспарк Пловдив..на този принцип са и са без помощ от правителството..Бих се надявал , както веднъж писах нещата да се оправят и през 2017-2018 да се понавакса до 800-1000 поне. Много ми хареса как си показал работата на Тиквата на малката , но дано след време да и покажеш, къде вече не работи..
                              А, дано, Кире )
                              Ма, да видим хеликоптерните пари или друго ще е решението на дълговете...
                              А и Хилъри / Тръмп ...

                              Коментар


                              • Тони, браво много се радвам на твоя успех за дивидентите..Да стават все повече.
                                Инвестиции в производствени мощности има, но засега не водят финансови инвеститори..Там са взаимно свързани производства и засега добре върви с частите за коли.Говорил съм с хората от Бизнеспарк Пловдив..на този принцип са и са без помощ от правителството..Бих се надявал , както веднъж писах нещата да се оправят и през 2017-2018 да се понавакса до 800-1000 поне. Много ми хареса как си показал работата на Тиквата на малката , но дано след време да и покажеш, къде вече не работи..
                                Last edited by Kiro; 24.09.2016, 22:39.

                                Коментар

                                Working...
                                X