IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Ентусиаст.
    Прагматик.... време е за правене на пари.... чакам го тоя момент от години

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
      Бях си обещал да не пиша тука, ама това рали направо изкърти зъбите на всички мечоци. Вече е 100% ясно, че не е беър маркет рали..... до 3-4 месеца тест на старите върхове очакваме на всички борси. Имам безброй много акциииии и не е препоръка..... Наздраве!!!!!!
      Ентусиаст.

      Коментар


      • Бях си обещал да не пиша тука, ама това рали направо изкърти зъбите на всички мечоци. Вече е 100% ясно, че не е беър маркет рали..... до 3-4 месеца тест на старите върхове очакваме на всички борси. Имам безброй много акциииии и не е препоръка..... Наздраве!!!!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
          Ще се сетите хубави акции на добри цени... три без коз как е ?
          За кое да се сетим.
          Ти яко си в ралито заедно с разни други състезатели.
          Гледам ви шоуто.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

            Е тук никой не е купувал акции през изминалите години и всички са продали през 2016 есента....
            Та с какво да се справя.....????
            със семантичното осмисляне на едното изречение
            И не е коментирано 2016. Няма и как да е, защото продажбите имах през 2017, после пак някакви покупки и после пак някакви продажби през 2018.- Ако това точно те интересува, мисля че ги има назад и по години, защото и не го помня детайлно по бумаги, а по-скоро как е варирало съотношението кеш-книжа

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

              Върни се и пак го прочети, Написано е точно, ясно и с оскъден брой думи
              Не губя надежда, че ще се справиш, да го разбереш
              Е тук никой не е купувал акции през изминалите години и всички са продали през 2016 есента....
              Та с какво да се справя.....????

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                Къде си се въртяла...??
                Върни се и пак го прочети, Написано е точно, ясно и с оскъден брой думи
                Не губя надежда, че ще се справиш, да го разбереш

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Монти, 15 беше когато не работеше..Сега намалиха газа и пак работи..Земеделието си иска торове..Взех малко не ми е основна цел..
                  Нека да влезе кеш към баланса пък тогава ще я гледаме/ аз на Черешаря не вервам/.....а и дивидент даваха......?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                    Е аз поне не се въртях ...
                    Къде си се въртяла...??

                    Коментар


                    • Германия планира да отмени карантината на 19... сещайте се

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                        Е ,в последните няколко години се въртиме от точка 5 до т. 13 и скачаме пак на т. 5 .....Дано сега е по различно..?
                        Маркета иска да скочи ама слабички са учасниците.....аз малко съм прибрал фарми и трасета но мога да ги шитна с едно натискане на клавиша селлл ако продължават така.....Фармите с тези слаби резултати при такава мед. криза.....или трасето не дадат дивидент.....
                        Е аз поне не се въртях ...

                        Коментар


                        • Ще се сетите хубави акции на добри цени... три без коз как е ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Преци, Алумина имам, а Неохим съм го продал и пак взех.. Ти имаш ли от двете..
                            Нямам все още някои неща Кире, имам малки количества книги- общо към 25%.
                            Най много имам фарми. после бреф, още дреболии към 3-4 бр.(алумината ми е малко) Имам оферти на още 3-4 места, неохима не е сред тях но и май не мисля да го включвам засега, но сам се сещаш. че ситуацията е по-динамична от нормалното

                            Коментар


                            • Монти, 15 беше когато не работеше..Сега намалиха газа и пак работи..Земеделието си иска торове..Взех малко не ми е основна цел..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Преци, Алумина имам, а Неохим съм го продал и пак взех.. Ти имаш ли от двете..
                                Киро защо са ти тези капачки ,неохима е ясно но на 15 лева ставаше а на 24 не е ли скъпо....

                                Коментар

                                Working...
                                X