IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
    Днес ще има лупкане
    Само ако Кирето разреши
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
      Аз от много време си мисля че борсата в България се създаде не за да има капиталов пазар а за да се оберат парите на простолюдието,да се поизперат мръсните пари,да се изсмучат парите от пенсионните фондове и кой знае още какво абсолютно законно.Въобще само схеми и измамни практики в България.После защо нямало чужди инвеститори?Няма и да има !!! Те трябва да са луди да се върнат на БФБ.
      2007 с активна пропаганда дръпнаха на реститутите /вкл. костовите разбойно-мениджъри/ паричките в акции и разни взаимни схеми, пък после им ги прибраха. Реститутите вече не вярват на подобни залъгалки. Но КТБ съвсем ги същиса и вече се чудят как да бягат от тая държава. Поне паричките им бягат, бягат на Запад. Кой се усетил ползва външни агенти.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
        Днес ще има лупкане
        Лупкаме ги здраво, да им дойде акъла в главата!
        “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
          Аз от много време си мисля че борсата в България се създаде не за да има капиталов пазар а за да се оберат парите на простолюдието,да се поизперат мръсните пари,да се изсмучат парите от пенсионните фондове и кой знае още какво абсолютно законно.Въобще само схеми и измамни практики в България.После защо нямало чужди инвеститори?Няма и да има !!! Те трябва да са луди да се върнат на БФБ.
          Силно изказване, на което не усещам в себе си порив да възразя ярко!

          Не ме питат, но ако все пак се наложи да изразя мнение по темата, ще кажа нещо, което е фактически нюанс на Ташунковата теза. Дори и да не са я създали с директни изначални и съзнателни намерения да вършат споменатото, в хода на повествованието ясно се е забелязало, че това е един не особено труден за реализиране проект. И определени субекти са започнали да го правят.

          Типично по нашенски, в хода на практическото реализиране на дори блестящи идеи, започва мърлящина, безхаберие, безкритичен мързел, користни хитрувания и извъртания и ... тишина

          Не се забелязва връщане на чужди, особено големи. Няма да дойдат и причината е проста, няма защо да идват?
          Първо трабвя ад се изяснят поне в по-общ план перспективите в контекста на долния ми пост, поне средносрочно (във всеки случай става дума за години, не за месеци), след това ще се подложи на сериозен тест и въпроса за наличието на надзор и действаща, ефективна съдебна система (простичко: има ли държава), след това ще поискат да се убедят, че са се насъбрали и достатъчно овСи за стригане и ...

          тогава пак ще дойдат.

          Коментар


          • Днес ще има лупкане

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
              След като смяташ така, какво правиш на борсата, някак писанията ти не кореспондират с твърдението, че имаш акции.
              Напротив имам акции,но почват да се потвърждават съмненията ми.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                Аз от много време си мисля че борсата в България се създаде не за да има капиталов пазар а за да се оберат парите на простолюдието,да се поизперат мръсните пари,да се изсмучат парите от пенсионните фондове и кой знае още какво абсолютно законно.Въобще само схеми и измамни практики в България.После защо нямало чужди инвеститори?Няма и да има !!! Те трябва да са луди да се върнат на БФБ.
                След като смяташ така, какво правиш на борсата, някак писанията ти не кореспондират с твърдението, че имаш акции.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                  Абе спазвам го доколкото мога ,но понякога ми докривява как ни мислят за абдали.
                  Аз от много време си мисля че борсата в България се създаде не за да има капиталов пазар а за да се оберат парите на простолюдието,да се поизперат мръсните пари,да се изсмучат парите от пенсионните фондове и кой знае още какво абсолютно законно.Въобще само схеми и измамни практики в България.После защо нямало чужди инвеститори?Няма и да има !!! Те трябва да са луди да се върнат на БФБ.

                  Коментар


                  • Абе спазвам го доколкото мога ,но понякога ми докривява как ни мислят за абдали.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      Да ти пиша честно, аз така мисля от 4 години....
                      И какво от това ...?
                      Стратегията ми е малоумна....Портфейла ми пада с Х К на година, аз купувам акции за Х + 50 % К.....

                      пп А това пусто "Х", хич не е за пренебрегване....
                      И защо въобще го правиш???

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                        Чичи ,не ти ли си струва ,че всичко е доста нагласено?
                        Да ти пиша честно, аз така мисля от 4 години....
                        И какво от това ...?
                        Стратегията ми е малоумна....Портфейла ми пада с Х К на година, аз купувам акции за Х + 50 % К.....

                        пп А това пусто "Х", хич не е за пренебрегване....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          От няколко седмици портфейла пада с по 500- 1000 лв....мъка..
                          Днес отишъл на 2 К загуба...

                          Викам си - "ааа, ръст има на борсата,, ръст ама на загубите.... Важното е нещо да расте.....
                          Чичи ,не ти ли си струва ,че всичко е доста нагласено?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                            днес мен ме биха, но слабичко
                            +
                            добре че си се махнал от онова дърво фазера По-свободно се диша без него ))
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                              днес мен ме биха, но слабичко
                              От няколко седмици портфейла пада с по 500- 1000 лв....мъка..
                              Днес отишъл на 2 К загуба...

                              Викам си - "ааа, ръст има на борсата,, ръст ама на загубите.... Важното е нещо да расте.....

                              Коментар


                              • днес мен ме биха, но слабичко

                                Коментар

                                Working...
                                X