IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://iconomist.bg/102957-20-%D0%BD...RpxlFmbWOCBWSU 20 на сто от „съкратените“ ще живеят с под 200 лева на месец

    Новите клетници разбират късно, че заради формата на освобождаването им са загубили осигурителни права

    ТЕЗИ ЩЕ КУПЯТ ЕВТИНИ АКЦИИ..

    Коментар



    • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

      1.40 ако има късмет
      stabwond, правилно си ме разбрал 1.4 според колегата

      Коментар


      • Първоначално изпратено от див осорляк Разгледай мнение

        взех днес на 1.4 иляда броя
        Алчния, Полки и Мападона, как са ти дали да се вредиш.
        Днес се бяха зарекли да изкупят всичко.
        И Здравко сигурно тайно им е помагал.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

          Избързването с покупките води до набалбукване.
          Той е разказвач на вицове.
          Виж до снощи, кви ги дрънкаше с още двама трима ъпъра.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от див осорляк Разгледай мнение

            взех днес на 1.4 иляда броя
            1.14?
            1.4 не го разбрах
            М.... . ш..... ..й.о!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

              Днес на колко ще успееш да си купиш Хим-а от вчера дето ръсна за добро или лошо на 1.24?
              взех днес на 1.4 иляда броя

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                тук съм ..... но нямам време за въпроси ....... имам работа ...... купувам

                след 17 часа отговарям във форума!!!
                Избързването с покупките води до набалбукване.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

                  Дай някаква дефиниция за "съвсем скоро", че последното ти такова траеше 4 години повторение чрез налучкване.
                  Споко бе мен.Може да е след няколко дена може да е след няколко седмици.Зависи кога ще си свърша нещата.По принцип съм го казал преди време и няма промяна.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                    Така както беше стабилна перспективата 2007 и накупиха до козирката, та сега още не могат да продадат купеното тогава.
                    В ПФ не работят някакви мега мозъци, които да могат да усещат кризи и трендове, в степен, че да виждат неща, които не са видни за масовия човек инвестирал на БФБ. Това са същите хора. Ако бяха мега мозъците нямаше да са в БГ ПФ! Логично е! С други думи, на тях капацитета не им е много по-висок от на масата тук! Въпроса е, че те по базова политика не са спекуланти, а се водят съхранители на капитал.

                    Какво са ти виновни те! Нали твърдеше, че идвало мега рали. Сега като ти продават "евтино" купувай "дъната". Вкарвай кинти и осреднявай ниско!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                      Просто пенсионните ни фондове се доказват като най-некадърните и безхаберни играчи на БФБ! Продават по дъната, купуват и записват ИПО-та по върховете!
                      Жалко за пенсионерите!
                      Иначе находчивите и умни играчи можем да направим добри пари от това.. просто трябва хубав анализ и търпение!
                      Може да не е от некадърние, а да има други причини, дето един господин със сив каскет се интересува.

                      Коментар


                      • Колеги, дълбочината на срива все още е неясна, просто няма на какви реални параметри да се облегнем, за да формираме оптимизъм. Ако някой може да предвиди кога ще се рестартират Западна Европа и САЩ ще можем да развиваме сценарии. Но в момента всички са затворени по къщите, икономиката се рути, а надежда отникъде взора не види. Ще има втори шус, и то як, бобслея тепърва набира скорост. Докато не мернем края на пистата в далечината по-добре няма да става. След това вече ще видим кое-накъде. Засега зле.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                          Къде е най-големия снощен ъпър, че требва да го питам нещо?
                          тук съм ..... но нямам време за въпроси ....... имам работа ...... купувам

                          след 17 часа отговарям във форума!!!
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Къде е най-големия снощен ъпър, че требва да го питам нещо?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                              Няма логика, но фактите са други. Кой ако не те излизат от дългия фонд? Те продават постоянно от много години.
                              Просто пенсионните ни фондове се доказват като най-некадърните и безхаберни играчи на БФБ! Продават по дъната, купуват и записват ИПО-та по върховете!
                              Жалко за пенсионерите!
                              Иначе находчивите и умни играчи можем да направим добри пари от това.. просто трябва хубав анализ и търпение!

                              Коментар


                              • Според мен ако няма втора порция къси е ПФ ,днес работят до обед......така че купувайте..

                                Коментар

                                Working...
                                X