IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Монти, 15 беше когато не работеше..Сега намалиха газа и пак работи..Земеделието си иска торове..Взех малко не ми е основна цел..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Преци, Алумина имам, а Неохим съм го продал и пак взех.. Ти имаш ли от двете..
      Киро защо са ти тези капачки ,неохима е ясно но на 15 лева ставаше а на 24 не е ли скъпо....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

        т. 15 от графиката
        Е ,в последните няколко години се въртиме от точка 5 до т. 13 и скачаме пак на т. 5 .....Дано сега е по различно..?
        Маркета иска да скочи ама слабички са учасниците.....аз малко съм прибрал фарми и трасета но мога да ги шитна с едно натискане на клавиша селлл ако продължават така.....Фармите с тези слаби резултати при такава мед. криза.....или трасето не дадат дивидент.....

        Коментар


        • Преци, Алумина имам, а Неохим съм го продал и пак взех.. Ти имаш ли от двете..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Здравко, така са троловете ъпъри..Веднъж в годината купят за няколко стотин лева, а всеки ден спамят.. Аз днес купих Неохим..
            А така, давай пример ! Аз в дивидентни влизах и не съм изневерявал на стратегията си да държа само такива ! Нямах пилета и купувах основно там, както Химимпорт, Софарма и Атера.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Здравко, така са троловете ъпъри..Веднъж в годината купят за няколко стотин лева, а всеки ден спамят.. Аз днес купих Неохим..
              Кире, какво е предимството на Неохим пред Алумин

              Коментар


              • Първоначално изпратено от див осорляк Разгледай мнение
                [ATTACH=CONFIG]n3575269[/ATTACH]
                в точките 4,12 и 19 се видях няколко пъти
                [/QUOTE]

                И си натрупал опит. При нов цикъл ще си в други точки

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                  Какво става......?
                  т. 15 от графиката

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                    Мечетата е добре да погледнат какво става на големите борси
                    дано не си останем с гледането и Софикс под 500...

                    Коментар


                    • Здравко, така са троловете ъпъри..Веднъж в годината купят за няколко стотин лева, а всеки ден спамят.. Аз днес купих Неохим..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                        Чакат да дойдат добрите времена да купят пак. Трудно се купува сега.
                        Ама то на вас май никога не ви стиска да купувате, а само коментирате ! Като е скъпо трудно ви се купува, пък като е евтино треперите, че е евтино !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                          Мечетата е добре да погледнат какво става на големите борси
                          Чакат да дойдат добрите времена да купят пак. Трудно се купува сега.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                            Мечетата е добре да погледнат какво става на големите борси
                            Какво става......?

                            Коментар


                            • Мечетата е добре да погледнат какво става на големите борси

                              Коментар


                              • [ATTACH=CONFIG]n3575269[/ATTACH]
                                [/QUOTE]

                                в точките 4,12 и 19 се видях няколко пъти

                                Коментар

                                Working...
                                X