IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

    Аз съм просто спекулант, който може да бъде бик, мечка или кибик. Има една поговорка - "Кучето играе според тоягата" та и аз така правя - играя според пазара.

    Успех на всички!
    Абе ти да не пиеш директно от извора,че всичко знаеш?Това не е ли незаконно?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

      Аз съм просто спекулант, който може да бъде бик, мечка или кибик. Има една поговорка - "Кучето играе според тоягата" та и аз така правя - играя според пазара.

      Успех на всички!
      Абсолютно вярно .....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

        хаха ей голям мечок стана
        Аз съм просто спекулант, който може да бъде бик, мечка или кибик. Има една поговорка - "Кучето играе според тоягата" та и аз така правя - играя според пазара.

        Успех на всички!
        Събитията не винаги отговарят на очакванията!

        Коментар


        • p/e на Софикс как така скочи на 15 ?

          Коментар


          • Явно е ден за предпазливо ослушване, озъртане и вадене на изводи.
            Вие извадихте ли вашите изводи?
            The strongest stand last.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
              Удри Баба Мецо!
              Удри яко с голямата сопа!
              хаха ей голям мечок стана

              Коментар


              • Удри Баба Мецо!
                Удри яко с голямата сопа!
                Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                Коментар


                • Успешен ден бикове!

                  Коментар


                  • Пичове, ако намеренията на тия господа са сериозни няма да има сериозна корекция до 18 май......иначе кво,ша ми презентират оная работа. Движението или ще е рейндж или възходящо. КУпУВАЙТЕ!!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение
                      От днешния печат-

                      Началото на търговията на БФБ днес беше дадено от служебния министър на икономиката Теодор Седларски. Подкрепата на малкия и средния бизнес е приоритет на служебното правителство, заяви той. "Относно държавните предприятия - в момента преглеждаме списъка на всички наши миноритарни участия, имаме в много от предприятията твърде малък брой акции, мислим за започване на процедура за тяхното листване на борсата", каза Теодор Седларски. Той заяви, че за Министерството на икономиката капиталовият пазар е много важен фокус на внимание. "Ние следим с удоволствие как се повишават борсовите индекси, това е сигнал за съживяване на българската икономика. Ние в министерството ще работим заедно с борсата за привличане на повече внимание към капиталовия пазар, както вътре в страната за българските инвеститори, така и чрез външнотърговските представителства", каза министър Седларски.
                      Васил Големански добави, че много добре се работи с външнотърговските представителства в Лондон и във Франкфурт. На 18 май е планирано "роуд шоу" в Лондон, съвместно с Европейската банка за възстановяване и развитие, като целта е да се привлекат чужди инвеститори в търгуваните на БФБ акции. В момента се дискутира евентуалното участие и на други институционални партньори, които да подпомогнат организацията.


                      Това е мноого добра новина!
                      Свободни пари и алчни инвеститори из Европа колкото щеш и евалла на държавата, в намеренията и за привличането им
                      най-вероятно с тях ще е г-н Василев, който ще направи презентация и на ЕТФ-а . Няма случайни дестинации

                      Коментар


                      • От днешния печат-

                        Началото на търговията на БФБ днес беше дадено от служебния министър на икономиката Теодор Седларски. Подкрепата на малкия и средния бизнес е приоритет на служебното правителство, заяви той. "Относно държавните предприятия - в момента преглеждаме списъка на всички наши миноритарни участия, имаме в много от предприятията твърде малък брой акции, мислим за започване на процедура за тяхното листване на борсата", каза Теодор Седларски. Той заяви, че за Министерството на икономиката капиталовият пазар е много важен фокус на внимание. "Ние следим с удоволствие как се повишават борсовите индекси, това е сигнал за съживяване на българската икономика. Ние в министерството ще работим заедно с борсата за привличане на повече внимание към капиталовия пазар, както вътре в страната за българските инвеститори, така и чрез външнотърговските представителства", каза министър Седларски.
                        Васил Големански добави, че много добре се работи с външнотърговските представителства в Лондон и във Франкфурт. На 18 май е планирано "роуд шоу" в Лондон, съвместно с Европейската банка за възстановяване и развитие, като целта е да се привлекат чужди инвеститори в търгуваните на БФБ акции. В момента се дискутира евентуалното участие и на други институционални партньори, които да подпомогнат организацията.


                        Това е мноого добра новина!
                        Свободни пари и алчни инвеститори из Европа колкото щеш и евалла на държавата, в намеренията и за привличането им

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение
                          0% кеш. . След разкешването на койни, злата и валути - Изядох и изпих всичко а преди това една голяма част профуках по жени. Съжалявам разбира се, но това е, жените бяха хубави.. Сега съм 100% на алкомет.
                          Еиииий голяма работа си,само за гъзо си мислиш!!!!Ама нищо това е най-добрата инвестиция.
                          Last edited by Grosss; 09.02.2017, 22:47.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение
                            0% кеш. . След разкешването на койни, злата и валути - Изядох и изпих всичко а преди това една голяма част профуках по жени. Съжалявам разбира се, но това е, жените бяха хубави.. Сега съм 100% на алкомет.
                            На какво си? Алко-мет? По колко меташ и отметаш на вечер в спомен за пропитите жени?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение
                              0% кеш. . След разкешването на койни, злата и валути - Изядох и изпих всичко а преди това една голяма част профуках по жени. Съжалявам разбира се, но това е, жените бяха хубави.. Сега съм 100% на алкомет.
                              Снимки с жените направили ако ли не лошо добре е да се гледат хубавите спомени по снимките

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение
                                .... Изядох и изпих всичко а преди това една голяма част профуках по жени. .....
                                Важното, е че не си си изхарчил парите за глупости.
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X