IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
    http://www.fsc.bg/bg/novini/resheniy...7-g--8720.html

    От -т.3. Издава разрешение на управляващо дружество „Експат Асет Мениджмънт” ЕАД да организира и управлява борсово търгуван фонд .....................
    брей браво на тях!

    Коментар


    • http://www.fsc.bg/bg/novini/resheniy...7-g--8720.html

      От -т.3. Издава разрешение на управляващо дружество „Експат Асет Мениджмънт” ЕАД да организира и управлява борсово търгуван фонд .....................

      Коментар


      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
        Тъй като сме все още в дълбок рейндж и възможност за още едно потапяне след пробива на 657,8 в края на октомври, а тук се навивате и то от хора като Киро с мечти, и сравнения (недопустими според моят скромен опит) с лудоста на 2007г. В защита на едно свое виждане, споделено в подобна корекция момент от ~ зима/пролет на 2016г;- в коя фаза влиза пазара, а именно - в подобен на 2005/07г. цикъл- споделен от няколко форумни участника, аз контрирах с непретенционно мнение на новак и не изживал този момент участник, че допускат грешка! За мен фазата е в периода 2003/05г. и нива над 906/930 са химера, или форумно умишлена дезоориентация на новопостъпилата публиката,- за която всички в хор препявате, че липсва..... Така че бъдете реалисти , а не манипулатори,- възможноста да видим нива над жадуваната 1000ка е в хоризонта, но не и до края на 2018, че и по на далече в подножието на 20,20 дали не е???
        -В този смисъл съм си развил(разбил) и очакваните съпротиви и подкрепи, както и следващите ги височинни импулси, в посоченият диапазон!
        УСПЕХ за ВСИЧКИ ! - КОЛЕДАТА ЩЕ Е ВЕСЕЛА !!!
        Би ли публикувал разбивката

        Коментар


        • Тъй като сме все още в дълбок рейндж и възможност за още едно потапяне след пробива на 657,8 в края на октомври, а тук се навивате и то от хора като Киро с мечти, и сравнения (недопустими според моят скромен опит) с лудоста на 2007г. В защита на едно свое виждане, споделено в подобна корекция момент от ~ зима/пролет на 2016г;- в коя фаза влиза пазара, а именно - в подобен на 2005/07г. цикъл- споделен от няколко форумни участника, аз контрирах с непретенционно мнение на новак и не изживал този момент участник, че допускат грешка! За мен фазата е в периода 2003/05г. и нива над 906/930 са химера, или форумно умишлена дезоориентация на новопостъпилата публиката,- за която всички в хор препявате, че липсва..... Така че бъдете реалисти , а не манипулатори,- възможноста да видим нива над жадуваната 1000ка е в хоризонта, но не и до края на 2018, че и по на далече в подножието на 20,20 дали не е???
          -В този смисъл съм си развил(разбил) и очакваните съпротиви и подкрепи, както и следващите ги височинни импулси, в посоченият диапазон!
          УСПЕХ за ВСИЧКИ ! - КОЛЕДАТА ЩЕ Е ВЕСЕЛА !!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Добре запомням го..да не се отречеш после.. А дано..А кога ще достигнем рейтиг А, както 4Д прогнозира..
            1,000 до пролет 2019 ме пиши мен ако няма голяма криза на запад!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Добре запомням го..да не се отречеш после.. А дано..А кога ще достигнем рейтиг А, както 4Д прогнозира..
              за рейтинг А, dddd да каже

              Коментар


              • Добре запомням го..да не се отречеш после.. А дано..А кога ще достигнем рейтиг А, както 4Д прогнозира..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Пенко, играй си танца със саби и нагъвай суджук..Ти не си инвеститор , а трубадур на БХ и Черешко..Продължавай със спама, че трети месец пак спадате БФБ...Имаш ли прогноза поне, кога СОФИКС ще стане 1000 пункта..Все пак 9-та година е , а само с празни приказки и лъжи не става..
                  имам, 2018 ще минем 1000

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                    Според мен това е първото от серия повишения на рейтинга. Агенциите се движат след събитята и ги актуализират с доста голямо закъснение. Вероятно ще се повтори историята с прогнозите за ръста на икономиката. През последните три години всички прогнози на международни институции се актуализират само нагоре и винаги реалността се е оказвала по-добра. Така погледнато за мен е въпрос на време рейтинга да започва с А. Въпроса е колко време?
                    А дано 5% ръст на БВП през 2018 държавата има амуниции да таргетира поне 5% ръст

                    Коментар


                    • Пенко, играй си танца със саби и нагъвай суджук..Ти не си инвеститор , а трубадур на БХ и Черешко..Продължавай със спама, че трети месец пак спадате БФБ...Имаш ли прогноза поне, кога СОФИКС ще стане 1000 пункта..Все пак 9-та година е , а само с празни приказки и лъжи не става..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Пенко, и без да ни казваш знаем , че си човек и чиновник на БХ и Черешко..Въпроса ми е защо след Големите Ви успехи 9та година Борсата е на една трета от нивото от 2008г..Да не би защото твоите шефове ръководят..Къде са инвеститорите, защо спадат преките инвестиции..Защо 10г. сме най- бедните в ЕС и най- корумпирани..Защо уважаеми не ни приемат в Шенген и Еврозоната..
                        Жизнен стандарт
                        Според последния доклад с публикуваните ИЧР на 188 държави в света, страната ни вече е на 59-о място. През 2013 г. България все още е удържала 58-мото място. За сравнение, банановите републики Антигуа и Барбуда и Барбадос днес са пред България по жизнен стандарт - съответно на 57-о и 58-о място.

                        Това знаеш ли го Пенко..Хайде сега почвай да спамиш и да браниш службиката си..Повишението на рейтинга е много закъсняло, пак заради ВАС с години..От Боклук за 10г. ГЕРБ на по- малък боклук..
                        браво Киро, както винаги не ме разочарова

                        Коментар


                        • Пенко, и без да ни казваш знаем , че си човек и чиновник на БХ и Черешко..Въпроса ми е защо след Големите Ви успехи 9та година Борсата е на една трета от нивото от 2008г..Да не би защото твоите шефове ръководят..Къде са инвеститорите, защо спадат преките инвестиции..Защо 10г. сме най- бедните в ЕС и най- корумпирани..Защо уважаеми не ни приемат в Шенген и Еврозоната..
                          Жизнен стандарт
                          Според последния доклад с публикуваните ИЧР на 188 държави в света, страната ни вече е на 59-о място. През 2013 г. България все още е удържала 58-мото място. За сравнение, банановите републики Антигуа и Барбуда и Барбадос днес са пред България по жизнен стандарт - съответно на 57-о и 58-о място.

                          Това знаеш ли го Пенко..Хайде сега почвай да спамиш и да браниш службиката си..Повишението на рейтинга е много закъсняло, пак заради ВАС с години..От Боклук за 10г. ГЕРБ на по- малък боклук..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                            Според мен това е първото от серия повишения на рейтинга. Агенциите се движат след събитята и ги актуализират с доста голямо закъснение. Вероятно ще се повтори историята с прогнозите за ръста на икономиката. През последните три години всички прогнози на международни институции се актуализират само нагоре и винаги реалността се е оказвала по-добра. Така погледнато за мен е въпрос на време рейтинга да започва с А. Въпроса е колко време?
                            +1

                            Коментар


                            • Според мен това е първото от серия повишения на рейтинга. Агенциите се движат след събитята и ги актуализират с доста голямо закъснение. Вероятно ще се повтори историята с прогнозите за ръста на икономиката. През последните три години всички прогнози на международни институции се актуализират само нагоре и винаги реалността се е оказвала по-добра. Така погледнато за мен е въпрос на време рейтинга да започва с А. Въпроса е колко време?

                              Коментар


                              • Айде Киро, нахейти

                                http://www.dnevnik.bg/biznes/2017/12..._na_bulgariia/

                                Коментар

                                Working...
                                X