IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Бай ви Хим сега отива на четворка мислъ аз, а дивидента... йок, засега. А някои се облажиха с акциите на зайците, които се уплашиха и сега доволно потриват ръце.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bat sali Разгледай мнение
      Какво пречеше дивидента да беше вече по сметките , не ще чакаме до последната секунда ......
      CF
      мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

        Да не би някой да е получил дивидент?
        Няма.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bat sali Разгледай мнение
          Какво пречеше дивидента да беше вече по сметките , не ще чакаме до последната секунда ......
          Да не би някой да е получил дивидент?
          The strongest stand last.

          Коментар


          • Какво пречеше дивидента да беше вече по сметките , не ще чакаме до последната секунда ......

            Коментар


            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
              Тука що се дърпате,-сега е прИмоцията ???
              Какъв отпор ми бяхте сложили 1,9+
              Taka e, ние сме повече от вас
              Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

              Коментар


              • Тука що се дърпате,-сега е прИмоцията ???
                Какъв отпор ми бяхте сложили 1,9+

                Коментар


                • забележете с какви миши бройки го натискат Хима, ама така е някой иска с дивидента да си пазарува на тънки цени

                  Коментар


                  • Голяма глупост сътворихме

                    Коментар


                    • Хора, какво става тук? Защо така?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение

                        Що само Батя,скоро ми се струва бая ще го напитят тоз холдинг
                        Прав си-и аз почти всяка седмица пълня по малко и като взема дивидента съм пак тук,но Батя е с по-големи възможности от повечето ни.За това го дадох като пример.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
                          Тук очаквам Батя да купува.Продаде Доверие...а е фен на акцията.Ще има оборот.
                          Що само Батя,скоро ми се струва бая ще го напитят тоз холдинг
                          Last edited by dolce; 16.09.2017, 21:33.

                          Коментар


                          • Тук очаквам Батя да купува.Продаде Доверие...а е фен на акцията.Ще има оборот.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                              викаш идеално за реинвестиране, после ще им ги продаваш обратно на 2,10
                              Ти не бери грижа, може и на 12,10

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                                Е сега, ако дадат дивидента, ще е супер, ама не! Яко в батака. Одрусаха новобранците.
                                викаш идеално за реинвестиране, после ще им ги продаваш обратно на 2,10
                                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                                Коментар

                                Working...
                                X