Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
    Отдавна се каня да питам кой е Лешперя тук?
    Четох преди време за някакъв лешпер, ама темата все на зазаде отива та не можех да попитам?
    Груев най-вероятно.

Коментар

• Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

и при мен е от големите.... продължавам да добавям на тия нива..... споко, ще дойде видов ден
      Ще дойде разбира се. Я с патките кво стана.
      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

Коментар

• Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
        При мен е най-голямата позиция и то с доста. Ама не кефи
        и при мен е от големите.... продължавам да добавям на тия нива..... споко, ще дойде видов ден

Коментар

• При мен е най-голямата позиция и то с доста. Ама не кефи

Коментар

• Отдавна се каня да питам кой е Лешперя тук?
            Четох преди време за някакъв лешпер, ама темата все на зазаде отива та не можех да попитам?

Коментар

Може би пазара ги смята за поне 2пъти по-перспективни
              Евем ти пазара в такъв случай...
              П.С. Купих малко хим за спорта на 94 стинки миналата седмица - и аз не знам що, но от сантименти. Ако направи 20-25% ръст, ще го продам, ако не направи - здраве да е
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

Коментар

Може би пазара ги смята за поне 2пъти по-перспективни
                Напълно е възможно да е така ... над 100% ръст до момента

Коментар

• Може би пазара ги смята за поне 2пъти по-перспективни

Коментар

• Акциите на Биодит са по-скъпи от на Химимпорт с 70% само за два часа търговия ...
                    Last edited by Innocent; 04.03.2021, 12:14.

Коментар

• Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

Хи хи. Точно такива са повечето дружества на БФБ. Какво точно описание само - линеещи животни .
                      Имам чувството че правилата за вход на индексите от които е това за 750 акционери е измислено именно за да поддържа в зоната на комфорт линеещите , щото знаят че тук сме един автобус хора. Сложи ги 100 човека тук там търгуващи на година, още 100 дългосрочни и още 100 - 150 фондове и мажовци - ето ти ги 350 акционери.
                      Тогава защо въобще са нужни 750 акционери, като знаем че само малка част са активни и се интересуват от акциите си?
                      Защо въобще тази тема и онази за Фиб и други са на първа страница при условие че какви ли не всякакви шитове са далеч по - интересни.
                      Явно някой се опитва да ни натири пени стокс непрекъснато като постоянно ги лепи на първите страници ама номера вече не минава.
                      Тази тема трябва да е на първа страница за да могат дори хора проявяващи съвсем леко любопитство да четат...

Коментар

• Първоначално изпратено от nik_naydenov Разгледай мнение
                        Преди 5 год. имах привилегировани акции. След проучване установих: натъпкани с активи дружества , но с малка или никаква печалба. Решението бе - разделих се. От тогава нямам акции от мастодонта, това не флагман, линеещо едро животно?? Не е препоръка!
                        Хи хи. Точно такива са повечето дружества на БФБ. Какво точно описание само - линеещи животни .
                        Имам чувството че правилата за вход на индексите от които е това за 750 акционери е измислено именно за да поддържа в зоната на комфорт линеещите , щото знаят че тук сме един автобус хора. Сложи ги 100 човека тук там търгуващи на година, още 100 дългосрочни и още 100 - 150 фондове и мажовци - ето ти ги 350 акционери.
                        Тогава защо въобще са нужни 750 акционери, като знаем че само малка част са активни и се интересуват от акциите си?
                        Защо въобще тази тема и онази за Фиб и други са на първа страница при условие че какви ли не всякакви шитове са далеч по - интересни.
                        Явно някой се опитва да ни натири пени стокс непрекъснато като постоянно ги лепи на първите страници ама номера вече не минава.
                        Last edited by MrSi; 23.02.2021, 23:41.
                        Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

Коментар

• Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

Влез и ептен ще я закотвиш хартишката. Оня ревлю 'безкоза' пак ще започне да мрънка: мажете ските
                          Какво ви е виновен тройчо или флагманът,целият индекс Софикс се разпродава от пенсиите.Гледайте с ПИБ и Сирма какво става ,същото е.

Коментар

• Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

Дръж Лешперя, ака новия флагман, и си свиркай, мани ги тези тука.
                            П.С. Обмислям да купя някоя акция тук, но засега само обмислям
                            Влез и ептен ще я закотвиш хартишката. Оня ревлю 'безкоза' пак ще започне да мрънка: мажете ските

Коментар

• Преди 5 год. имах привилегировани акции. След проучване установих: натъпкани с активи дружества , но с малка или никаква печалба. Решението бе - разделих се. От тогава нямам акции от мастодонта, това не флагман, линеещо едро животно?? Не е препоръка!

Коментар

• Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

Флагманът си е флагман - нещо като благородническите титли в Англия, които се предават по наследство и наглите нови парвенюта, направили пари от нищото и след това върнали се пак в нищото - те такова е горе-долу сравнението
                                Отдавна не е никакъв флагман ! Не става нито за капиталова доходност, нито за дивидентна вече ! Много бизнеси в портфолиото, но какво ни носят те на нас дребните акционери ? Никаква грижа и интерес за имидж и цена на акциите им !

Коментар

Working...
                                X