IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

    3 лв.,така добре ли е...
    малко е, поне 4,5

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dim11 Разгледай мнение

      Гледайки начина на търговия за мен пакета е следствие, а цената ЦЕЛ. КОЛКО Е?
      Няма ли някой вътрешен да подскаже
      3 лв.,така добре ли е...

      Коментар


      • 155 сделки - 950 К лв оборот !!!

        Виенско колело ......

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

          а тези обеми не правят ли пакет? Защо според теб вдигат цената?
          Гледайки начина на търговия за мен пакета е следствие, а цената ЦЕЛ. КОЛКО Е?
          Няма ли някой вътрешен да подскаже

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Novaka_Bull Разгледай мнение
            аз смятам да кеширам 30% на около 2.5
            Продавай,Шефа продължава да пазари а акционерите продължават да падат

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

              Тоест утре
              Надявам се

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Novaka_Bull Разгледай мнение
                аз смятам да кеширам 30% на около 2.5
                Тоест утре

                Коментар


                • аз смятам да кеширам 30% на около 2.5

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                    стига с тази фарма, бе

                    не ми е ясно онези които кибичат при чичо си оги защо не развържат малко акции и не участват в ралито, а после да се върнат при чичо си

                    феновете на чичето как не могат да разберат, че фармата е пуснала котва надълбоко и скоро няма да потегли (а може и да върне), а ХИМ-а пори мощно вълните и превзема позабравени територии
                    Мисля, че на малък и ограничен пазар като нашия е добре да се радваме, че има фирми като Софарма и Химимпорт. В някои ситуации Софарма е по-добре от ХИМ, така че аз съм на мнение, че вместо да избираме една от двете позиции, можем да им се радваме - за момента и двете са чудесни
                    Която и да е от двете може както да спре пазара и да го затапи, така и да го изстреля.
                    Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение

                      Ако случайно сумите, които се освобождават отидат по предназначение и отпушат и Фармата, направо не ми се мисли...
                      стига с тази фарма, бе

                      не ми е ясно онези които кибичат при чичо си оги защо не развържат малко акции и не участват в ралито, а после да се върнат при чичо си

                      феновете на чичето как не могат да разберат, че фармата е пуснала котва надълбоко и скоро няма да потегли (а може и да върне), а ХИМ-а пори мощно вълните и превзема позабравени територии
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение

                        Има логика в думите ти. То не, че тези пари до тук биха стигнали да се отпуши положението...
                        Досега са излезли към 15 мил,още толкова и готово.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          А зашо трябва да се отпушва Фармата - за вкаралите пари в Хим-а е много по-добре Фармата да си буксува колкото може повече, то не че има и опция да тръгне там де, и без това си е балонирана на фона на Хим-а.
                          Има логика в думите ти. То не, че тези пари до тук биха стигнали да се отпуши положението...
                          P.S. Тъжно ми е да гледам при тия ръстове Зрънчо как си стои така и не мърда...
                          Last edited by TheSkorpion; 16.01.2018, 16:48.
                          Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение

                            Ако случайно сумите, които се освобождават отидат по предназначение и отпушат и Фармата, направо не ми се мисли...
                            А зашо трябва да се отпушва Фармата - за вкаралите пари в Хим-а е много по-добре Фармата да си буксува колкото може повече, то не че има и опция да тръгне там де, и без това си е балонирана на фона на Хим-а.
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от orchis Разгледай мнение
                              От началото на годината до сега имаме:
                              Обем(акции) - 2 081 344
                              Обем(лева) - 4 475 594

                              Интересно къде ще се наместят
                              Ако случайно сумите, които се освобождават отидат по предназначение и отпушат и Фармата, направо не ми се мисли...
                              Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от orchis Разгледай мнение
                                От началото на годината до сега имаме:
                                Обем(акции) - 2 081 344
                                Обем(лева) - 4 475 594

                                Интересно къде ще се наместят
                                Ми пак тук - купуваш на 1,7, продаваш на 2, после купуваш на 2,2, продаваш на 2,4, след това пак купуваш на 2,6 и продаваш на 3 - те такива работи, докато върви нагоре, само ще си намира бИнзин за ракетата...
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X