IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение

    Айди!
    Ако ще връщате влака закачете и другите вагони ...
    Може да ползвате и другия локомотив ...ЦКБ
    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

    Коментар


    • Удри уйно!
      Събитията не винаги отговарят на очакванията!

      Коментар


      • да се чете: "разбий мечката"!!!)))
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Давай флагманче!!!...разбирай мечката)))))
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение

            Айди!
            Първо да го минем,че после ще връщаме

            Коментар


            • Днес му е времето. 45 месеца стигат (месеците речени на око)!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение

                Мисля че днес ще върнем до 1.81.
                Айди!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
                  Не съм се съмнявал в твоите думи! От начинът ти на изразяване е, но виж като изложи фактите всичко се изясни ( светна слънце на небето ). Все пак може да пуснеш твоята прогноза, ако искаш разбира се. Ако не се лъжа преди време беше най-точен в прогнозите си или поне един от първите. Забравил съм. Припомни ми да не ровя назад, моля.

                  Да посоча нивата , та те са дъвкани години и се знаят от всички;- морът на рибоците е изместен в тайминга
                  и той ги превръща в планктон ,- уморяват се от глад и сами -стават "храна" !
                  Мор му е трайката и се сети за следващото !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                    Радийко, туй дето го бях нарисувал август ланшния, се проточи малко , но то и с тушията се случва!
                    Инак , не слъгвам;- за сега съм в ритъма на "тангото" - което ще рече , че не напускам "кораба" - ползвам му ресурса и палубите , да расфасовам нововъзникнали възможности за усвояване на появил се "леш" !
                    Та визирах "закуската" късна днес от 1430бр. - в услуга на силно отблъснали се ЕМИ ...- пояснявам , от не си мъ разбрал - видимо !
                    Не съм се съмнявал в твоите думи! От начинът ти на изразяване е, но виж като изложи фактите всичко се изясни ( светна слънце на небето ). Все пак може да пуснеш твоята прогноза, ако искаш разбира се. Ако не се лъжа преди време беше най-точен в прогнозите си или поне един от първите. Забравил съм. Припомни ми да не ровя назад, моля.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение

                      Утре тези бройки може и да ги няма. Не се облизвай предварително. Идва един момент, в който се започва "който изпревари той завари"!

                      Радийко, туй дето го бях нарисувал август ланшния, се проточи малко , но то и с тушията се случва!
                      Инак , не слъгвам;- за сега съм в ритъма на "тангото" - което ще рече , че не напускам "кораба" - ползвам му ресурса и палубите , да расфасовам нововъзникнали възможности за усвояване на появил се "леш" !
                      Та визирах "закуската" късна днес от 1430бр. - в услуга на силно отблъснали се ЕМИ ...- пояснявам , от не си мъ разбрал - видимо !

                      Коментар


                      • хахахахахах, сърби сърби.... все пове§е и пове§е някого

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bnight Разгледай мнение
                          на кой тук му обещах да пусна пазара след като си напазарувам 1.725 мисля е добра цена :?
                          1,15лв също беше добра цена преди година ... за съжаление не купих, но и 1,35лв не е зле в сравнение със сегашните цени. Оптимист съм по природа ... силно се надявам на много повече

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

                            Явно си баткото на Батя.Евала,голЕм си !
                            Много батки, много нещо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                              Ударям по едно рамо сегис тогис, в дневния завършек забелязах нещо съблазнително в едни бройки !
                              - пък да видим ... кога ?
                              Утре тези бройки може и да ги няма. Не се облизвай предварително. Идва един момент, в който се започва "който изпревари той завари"!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bnight Разгледай мнение
                                на кой тук му обещах да пусна пазара след като си напазарувам 1.725 мисля е добра цена :?
                                Явно си баткото на Батя.Евала,голЕм си !

                                Коментар

                                Working...
                                X