IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
    Като цяло бъдещето е на алтернативните източници на енергия!
    Тук не съм съгласен !!!
    Далечното бъдеще в което ние няма да сме живи 50-100 години може и да е.
    Но близкото бъдеще 20-30 години алтернативните енергии ще продължават да бъдат играчките които са в момента.
    Алтернативните енергии са скъпи и не надеждни (за момента).
    Близкото бъдеще принадлежи на шистовият газ и другите подобрени технологии за извличане на газ и нефт.
    Някой хора май са пропуснали енергийната революция в САЩ.
    С този евтин газ и нефт всички алтернативни енергий стават скъпи и неконкурентноспособни.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
      Всеки си има глава на раменете.
      Не искам да ти давам инвестиционни съвети.
      И за водорода има хляб,но е рано да се каже кой ще надделее
      Като цяло бъдещето е на алтернативните източници на енергия!
      аха http://www.cars.bg/c275942
      това е пуснато като 'хибрид'
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vabo_2008 Разгледай мнение
        supertrader-а ми дава други съвети да съм ги разкарал,че бъдещето било във водорода
        Всеки си има глава на раменете.
        Не искам да ти давам инвестиционни съвети.
        И за водорода има хляб,но е рано да се каже кой ще надделее
        Като цяло бъдещето е на алтернативните източници на енергия!
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
          Да,и ще хвъркат още.Tesla Motors
          supertrader-а ми дава други съвети да съм ги разкарал,че бъдещето било във водорода
          в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

          Коментар


          • Много силни бикове напоследък и това според мен е причината майския селл офф да се забави. При всички положения обаче е добре темпото да се забави, защото тази динамика на покачване на цените на акциите се 'откачи' от фундамента. ФЕД не пасат трева и знаят , че ако не изпуснат малко парата нещата ще станат грозни в един следващ момент и затова започнаха с това уклончиво говорене. За мен е вече време да започва една прилична корекция навън, но за кукловодите ...не знам.

            Факт е, че при затварянето пускат 'комповете' да загладят пазара и да няма драстични пропадания..

            поздрави и успех
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
              А новият цикъл сега започва.
              Добре че ме светна Мой човек , това съм го писал ти още като беше с 10 поста ,
              така че си намери друг да "обучаваш" . Аз нямам индекси вече , изказвам само
              мнение , и все пак е възможно да купя на някой дип .
              Мнението ми води до фалит !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
                Нали се сещаш ,че в един момент набалончените акции ще разполагат
                с кеш , който няма да има какво да правят , и инвесторите ще решат да осребряват .
                Точно този момент може да ти стопи около 50-80 % от печалбата докато се усетиш ,
                а съм 100 % сигурен , че и идея си нямаш кога може да очакваш подобно събитие
                за да си подготвен
                Кой ще ги прибере тези печалби бе Чичо, пенсионните фондове, взаймните фондове, банките, индивидуалните инвеститори.
                И като го изтеглят този кеш, к'во ще го правят? на депозит ли ще го сложат?
                Докато икономиката расте, ще се наливат и пари на борсата, в един момент ще се изтеглят, но дова ще е в края на цикъла, а новият цикъл сега започва.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                  мечок що си мислиш,че не са набалончени вече?
                  Аз танцувам с Дакас,а там спада вече е 3%.
                  Не зная защо виждате неща които ви се искате да видите-не е добре за трейдър това!
                  Въобще аз от дълги от началото на година съм направил към 20%
                  Ти колко си направил от къси?
                  Аз 3% ги правя на седмица

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                    мечок що си мислиш,че не са набалончени вече?
                    Аз танцувам с Дакас,а там спада вече е 3%.
                    Не зная защо виждате неща които ви се искате да видите-не е добре за трейдър това!
                    Ама какъв си ми умник
                    Ми той DAX-а направи за 1 месец 10%, само нагоре 60 градуса линия.
                    Нормално е при първият спад да върне 3%.
                    Той направил 3%
                    А някой хора направихме 10%
                    10% > 3%
                    Панимаеш?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                      Да не говорим, че никой няма да остави пазара да падне, ще го подпират до безкрай.
                      Нали се сещаш ,че в един момент набалончените акции ще разполагат
                      с кеш , който няма да има какво да правят , и инвесторите ще решат да осребряват .
                      Точно този момент може да ти стопи около 50-80 % от печалбата докато се усетиш ,
                      а съм 100 % сигурен , че и идея си нямаш кога може да очакваш подобно събитие
                      за да си подготвен
                      Мнението ми води до фалит !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                        И аз така си мисля. Много има да расте. Минимум до Дау 30 000. Така, че дългите са за предпочитане. Пробивът на най високите нива е при всички индекси. Много кеш има напечатан, който постепенно се връща на пазара и има да се връща и връща. А сега май е редът индексите да се набалончат.
                        мечок що си мислиш,че не са набалончени вече?
                        Аз танцувам с Дакас,а там спада вече е 3%.
                        Не зная защо виждате неща които ви се искате да видите-не е добре за трейдър това!
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • Сеч сеч сеч никаква прошка

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                            И аз така си мисля. Много има да расте. Минимум до Дау 30 000. Така, че дългите са за предпочитане. Пробивът на най високите нива е при всички индекси. Много кеш има напечатан, който постепенно се връща на пазара и има да се връща и връща. А сега май е редът индексите да се набалончат.
                            100% съгласен, 100% с тази стратегия
                            За това ако си дълъг дългосрочно няма как да загубиш.
                            Корекция и временни спадове не ме интересуват много, ако падне над 1%-2% отварям нова дълга.
                            Пазара е обречен да върви нагоре, поради Макроикономически фактори.
                            Да не говорим, че никой няма да остави пазара да падне, ще го подпират до безкрай.

                            Коментар


                            • Мда... Така е. Идва края на месеца сьщо, който дьржи няма да продаде. Аз покрих влизам 20% от позицията, която искам в дьлги. Другите 80% в понеделник, дори цените да са по-високи..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                                Щом преди тоя дълъг уикенд няма разпродажби масово и пазара не може да падне даже 1% значи другата седмица ще вдига здраво.
                                Голямото срутване на пазара се отлага за неопределено дълго.
                                И аз така си мисля. Много има да расте. Минимум до Дау 30 000. Така, че дългите са за предпочитане. Пробивът на най високите нива е при всички индекси. Много кеш има напечатан, който постепенно се връща на пазара и има да се връща и връща. А сега май е редът индексите да се набалончат.
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X