IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE (архив до 19.06.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
    както се видя акулите (Бъфер, Голдман и тн) смятат, че цените са добри и придобиват.
    Докога ще плещиш тези глупости? Няма ли най-сетне да ти дойде ума в главата? Тези които си ги споменал вече са фалирали! Време е отново да си смениш аватара...
    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
      На постмаркета е брутален леш...

      Това със сигурнист ще го разправям на двамата ми сина....да са живи и здрави

      Коментар


      • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
        Би ли дал някаква база, за тази ласкава оценка?
        Коментара ти че скоро имало такъв пазар - на гергйовден миналата година.

        Коментар


        • На постмаркета е брутален леш...

          Коментар


          • Нали не вярвяш на официални изявления.........

            Коментар


            • в момента лавината от гръмнали стопове помита пазара.
              миналата седмица доста хора решиха, че темата с американсия дълг е изконсумирана и калкулирана и дадоха смело напред с голям обем и плитък стоп...е видяхме, че 'кукловодите' винаги имат по някое асо в ръкава. Как пък уцелиха най-неработната седмица от годината (като не броим коледа), когато куцо и сакато е по почивки и морета....

              трябва да 'изтрепат' още 1-2 вълни контраджии и нещата ще се успокоят.... то пък все едно днес са ни казали колко е дългът на САЩ, а преди е било държавна тайна.

              изпуснаха въздуха на дребните и средни риби.

              както се видя акулите (Бъфер, Голдман и тн) смятат, че цените са добри и придобиват.

              поздрави и успех
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                И аз мисля че е режисирана, като целта е да се изнуди продуцентът за QE3 ...
                QE3 ще има и това мисля е единственият им останал заек
                аз знам че нищо не знам, но другите и това не знаят

                Коментар


                • Първоначално изпратено от No money, no credit Разгледай мнение
                  Тогава техните брокери и анализатори къв го държат, някой не администрира ли тези машинки?
                  Какво значи да администрира. Нали не очакваш, че някой седи и потвърждава всяка сделка на компютъра. Имат си заложени алгоритми, тези алгоритми им казват продавай, и се продава. Като се премине през възможностите за арбитраж през етфи и нещата се оакват напълно. няма начин човек да прави всички тези изчисления толкова бързо.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
                    Абе ти на малоумен ли си бе или си тотално неук
                    Би ли дал някаква база, за тази ласкава оценка?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Е ти сега кой мислиш че направи спада. Минава всякакви технически съпротиви и просто се сурна за два дена. Това с рейтинга са пълни глупости. Просто технически беше за спад и то тъй като предходния ръст беше без корекции спада бе голям.
                      Тогава техните брокери и анализатори къв го държат, някой не администрира ли тези машинки?
                      Мнението не е препоръка за сделки с ценни книжа.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        Точно на гергьовден миналата година СП падна над 100 пункта за около 45 мин.
                        ...спомняме си за "комп грешка", тогавашния спад беше част от корекция прод ок 11 седмици и спад като цяло ок 15%, дотук имаме ок 16% но за по-дълъг период, в този смисъл ъгълът тогава е по-остър, но нека това не ви заблуждава
                        自由西藏

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                          Дау към 1000 и банките в България не бачкаха, не знам защо го помня отчетливо

                          Прав си, далеч по зле беше тогава!
                          Спомням си го . В понеделник индексите отвориха с 10 % и огромен пакет помощи. А сега....
                          Освен К3 и намалена лихва в ЕС друго не ми идва. Днес един апокалиптик заяви че зайченцата намаляват в чувала на ФЕД.
                          П.П. Интересното че пак бях дълъг и пак със същите банки на 6 май ..

                          Коментар


                          • Е ти сега кой мислиш че направи спада. Минава всякакви технически съпротиви и просто се сурна за два дена. Това с рейтинга са пълни глупости. Просто технически беше за спад и то тъй като предходния ръст беше без корекции спада бе голям.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от No money, no credit Разгледай мнение
                              Тогава се оправдаха със софтуера
                              Е, оправданията са измислени преди плана, най често.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Itrade Разгледай мнение
                                http://www.bloomberg.com/news/2011-0...ince-2008.html
                                Буфета сбъркал ли е или пак мисли един ход напред ?


                                Аз като ви разправях оня ден ,че лично Чичо Бъфет ми е казал какво ще става......ми се смяхте.....Приятел беше с Бъфет на маса на карти......Скоро и снимки ще ви пусна........

                                Коментар

                                Working...
                                X