IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE (архив до 19.06.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Много яко пазара е за шорт. Отварям къси на Ръсел2000, покриваща всичките ми дълги. За щастие днес имам позиции с по 2 до 5% нагоре, които не искам да продавам.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vitos Разгледай мнение
      Е браво на DOW направи нов връх напук на лошите данни за индустрията.
      Очевадна е манипулацията, както вече споменах, но в даден момент
      (обикновено най - малко очакван) ще оберат много парички. Определено
      ще е брутално, историята го доказва неумолимо.

      Поздрави и успехи!
      NO SIGNATURE FOUND

      Коментар


      • Е браво на DOW направи нов връх напук на лошите данни за индустрията.

        Коментар


        • http://www.cnbc.com/id/100732542
          NO SIGNATURE FOUND

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vitos Разгледай мнение
            Нали и аз това гледам, но не ми е много комфортно от тая ситуация. Само си мисля какво щеше да стане ако бяха добри данните? Напоследък лошите новини и сигнали се пропускат и се чакат само добри, а ако няма такива се правят - като вчера този хедж фонд .
            Дам, абсолютна шизофрения. Откачена история.
            Прекалено дълго време анализите не вършат работа.
            Няма фундамент, няма техника определено. Каквото и да става оттук нататък
            няма да е добре. Дори да коригира сега, корекцията може също да се окаже нездравословна. Дано наистина не предизвикат форсмажорни обстоятелства, че
            тогава трудно ще се удържат. Отдавна сме навлезли в непознати води и то доста дълбоко и същевременно прекалено бързо. Ще видим.

            Поздрави и успехи!
            NO SIGNATURE FOUND

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Anyone Разгледай мнение
              Хааххаа!

              Франция е в рецесия. Германия е на прага (двигателя на Европа).
              И всичко това въпреки колосалното наливане на пари. Отвъд океана
              ситуацията е подобна. Големи компании са на ръба на фалит и обявяват
              мащабни преструктурирания. Дълга е на невиждани равнища (а това
              някак си го забравиха). Някой ще трябва да плаща масрафа и момента не е далеч.
              За пореден път се доказа, че пазара е крайно манипулиран от ограничена
              група. За мен това, което се случва е крайно нездравословно за икономиките като цяло. Трябваще да оставят пазара да се саморегулира, каквато е и основната му
              функция, Но уви това не се случи. Интересното е само кога ще излезе цялата
              работа извън контрол. Ще видим.

              Поздрави и успехи!
              Нали и аз това гледам, но не ми е много комфортно от тая ситуация. Само си мисля какво щеше да стане ако бяха добри данните? Напоследък лошите новини и сигнали се пропускат и се чакат само добри, а ако няма такива се правят - като вчера този хедж фонд .

              Коментар


              • Хааххаа!

                Франция е в рецесия. Германия е на прага (двигателя на Европа).
                И всичко това въпреки колосалното наливане на пари. Отвъд океана
                ситуацията е подобна. Големи компании са на ръба на фалит и обявяват
                мащабни преструктурирания. Дълга е на невиждани равнища (а това
                някак си го забравиха). Някой ще трябва да плаща масрафа и момента не е далеч.
                За пореден път се доказа, че пазара е крайно манипулиран от ограничена
                група. За мен това, което се случва е крайно нездравословно за икономиките като цяло. Трябваще да оставят пазара да се саморегулира, каквато е и основната му
                функция, Но уви това не се случи. Интересното е само кога ще излезе цялата
                работа извън контрол. Ще видим.

                Поздрави и успехи!
                NO SIGNATURE FOUND

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vabo_2008 Разгледай мнение
                  акциите на Тесла Мотор фъркат. купих на 25 сега са 80-90 $
                  Да,и ще хвъркат още.
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • акциите на Тесла Мотор фъркат. купих на 25 сега са 80-90 $
                    в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                      щом АЗ не придвиждам значи няма да има.
                      Хахахахахахаха! Ще зануляваш някой ден, няма как (не ти го пожелавам). Явно е, че и идея си нямаш колко е тесен изхода като се обърне тренда. Няма нищо лошо, разбира се, да разчиташ, че ще си по-умен от пазара и ще излезнеш точно преди това. Ама така си мисли всеки друг участник на пазара. Малцина са тези, които успяват да го направят и ти едва ли ще си от тях. Когато целия пазара върви явно нагоре, всеки може да прави пари. И магаре да сложиш пред компютъра и то ще успее.
                      Наслука! ...Ама едва ли.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
                        аматьор те прави това че гледаш
                        само в едната посока , даже когато беше и моментът за къси
                        Аз гледам натам на където върви пазара.
                        За сега пазара върви нагоре и аз гледам нагоре.
                        Движение надолу не придвиждам, щом АЗ не придвиждам значи няма да има.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
                          Дежа вю , и аз имам същото мнение за теб , аматьор те прави това че гледаш
                          само в едната посока , даже когато беше и моментът за къси , като си майстор
                          докажи го , иначе те поставям в графата "лаладжия" , заедно с още няколко
                          форумни "гурута" , като Shemata и Лорда
                          Пари пари правим ние, а вие "майсторите" лапате мухите.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                            Ама аман от аматьори в този форум, едно умно мнение не прочетох днес .
                            Дежа вю , и аз имам същото мнение за теб , аматьор те прави това че гледаш
                            само в едната посока , даже когато беше и моментът за къси , като си майстор
                            докажи го , иначе те поставям в графата "лаладжия" , заедно с още няколко
                            форумни "гурута" , като Shemata и Лорда
                            Мнението ми води до фалит !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                              Е то това ясно, само не съм сигурен дали ще е утре или до петък
                              Арогантно пешлеме си!
                              Гаранция ,че ще си патиш!
                              И между другото-дано се занулиш по-скоро-за твое добро е-да трезвиш.
                              И не си никой,че да ми казваш да мълча-новобранец такъв.
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4ubaka Разгледай мнение
                                като нищо ще удари 15313

                                Е то това ясно, само не съм сигурен дали ще е утре или до петък

                                Коментар

                                Working...
                                X