IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Щом преди тоя дълъг уикенд няма разпродажби масово и пазара не може да падне даже 1% значи другата седмица ще вдига здраво.
    Голямото срутване на пазара се отлага за неопределено дълго.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
      Моето момче,аз от кога играя реал-ти не си чувал за NYSE!

      не ЗНАМ ЩО СЕ ДЪРЛИШ С МЕН И МИСЛЯ ДА НЕ ТИ ОТГОВАРЯМ ПОВЕЧЕ НА ПРОСТАШКИТЕ ПОСТОВЕ.

      П.С. някак ти се понижи тона от как пазара върна
      Кво сте се натопорчили тука, много съм ви изтървал, ще ви вкарвам в пътя.
      Пазара като гледам, не иска да пада.
      1% е надолу от върха и вие вече сте се натопорчили.
      Е то не може да прави 5 седмици по 1% на ден растеж, трябва и малко да върне.
      Ама като гледам няма паника, няма масово разпродаване, 1% мижав е надолу, на тва корекция ли му викате?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
        П.С. някак ти се понижи тона от как пазара върна
        Муахаххахахаха. Онзи ден беше седнал да ми обяснява каква каша била в главата ми, за нещо което се случи точно както го бях написал 2 дни по-късно.

        П.С. @ Равновесие: Няма да барам за сега. Ще гледам да прочета малко инфо този уйкенд. Ще докладвам какво съм разбрал. Добре, че и понеделник е затворено
        Last edited by snaky; 24.05.2013, 19:58.

        Коментар


        • NYSE

          Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
          Че то на Виртуал Трайдер-а за кво ти е стол лос.
          Там като се занулиш и отваряш нов акаунт
          Моето момче,аз от кога играя реал-ти не си чувал за NYSE!

          не ЗНАМ ЩО СЕ ДЪРЛИШ С МЕН И МИСЛЯ ДА НЕ ТИ ОТГОВАРЯМ ПОВЕЧЕ НА ПРОСТАШКИТЕ ПОСТОВЕ.

          П.С. някак ти се понижи тона от как пазара върна
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.
        Working...
        X