IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Много силни бикове напоследък и това според мен е причината майския селл офф да се забави. При всички положения обаче е добре темпото да се забави, защото тази динамика на покачване на цените на акциите се 'откачи' от фундамента. ФЕД не пасат трева и знаят , че ако не изпуснат малко парата нещата ще станат грозни в един следващ момент и затова започнаха с това уклончиво говорене. За мен е вече време да започва една прилична корекция навън, но за кукловодите ...не знам.

    Факт е, че при затварянето пускат 'комповете' да загладят пазара и да няма драстични пропадания..

    поздрави и успех
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
      А новият цикъл сега започва.
      Добре че ме светна Мой човек , това съм го писал ти още като беше с 10 поста ,
      така че си намери друг да "обучаваш" . Аз нямам индекси вече , изказвам само
      мнение , и все пак е възможно да купя на някой дип .
      Мнението ми води до фалит !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
        Нали се сещаш ,че в един момент набалончените акции ще разполагат
        с кеш , който няма да има какво да правят , и инвесторите ще решат да осребряват .
        Точно този момент може да ти стопи около 50-80 % от печалбата докато се усетиш ,
        а съм 100 % сигурен , че и идея си нямаш кога може да очакваш подобно събитие
        за да си подготвен
        Кой ще ги прибере тези печалби бе Чичо, пенсионните фондове, взаймните фондове, банките, индивидуалните инвеститори.
        И като го изтеглят този кеш, к'во ще го правят? на депозит ли ще го сложат?
        Докато икономиката расте, ще се наливат и пари на борсата, в един момент ще се изтеглят, но дова ще е в края на цикъла, а новият цикъл сега започва.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
          мечок що си мислиш,че не са набалончени вече?
          Аз танцувам с Дакас,а там спада вече е 3%.
          Не зная защо виждате неща които ви се искате да видите-не е добре за трейдър това!
          Въобще аз от дълги от началото на година съм направил към 20%
          Ти колко си направил от къси?
          Аз 3% ги правя на седмица

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
            мечок що си мислиш,че не са набалончени вече?
            Аз танцувам с Дакас,а там спада вече е 3%.
            Не зная защо виждате неща които ви се искате да видите-не е добре за трейдър това!
            Ама какъв си ми умник
            Ми той DAX-а направи за 1 месец 10%, само нагоре 60 градуса линия.
            Нормално е при първият спад да върне 3%.
            Той направил 3%
            А някой хора направихме 10%
            10% > 3%
            Панимаеш?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
              Да не говорим, че никой няма да остави пазара да падне, ще го подпират до безкрай.
              Нали се сещаш ,че в един момент набалончените акции ще разполагат
              с кеш , който няма да има какво да правят , и инвесторите ще решат да осребряват .
              Точно този момент може да ти стопи около 50-80 % от печалбата докато се усетиш ,
              а съм 100 % сигурен , че и идея си нямаш кога може да очакваш подобно събитие
              за да си подготвен
              Мнението ми води до фалит !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                И аз така си мисля. Много има да расте. Минимум до Дау 30 000. Така, че дългите са за предпочитане. Пробивът на най високите нива е при всички индекси. Много кеш има напечатан, който постепенно се връща на пазара и има да се връща и връща. А сега май е редът индексите да се набалончат.
                мечок що си мислиш,че не са набалончени вече?
                Аз танцувам с Дакас,а там спада вече е 3%.
                Не зная защо виждате неща които ви се искате да видите-не е добре за трейдър това!
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Сеч сеч сеч никаква прошка

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                    И аз така си мисля. Много има да расте. Минимум до Дау 30 000. Така, че дългите са за предпочитане. Пробивът на най високите нива е при всички индекси. Много кеш има напечатан, който постепенно се връща на пазара и има да се връща и връща. А сега май е редът индексите да се набалончат.
                    100% съгласен, 100% с тази стратегия
                    За това ако си дълъг дългосрочно няма как да загубиш.
                    Корекция и временни спадове не ме интересуват много, ако падне над 1%-2% отварям нова дълга.
                    Пазара е обречен да върви нагоре, поради Макроикономически фактори.
                    Да не говорим, че никой няма да остави пазара да падне, ще го подпират до безкрай.

                    Коментар


                    • Мда... Така е. Идва края на месеца сьщо, който дьржи няма да продаде. Аз покрих влизам 20% от позицията, която искам в дьлги. Другите 80% в понеделник, дори цените да са по-високи..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                        Щом преди тоя дълъг уикенд няма разпродажби масово и пазара не може да падне даже 1% значи другата седмица ще вдига здраво.
                        Голямото срутване на пазара се отлага за неопределено дълго.
                        И аз така си мисля. Много има да расте. Минимум до Дау 30 000. Така, че дългите са за предпочитане. Пробивът на най високите нива е при всички индекси. Много кеш има напечатан, който постепенно се връща на пазара и има да се връща и връща. А сега май е редът индексите да се набалончат.
                        Баба ме научи на много неща.
                        tnm

                        Коментар


                        • Щом преди тоя дълъг уикенд няма разпродажби масово и пазара не може да падне даже 1% значи другата седмица ще вдига здраво.
                          Голямото срутване на пазара се отлага за неопределено дълго.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                            Моето момче,аз от кога играя реал-ти не си чувал за NYSE!

                            не ЗНАМ ЩО СЕ ДЪРЛИШ С МЕН И МИСЛЯ ДА НЕ ТИ ОТГОВАРЯМ ПОВЕЧЕ НА ПРОСТАШКИТЕ ПОСТОВЕ.

                            П.С. някак ти се понижи тона от как пазара върна
                            Кво сте се натопорчили тука, много съм ви изтървал, ще ви вкарвам в пътя.
                            Пазара като гледам, не иска да пада.
                            1% е надолу от върха и вие вече сте се натопорчили.
                            Е то не може да прави 5 седмици по 1% на ден растеж, трябва и малко да върне.
                            Ама като гледам няма паника, няма масово разпродаване, 1% мижав е надолу, на тва корекция ли му викате?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                              П.С. някак ти се понижи тона от как пазара върна
                              Муахаххахахаха. Онзи ден беше седнал да ми обяснява каква каша била в главата ми, за нещо което се случи точно както го бях написал 2 дни по-късно.

                              П.С. @ Равновесие: Няма да барам за сега. Ще гледам да прочета малко инфо този уйкенд. Ще докладвам какво съм разбрал. Добре, че и понеделник е затворено
                              Last edited by snaky; 24.05.2013, 19:58.

                              Коментар


                              • NYSE

                                Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                                Че то на Виртуал Трайдер-а за кво ти е стол лос.
                                Там като се занулиш и отваряш нов акаунт
                                Моето момче,аз от кога играя реал-ти не си чувал за NYSE!

                                не ЗНАМ ЩО СЕ ДЪРЛИШ С МЕН И МИСЛЯ ДА НЕ ТИ ОТГОВАРЯМ ПОВЕЧЕ НА ПРОСТАШКИТЕ ПОСТОВЕ.

                                П.С. някак ти се понижи тона от как пазара върна
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.
                              Working...
                              X