IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

    Егати бастуна си знаел па чакал
    Търговията с петрол,и изобщо всякакви comodities e super волатилна,утре или буквално след часове може да обявят че вятъра е съборил една две платформи и цената рязко да скочи или да кажат ,Путин изтегли войските си от Украйна след сделка със Запада/примерно/, или още и още подобни новини ,това е малко като нашите земеделци зърнари дето теглиха кредити да купуват още и още тонове зърно да го държат по складовете и да трупат печалби но после цената се срина ,за да търгуваш със стоки освен че трябва да си забоден нон стоп на монитора ти трябва и стабилно количество достоверна и навременна информация.Това е и причината поради която не смятам че лично за мен е интересно да търгувам със стоки

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      Какво да купувам ,петрол ?
      Е после трябва ден и нощ да не спа та да се чудя кога да го продам.
      Егати бастуна си знаел па чакал

      Коментар


      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

        Е кво дряма а не купува
        Какво да купувам ,петрол ?
        Е после трябва ден и нощ да не спа та да се чудя кога да го продам.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от todorov_74 Разгледай мнение
          Днес не виждам котировки на притежаваните от мен опции.Само на тях и само за конкретният страйк.Става въпрос за ИБ.
          Случвало ли се е на някой това и каква може да е причината?
          Имаш ли абонамент за котировките? И на коя платформа е това? Сега видях че на европейските ми опции липсват котировки в мобилното приложение на ИБ, но те и без това са затворени в момента.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            От поне 2 години се знае това.
            Е кво дряма а не купува

            Коментар


            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
              Бахти изненадата!!! Консумацията на нафта с нов рекорд в историята. А добивът дали е на рекордно ниво? Ех, да беше предупредил някой.
              От поне 2 години се знае това.

              Коментар


              • Бахти изненадата!!! Консумацията на нафта с нов рекорд в историята. А добивът дали е на рекордно ниво? Ех, да беше предупредил някой.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от todorov_74 Разгледай мнение
                  Днес не виждам котировки на притежаваните от мен опции.Само на тях и само за конкретният страйк.Става въпрос за ИБ.
                  Случвало ли се е на някой това и каква може да е причината?
                  Бъг някакъв.Нов вход и всичко е ОК.

                  Коментар


                  • Септемврийски WASH на 45 мисля да продам. Цената ми за вход е 24. Банката е супер, но при почти 6% по ДЦК не си заслужава чак толкова.

                    Коментар


                    • Днес не виждам котировки на притежаваните от мен опции.Само на тях и само за конкретният страйк.Става въпрос за ИБ.
                      Случвало ли се е на някой това и каква може да е причината?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        1.Vanguard S&P 500 UCITS ETF (VUSA.AS)- Този е от Амстердам сток ,този ли имаш в предвид ?
                        2.EQQQ NASDAQ-100 UCITS ETF (EQQQ.DE) -XETRA - XETRA Delayed Price. Currency in EUR - Този е от xetra?
                        Да, може да ги купиш на euronext

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tetris12 Разгледай мнение

                          Май VUSA и EQQQ
                          1.Vanguard S&P 500 UCITS ETF (VUSA.AS)- Този е от Амстердам сток ,този ли имаш в предвид ?
                          2.EQQQ NASDAQ-100 UCITS ETF (EQQQ.DE) -XETRA - XETRA Delayed Price. Currency in EUR - Този е от xetra?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                            Кои са двата най-доказали се ETF ,за SP 500 и Nasdaq,достъпни за покупка в евро ,от нас в Европа?
                            Като казвам доказали се ,имам в предвид ,като капитализация,наложени на пазара ,най предпочитан от купувачите ,с най0дбър може би рейтинг или де да знам и аз ?
                            Мерси предварително
                            Май VUSA и EQQQ

                            Коментар


                            • Тетрис благодаря за включването.

                              Иначе нещо малко за размисъл - за последните 100 години средния бул маркет в СП прави малко над 100%. Ако приемем че сме започнали бул маркет и гоним средната цена и като стойност и времево - имаме около 1000 дни и стойност малко под 7600.

                              На краткосрочен сентимент около под 20% от малките инвеститори планират да купуват акции на сегашните нива / говорим за САЩ /.

                              Поздрави,

                              Коментар


                              • Кои са двата най-доказали се ETF ,за SP 500 и Nasdaq,достъпни за покупка в евро ,от нас в Европа?
                                Като казвам доказали се ,имам в предвид ,като капитализация,наложени на пазара ,най предпочитан от купувачите ,с най0дбър може би рейтинг или де да знам и аз ?
                                Мерси предварително

                                Коментар

                                Working...
                                X