IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Стопове...

    Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
    Изпълнен на по-лоша цена ....
    Имате ли такива случай ?
    Стопове...на акции не се слагат според мен никога. Стопа трябва сте ВИЕ.

    Стоповете са за форекс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
      Не се е задействал или се е изпълнил на много по-лоша цена?
      Изпълнен на по-лоша цена ....
      Имате ли такива случай ?
      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

      Коментар


      • При текущо ниво на пазара...

        Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
        -60%
        При текущо ниво на пазара...заедно с отворените ми все още позиции съм 24 и нещо процента +

        При това не на 100 К средства...сиреч ..толкова колкото за 10 тина живота може би 99 да на кажа 100 % от тук присъстващите не могат да спечелят.

        Коментар


        • Еййй

          Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
          Как може човек да направи малко богатство с игра на борсата? Като започне с голямо.
          Еййй обаче да не се пошегува човек...и веднаха реагирате...т.т.т.т.....

          Коментар


          • Шегувам се...

            Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
            -60%
            Шегувам се...какво да му кажа )

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
              Внимавай с късите, много. Понякога и стопът не спасява. Моят ИП ми обясняваше оня ден как стопът се преобразувал автоматично от фиксирана цена на ... пазарна ... и затова не се задействал.... и това при отворен пазар
              Ама лимитираните профити винаги се изпълняват на цената а не на по-висока ...
              Не се е задействал или се е изпълнил на много по-лоша цена?

              Коментар


              • В никакъв случай

                Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
                и аз го разкеших PBR но на 4.70-една къса от тези нива може да се пробва според мен
                В никакъв случай според мен.

                Аз ги продадох първо защото са взети между другото и не ги разбирам много....
                и второ FCX от 5.5 на 9.87 и PBR от 3.21 на 5.29 за няма и 4 седмици е достатъчно..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                  Внимавай с късите, много. Понякога и стопът не спасява. Моят ИП ми обясняваше оня ден как стопът се преобразувал автоматично от фиксирана цена на ... пазарна ... и затова не се задействал.... и това при отворен пазар
                  Ама лимитираните профити винаги се изпълняват на цената а не на по-висока ...

                  При гап е ясно и падане над 5% с междинен акцион но при нормална търговия....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
                    и аз го разкеших PBR но на 4.70-една къса от тези нива може да се пробва според мен
                    Внимавай с късите, много. Понякога и стопът не спасява. Моят ИП ми обясняваше оня ден как стопът се преобразувал автоматично от фиксирана цена на ... пазарна ... и затова не се задействал.... и това при отворен пазар
                    Ама лимитираните профити винаги се изпълняват на цената а не на по-висока ...
                    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                      Споделил съм го вече...

                      на - 60 % съм
                      Как може човек да направи малко богатство с игра на борсата? Като започне с голямо.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                        Споделил съм го вече...

                        на - 60 % съм
                        -60%

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                          Продадох FCX и PBR
                          и аз го разкеших PBR но на 4.70-една къса от тези нива може да се пробва според мен
                          "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                          Коментар


                          • Савлиха тех сектора...

                            Савлиха тех сектора...с минимални обеми....за да го купят с големи.

                            Ей така се играе...щото най големите пишман инвеститори много го обичат тех сектора....и сега много ги е страх....и малко да ги побутнеш....и са готови да си дадат кинтите доброволно.


                            сега е -0.7 % насдак...ако не затваряха къси в биотехнологиите....щеше дае -1.7%
                            Last edited by Iv_max; 07.03.2016, 20:55.

                            Коментар


                            • Обаче...Тесла какво чудо е...

                              Обаче...Тесла какво чудо е... не е истина....

                              С нетърпение очаквам момента в който ще я шортна пак.

                              Коментар


                              • Споделил съм го вече...

                                Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                                Iv_max гледам доста убедително говориш би ли споделил за 2016 г колко % си на плюс или минус.
                                Благодаря ти предварително
                                Споделил съм го вече...

                                на - 60 % съм

                                Коментар

                                Working...
                                X