IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

    Адаш, още тогава ти казвах да не шортиш, бе човек!
    то не си само ти тогава, но на мен такава ми е визията и сега точно накрая не мисля и да се отказвам даже напротив защото положението съвсем е натегнато .....

    P.S. както съм писал 100 пъти аз съм с лимитирана печалба и загуба, каквото и да стане където и да отиде толкова губиш, толкова взимаш Са ако шортиш по единично някоя акция това е тъпотия и не бих го направил никога, но индекса на драго сърце

    Коментар


    • 5555 ще свали всичко мишееееееее мише. утре най много леко отгоре да чукнат твойте шефове еврейчаааааааааата. после най накрая ще се изпълни поговорката за села през май / типична еврейска лъжа която никога до сега не се е случвала / хяхяхяхяхяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя

      Коментар


      • ти па мише га се появи тука че стана голем трейдър . колко такива кът тебе минаха от тука и си заминаха . еврейчаааааааааааата ги назначават да тролят и после им спират заплатките. и твоята тази година ще секне . мишеееееее .

        посмей се още малко на архитекта мише после аз ще се смея на ващо пискане мишочесто . хяхяхяхяхяхяхя

        Коментар


        • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

          ти мани ама аз съм къси от 2040 на SPX глей го са къде е що пари дадох за ролове и за качване на долнага шорт граница не ме питай ....
          Адаш, още тогава ти казвах да не шортиш, бе човек!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от michaelis21 Разгледай мнение

            Най-новата стратегия е, купуваш вечерта на NYSE преди затваряне и ги продаваш следв ден по същото време.
            Чакаш час, ден, според пазара и пак така.
            Плюс 1-5% за ден ЗЛЕ ли е ?
            А защо да не се държи лонг през целото време, защото от купувани секи ден тря да се хвърлят бая пари за комисиони. А ако ти отввори с голям гап надоле?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

              ти мани ама аз съм къси от 2040 на SPX глей го са къде е що пари дадох за ролове и за качване на долнага шорт граница не ме питай .... а са най-ниския шорт ми е на 2280 .... ама с опците е те така, пускаш дълги въртиш сучеш, че ако бех с CFD отиди
              Най-новата стратегия е, купуваш вечерта на NYSE преди затваряне и ги продаваш следв ден по същото време.
              Чакаш час, ден, според пазара и пак така.
              Плюс 1-5% за ден ЗЛЕ ли е ?
              „Нямам да предложа нищо друго освен кръв, тежък труд, сълзи и пот”

              Коментар


              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                Тва се чудиш къде си дадеш парите сутрин на Дакса следобед на Дау
                От 19 000 си къси вече чукнахме 21 000 к
                ти мани ама аз съм къси от 2040 на SPX глей го са къде е що пари дадох за ролове и за качване на долнага шорт граница не ме питай .... а са най-ниския шорт ми е на 2280 .... ама с опците е те така, пускаш дълги въртиш сучеш, че ако бех с CFD отиди

                Коментар


                • малко остана еврейчетааааааааааа. 5555 и от утре се почват реформи с бомби . хахяхяяхяхяхяхяхяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя

                  мамо какво напрежение се е насъбрало мамо всичко ще бъде заличено за един ден.
                  Last edited by the architect; 25.04.2017, 21:24.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                    чувате ли еврейчета пишещи тук как тихо лети атомката към земята на дръпнатите . само леко да докосне земята и късите излизат та чак до дау 1000. хяхяхяхяхяяхяяяяяя

                    после еврейчета вас ще държа отговорни щот мноу ги надувате тия индекси . късо
                    Нали си късо от 19 000 ,сега що сме 21 000 ,нещо май не е за теб тази работа пии си хаповете и си лягай ,че от сутрин до вечер само глупости говориш
                    Ако има някое състезание за Топ губещ запиши се 100% си отвял конкуренцията то бива загуби ама аз вече 5 месец те следя ,че си все на загуба от пазара
                    Пусни едни дълги да видиш как пазара се сгромоляса

                    Last edited by lobos; 25.04.2017, 20:48.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                      чувате ли еврейчета пишещи тук как тихо лети атомката към земята на дръпнатите . само леко да докосне земята и късите излизат та чак до дау 1000. хяхяхяхяхяяхяяяяяя

                      после еврейчета вас ще държа отговорни щот мноу ги надувате тия индекси . късо
                      Ким е нашия човек..язък че путин има толкова сатани а ги крие в шахти
                      Вся Власть Советам

                      Коментар


                      • еврейчаааааааааааата се мъчат за едно скапано 5555. после идвам аз еврейчета с бомбите .съсъсъсъъъъъъъъъъъъъъъ

                        Коментар


                        • към по-сериозните пишещи тук въпрос:

                          заигравали ли сте се с и следите ли Акамай!? те са за фб нещо като диалог семиконд. за ябълката

                          Коментар


                          • чувате ли еврейчета пишещи тук как тихо лети атомката към земята на дръпнатите . само леко да докосне земята и късите излизат та чак до дау 1000. хяхяхяхяхяяхяяяяяя

                            после еврейчета вас ще държа отговорни щот мноу ги надувате тия индекси . късо
                            Last edited by the architect; 25.04.2017, 17:35.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                              Не го мисли ти, и на 25к ще блажи, и на 30к още повече ...бомбите му гърмят под опашката, ма хич не му пука
                              бОли ме тоя... не е моята тема това, но ако е както ми разясни михаелис съвсем накратко, то този тип рулетка ене е за мен пари се правят навсякъде. някои правят повече, някои по-малко.... всеки се простира според чергата и знанията си

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
                                21k преминати... психопата да не получи инфаркт!?
                                Не го мисли ти, и на 25к ще блажи, и на 30к още повече ...бомбите му гърмят под опашката, ма хич не му пука

                                Коментар

                                Working...
                                X