IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят портфейл в момента е следния.... а вашия ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
    От цялата работа разбрах,че факито ще ни го нафака на всички защото е на зелени
    гущери и смоци.
    Няма да е сефте. Е равновесието поне е свидетел

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
      За СОФКОМ се замисли, payout ratio напоследък се влошава. Все по-голяма част от печалбите отиват по плащания по дивиденти и облигациите.
      Така е..мисля го..мерси.
      мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
        То е ясно какво ще тсане. Стойността на акциите ще се изравни със стойността на парите определени за акции.
        Черногледец

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
          То е ясно какво ще тсане. Стойността на акциите ще се изравни със стойността на парите определени за акции.
          От цялата работа разбрах,че факито ще ни го нафака на всички защото е на зелени
          гущери и смоци.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
            Тъй,тъй акции бол ,а нашата държава в свръх дефицит. Какво ще правим а Софке,ти
            нямаш пари ,ама и държавата нема?
            То е ясно какво ще тсане. Стойността на акциите ще се изравни със стойността на парите определени за акции.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
              Моят портфейл в момента е:

              Акции - много, пари - малко
              Тъй,тъй акции бол ,а нашата държава в свръх дефицит. Какво ще правим а Софке,ти
              нямаш пари ,ама и държавата нема?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от keizer;1059699207

                бахти аз купувам като луд....- Какво още си купих напоследък... цкб, пак хим привилегии, малко зхбг...

                От сума ти време се чудя да продавам [COLOR="Blue"
                хес[/COLOR] и стара планина, ама всеки месец ме учудват приятно. какво ви е мнението за тез две хартии?


                Без претенции - само лични действия ! - хронологично ;-
                31,12,2012г - стари акц. 1753x3,033 = 5317
                ако ги приравнимпрез сплит х6 =10518х0,5055=5317
                31,12,2013г.- приравнени х6 = 9300x0,36973 =3439
                31,032014г - прир-ни х6 = 9120x0,3822 = 2811
                30,06,2014г - = " = х6 = 12190x0,85347=10403
                27,09,2014г, - налични = 13956x1,10857 = 15471

                Коментар


                • Моят портфейл в момента е:

                  Акции - много, пари - малко

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
                    За СОФКОМ се замисли, payout ratio напоследък се влошава. Все по-голяма част от печалбите отиват по плащания по дивиденти и облигациите.
                    +1

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pipbel 03.02.2013, 21:52 Разгледай мнение
                      Ай на бас че Атерата ще достигне кота 3.50 преди Софарма !
                      Пак ще приказваме след време. Запомни го.


                      Тони, артиите не са готини гаджета та да се женя за тях.
                      Ако нещо не върви според очакванията ми - нямам скрупули да продавам дори и на малка загуба.
                      Иначе продължавам да съм на мнение че е една от най добрите акции и с един от най свестните мениджмънти на БФБ.
                      Просто мръсни политици в комбина с онова ш..че МВ и и..ха м-та на доброто предприятие. И т.н. президент узакони тази корупционна идиотия с отказа си да наложи вето. Абсурдистан....нищо ново.


                      хубав форум - толкова неща научавам и си припомням, когато чета стари мения!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от lareman Разгледай мнение
                        GAZ 40%
                        Chim 10%
                        Monbat 20%
                        T43 5%
                        Sofcom 10%
                        3MZ 5%
                        EUBG 10%
                        За СОФКОМ се замисли, payout ratio напоследък се влошава. Все по-голяма част от печалбите отиват по плащания по дивиденти и облигациите.
                        “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                        Коментар


                        • GAZ 40%
                          Chim 10%
                          Monbat 20%
                          T43 5%
                          Sofcom 10%
                          3MZ 5%
                          EUBG 10%
                          мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

                          Коментар


                          • Одеве погледнах, само долари.

                            Коментар


                            • Хим 25 %
                              Атера 25 %
                              Цкб 12%
                              Цез 7 %
                              Бреф 21 %
                              Еврохолд 10%
                              бавно и тихо нагоре

                              Коментар


                              • [QUOTE=Alhimik;1059694577]
                                Първоначално изпратено от Capo Разгледай мнение
                                Здравейте,
                                разкарах Топливеца, Свилозата, Монбатката и Спидито, както и ХИКАта след като подскочи.
                                бахти аз купувам като луд. Единствено разкарах Агрия груп защото третото им тримесечие ще е дизастър и направих добра капиталова.
                                А за покупките - почвам да се замислям да не би да имам некви проблеми?
                                Не съм от големите спекуланти (тука 2/3 са такива поне на думи) дет купуват на дъно, после продават на върха през 3 дена и въртят бясни капиталови проценти. Гледам дълъг хоризонт - много съм булиш за следващите 3-5 години. Вече кат гледам едно 1/4 от портфейлецът ми е хим привилегия, блазни си ме дивидентецът, факт. напазарувах и пиб оня ден, ей така мераклийската - дребна сума - тон и половина акции и вече имам два тона общо (предишните ги имам от края на миналата година - купих ги щот си викам, че банките са подценени). Какво още си купих напоследък... цкб, пак хим привилегии, малко зхбг...

                                От сума ти време се чудя да продавам хес и стара планина, ама всеки месец ме учудват приятно. какво ви е мнението за тез две хартии?
                                Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                                Коментар

                                Working...
                                X