IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение


    Щом влезна в обяснителен режим си ясен като бял ден. И Доматаран е писал, че не купува от Тавекс. Нещо пак се опитваш да ни пускаш по пързалката.
    Всъщност е без никакво значение от кой от лицензираните(!) посредници е купил кавръчето (разликата е някакви левчета в маржа на унция)

    Презицирай кой от двата лицензирани търговци, които съм казвал,че са ОК според мен - продава не ок продукти, защото намеците ти на теб и твоите 'преатели' са точно в тази посока.
    тавекс и айголд са доказали се търговци на ЦМ и са професионалисти в професията си. Ти вкарваш намеци,че нещо не е наред - сподели с форумците от кой да се пазят и защо ????
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

      кавръчето взема от тавекс - ако искаш да ви разменя координатите да се обясните за волфрама

      ПП Крум не ми е братовчед, но се познаваме и уважаваме - ако искаш ще ви организирам среща по темата волфрам, че много почна да пускаш в нета намеци ти и твоите 'преатели'.



      Щом влезна в обяснителен режим си ясен като бял ден. И Доматаран е писал, че не купува от Тавекс. Нещо пак се опитваш да ни пускаш по пързалката.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

        аз съм един час назад
        Мисля' че си поне 35 години назад

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          тоя хазяина много го тормози.
          Днес звънях на трима брокери в третия град. Въпреки' че гледах снимки на реални апарти' те ме убеждават' че продават на зелено или на БДС на цените' които са посочили. Само последния ми се видя по-коректен' но и той предложи един и същи апарт на две различни цени и обяснява' че цените били примерни. Ако бях в сериозно търсене като нулевак за първия ми' щях да си посегна' нищо чудно' че такива като Заплатката' тотално са изтрещели' представям си какво се случва на жилищния пазар на столицата' как ги боли глава...аз за радост в Софията само наеми прибирам...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

            Ето го към 23:24, аз съм един час назад.

            Хахахаха' ти ти като ветропоказател.
            А най-култовото е' че са ти звъннали в 3 през нощта от една банка

            Коментар


            • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

              Бе' ти четеш ли какво постваш? 5то или 18то?
              Ето го към 23:24, аз съм един час назад.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

                Бе' ти четеш ли какво постваш? 5то или 18то?
                тоя хазяина много го тормози.
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение
                  След топ 10 по земетресения, подпочвените води и дълбоките скални основи, София се нарежда и на пето място по мръсен въздух в света.

                  https://www.iqair.com/us/world-air-quality-ranking

                  Брошурата за международно инвестиране в имоти тази година ще е просто шедьовър. Брокитата се успокяват с приказки от фанатастичния жанр за Жорко - незнайния купувач, но моя съвет е да избързате с една голяма изпреварваща поръчка на хапчета защото знаете какъв недостиг на лекарства има в момента. Впрочем и по качество на здравеопазванете България е последна в Европа. И това го сложете в брошурата като омайвате чужденци.
                  Бе' ти четеш ли какво постваш? 5то или 18то?

                  Коментар


                  • След топ 10 по земетресения, подпочвените води и дълбоките скални основи, София се нарежда и на пето място по мръсен въздух в света.

                    https://www.iqair.com/us/world-air-quality-ranking

                    Брошурата за международно инвестиране в имоти тази година ще е просто шедьовър. Брокитата се успокяват с приказки от фанатастичния жанр за Жорко - незнайния купувач, но моя съвет е да избързате с една голяма изпреварваща поръчка на хапчета защото знаете какъв недостиг на лекарства има в момента. Впрочем и по качество на здравеопазванете България е последна в Европа. И това го сложете в брошурата като омайвате чужденци.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      И аз ли съм броки че ми стана смешно.Явно не си бил само потен при събуждането ами и гащите ти ги е нямало а на шкафчето букет от брокерите.
                      Защо се учудваш ? Всички, които виждаме реалността такава каквато е независимо какво и къде работим сме брокери

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                        Ето че сам виждаш колко кви смешни клакьори сте брокитата щото това дословно ви беше сценария оня ден.
                        И аз ли съм броки че ми стана смешно.Явно не си бил само потен при събуждането ами и гащите ти ги е нямало а на шкафчето букет от брокерите.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от xshell Разгледай мнение

                          Не мога да ти проследя мисълта, все едно слушам новини по два телевизора. И така и онака, или пък не ... В понеделник кредитирането ще работи, ако толкова те интересува.
                          Просто казано, при такава задлъжнялост и с инфлация и с дефлация някой ще изгори. Или тоя дето дава кредитите или тоя дето ги връща. И двата случая водят до там че кредитирането ще спре докато централните банки или правителството не гарантират че инфлацията ще е под контрол. Правителствата имат капацитет да поемат загубите още една две години, но ето че вече сме една година в схемата и единствения резултат е още по-голяма задлъжнялост, което пак ни връща в начална позиция.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                            Хаха че то точно тука идва красотата на ситуацията аз от кога говоря. Повишаване на инфлацията означава високи лихви и всички кредитни институции ще изгърмят. Край с кредитирането. Никой няма да дава кредити на 3% ако очаква инфлацията да му ги изяде. И тука говорим за 2% инфлация в САЩ. В България е средно 3% последните 3-4 години (в момента дефлация). 2.5% ще е 25-годишен рекорд за САЩ, това е най-хубавата част. Инфлация извън моделите в условия на масова задлъжнялост е равно на национализация и нулеви цени на имоти. И дори в САЩ да се оправят с помоща на ДЦК* (за което имат само още година две капацитет да купуват със сегашни темпове), има много дълг издаден в долари по света който не е обезпечен с американски ДЦК и пак ще изгърмят. Пазара на доходността си казва думата сега. Пауъл ще се помъчи малко и пак ще клекне и ще си изтърпи дефлацията както при всяка друга криза, или пък не, в който случай пак ще се сринат имотите.

                            * В САЩ банките издават 30-годишни фиксирани лихви по ипотеки по държавна линия обезпечени с 30-годишните държавни облигации и така не носят риск от повишаваща се инфлация за 30 години. В Европа почти го няма това. В България пък изобщо. Тук дерат с плаваща лихва която се определя от репо пазари и допитвания.
                            Не мога да ти проследя мисълта, все едно слушам новини по два телевизора. И така и онака, или пък не ... В понеделник кредитирането ще работи, ако толкова те интересува.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от fsck Разгледай мнение

                              Човек, говориш на хора за които доскоро външния кенеф е било върховното постижение на човечеството. За тях мебели Виденов са "луксозно обзавеждане". Все едно на обясняваш на бай мангал от Кула, Видинско за ситуацията със старшип-а на Елон Мъск.
                              оригинален си.
                              може ли да те следвам?
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение
                                ...
                                Човек, говориш на хора за които доскоро външния кенеф е било върховното постижение на човечеството. За тях мебели Виденов са "луксозно обзавеждане". Все едно на обясняваш на бай мангал от Кула, Видинско за ситуацията със старшип-а на Елон Мъск.

                                Коментар

                                Working...
                                X