IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Езикът ти е малко просташки, за това съм на страната на Джони,

    Не ми се вярва да си паралия,
    Вярата във смокиновият лист е важно нещо, да идва Жонката при който иска нотариус , стига е лалат тука , дс клоуна,мастЕра на късия разказ от сърварното зад втория ъгъл на надуваемия дюшек.
    ПП Намери ли булка , или винаги е в образа на беглец ?!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

      Няма мерене бре Юлка , гледай как ще квичи сега Жонката . Тука само лалат - кафемашини,снимки от нета на нЕкакви манджи и прочие простотии. Пуснах им едни извлечение от карта на некви парцалки от мола и се насраха всички барабар и мастЕра Берти, започнаха разсъждения на тема кога е цъФнал смокиновия лист на Адама ..... Нивото е най високо и колоритно . Смех да има .....
      Езикът ти е малко просташки, за това съм на страната на Джони,

      Не ми се вярва да си паралия,

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
        Мм, стигнахте ли до фазата на МЕРЕНЕ ?

        Много зряло! Браво.

        пп
        Не мое се мерите с лорчето - сега ще дойде и ще ви пръсне седянката с неговите три къщя!
        (и алкохол за 6 гаража)
        Няма мерене бре Юлка , гледай как ще квичи сега Жонката . Тука само лалат - кафемашини,снимки от нета на нЕкакви манджи и прочие простотии. Пуснах им едни извлечение от карта на некви парцалки от мола и се насраха всички барабар и мастЕра Берти, започнаха разсъждения на тема кога е цъФнал смокиновия лист на Адама ..... Нивото е най високо и колоритно . Смех да има .....

        Коментар


        • Мм, стигнахте ли до фазата на МЕРЕНЕ ?

          Много зряло! Браво.

          пп
          Не мое се мерите с лорчето - сега ще дойде и ще ви пръсне седянката с неговите три къщя!
          (и алкохол за 6 гаража)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

            Февруари е, но ти искаш да ти дойда на крак за без пари. Времето ми е ценно, а ти си твърде маловажен.
            Иначе за ДС-то не съжалявам особено, правили са и хубави неща, като например да отстраняват разни неграмотни "бизнесмени" като теб и да ги поставят на място. И сега има нужда от един такъв държавен апарат, който да се справя с утайките, че много се навъдихте нещо. Най-вече такива, които по цял ден висят по фитнеси, карат дрогирани разни X5-ци трета ръка, наглеят и притесняват хората, а всъщност се касае за неграмотна измет, случайно докопала се до някой лев повече от средното - чалгапевци, собственици на пицарии и кръчми (като оня, дето преби жената щото минавала по тротоара "му" и го притеснявала), собственици на фитнеси и подобни отрепки. Точно ти идеално пасваш на това описание.
            Дай и ти да паснеш на всеобщото мнение , а аз обещавам да пусна лайв тука. Кажи при кой нотариус и колко парички искаш, но ако си лаладжия ти ми даваш толкова колкото искаш, ако не , си знаеш кво ще ти се случи . Да видиме кой ,кви имоти има и колко оборот прави. Навит съм !!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

              Февруари е, но ти искаш да ти дойда на крак за без пари. Времето ми е ценно, а ти си твърде маловажен.
              Иначе за ДС-то не съжалявам особено, правили са и хубави неща, като например да отстраняват разни неграмотни "бизнесмени" като теб и да ги поставят на място. И сега има нужда от един такъв държавен апарат, който да се справя с утайките, че много се навъдихте нещо. Най-вече такива, които по цял ден висят по фитнеси, карат дрогирани разни X5-ци трета ръка, наглеят и притесняват хората, а всъщност се касае за неграмотна измет, случайно докопала се до някой лев повече от средното - чалгапевци, собственици на пицарии и кръчми (като оня, дето преби жената щото минавала по тротоара "му" и го притеснявала), собственици на фитнеси и подобни отрепки. Точно ти идеално пасваш на това описание.
              Наака ли се, Жонка?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                По-скоро не е станало, защото дядо ти не е искал. Тези години се разграбваше всичко държавно за жълти стотинки. Джендов тогава се беше вкопчил във властта, кръгове около него гледаха да осребрят каквото имаше и да гепят парите. Баща ми ми е разказвал истории - част от служителите на тогавашното шесто управление как са получавали постове според заслуги - във вътрешни войски, после и във МВР, тогава се зародиха и първите охранителни фирми...Тъмни години на прехода са това.

                Дядо ти какъв е бил в УБО?

                При развода апартаментът е даден на баба ми и майка ми, но и двете не успяха да се преборят със системата и да го купят.

                И на мен ми се струва, че той не е искал да отиде при чиновниците и за това не е станало.

                И той и втората му жена правеха много номера навремето.
                Last edited by Evgo; 14.02.2024, 16:42.

                Коментар


                • Директор на банка посочи с колко ще скочат лихвите по ипотечните кредити

                  При 100 000 лева среден размер на кредит и лихва от 2,5%, това прави 496 лева на месец средна вноска

                  Плавно вдигане на лихваите по ипотечните кредити - в рамките на 0,25 - 0,5 процента.

                  Тази прогноза за 2024 година направи пред БНР Георги Заманов, главен изпълнителен директор на една от големите банки в България, член на УС на Асоциацията на банките.

                  Той обясни, че портфейлът на ипотечното кредитиране в България е 19,6 млрд. лева и е нараснал с 3,5 млрд. лева през последната година, а броят на ипотечните кредите е достигнал 200 000:

                  "Това означава, че 200 000 домакинства в България с помощта на банково кредитиране са купили свой дом, ремонтирали са или построили. 19,6 млрд. лв. разделени на 200 000 кредита - говорим за една средна сума на ипотечния кредит от 100 000 лева. Този размер кара тези, които наблюдават този пазар, да се чувстват комфортно, защото 100 000 лева среден ипотечен кредит осигурява едно нормално изплащане и обслужване на всеки един кредит".

                  Заманов даде пример, че при 100 000 лева среден размер на кредит и лихва от 2,5%, а през декември тя е била 2,58%, с всички банкови такси и застраховки, свързани с този ипотечен кредит, това прави 496 лева на месец средна вноска.

                  "Ако лихвата се увеличи на 3%, защото говорим, че в Европа лихвите са скочили, но в България това е вързано и с лихвите по депозитите. Едно увеличение на лихвите на депозитите би довело на постепенно увеличение на лихвите по кредитите, защото това е крайна лихва, както е изчислена. При 3% - вноската по кредите от 490 лв. би станала 515 лева, т.е. би скочила 25 лева", обясни той.

                  Една от 3 сделки за недвижими имоти става с банково кредитиране, подчерта Георги Заманов и добави, че при тези факти няма как да се направи извод, че банките "надуват балон":

                  "Излиза, че 8% от домакинствата в България имат задължение към банка да плащат ипотечен кредит. Останалото е с пари, които не изискват участие на банково финансиране. Българинът е спестовен - увеличената депозитна база в България, което е спестовност и по-добри доходи, сравнено с минали години, е 8 млрд. лева".

                  https://blitz.bg/ikonomika/direktor-...ws1002217.html

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                    маломерка ном.9 vs. деЦка 9м2
                    И двете май са по-добри варианти от незаконна къща в свлачищен район на село Оброчище, Толбухински окръг.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      +100

                      Така си е.

                      Имам един въпрос към теб и юристите във форума за един минал случай.

                      Дали от УБО щяха да позволят в периода 1991 -1994 г. на свой пенсиониран служител да си купи ведомствения апартамент, който са му дали през 1968г и са го ползвали (сме го ползвали) от тогава под наем.

                      През 1991 г. майка ми беше вземала бележка, че той (дядо ми) е бил служител и въпреки това не й дадоха да го купи. Трябвало той да отиде и не можа да го накара да отиде (живееше на друго място с втората си жена). Може би не трябваше да го освобождаваме, да плащаме още наеми и да изчакаме да се сменят хората и да ни дадат да го купим. И тя да настоява на дъртия да се яви при съответните чиновници.

                      Как мислиш?
                      По-скоро не е станало, защото дядо ти не е искал. Тези години се разграбваше всичко държавно за жълти стотинки. Джендов тогава се беше вкопчил във властта, кръгове около него гледаха да осребрят каквото имаше и да гепят парите. Баща ми ми е разказвал истории - част от служителите на тогавашното шесто управление как са получавали постове според заслуги - във вътрешни войски, после и във МВР, тогава се зародиха и първите охранителни фирми...Тъмни години на прехода са това.

                      Дядо ти какъв е бил в УБО?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        Според мен си новия Уорън Бъфет,само че в ипотечното му копие.
                        Алчен когато всички се страхуват !

                        Напред !
                        маломерка ном.9 vs. деЦка 9м2

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          най-обичам коги съм срещу всички
                          Според мен си новия Уорън Бъфет,само че в ипотечното му копие.
                          Алчен когато всички се страхуват !

                          Напред !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                            Февруари е, но ти искаш да ти дойда на крак за без пари. Времето ми е ценно, а ти си твърде маловажен.
                            Иначе за ДС-то не съжалявам особено, правили са и хубави неща, като например да отстраняват разни неграмотни "бизнесмени" като теб и да ги поставят на място. И сега има нужда от един такъв държавен апарат, който да се справя с утайките, че много се навъдихте нещо. Най-вече такива, които по цял ден висят по фитнеси, карат дрогирани разни X5-ци трета ръка, наглеят и притесняват хората, а всъщност се касае за неграмотна измет, случайно докопала се до някой лев повече от средното - чалгапевци, собственици на пицарии и кръчми (като оня, дето преби жената щото минавала по тротоара "му" и го притеснявала), собственици на фитнеси и подобни отрепки. Точно ти идеално пасваш на това описание.
                            +100

                            Така си е.

                            Имам един въпрос към теб и юристите във форума за един минал случай.

                            Дали от УБО щяха да позволят в периода 1991 -1994 г. на свой пенсиониран служител да си купи ведомствения апартамент, който са му дали през 1968г и са го ползвали (сме го ползвали) от тогава под наем.

                            През 1991 г. майка ми беше вземала бележка, че той (дядо ми) е бил служител и въпреки това не й дадоха да го купи. Трябвало той да отиде и не можа да го накара да отиде (живееше на друго място с втората си жена). Може би не трябваше да го освобождаваме, да плащаме още наеми и да изчакаме да се сменят хората и да ни дадат да го купим. И тя да настоява на дъртия да се яви при съответните чиновници.

                            Как мислиш?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                              https://www.plovdiv24.bg/novini/Bylg...-ideya-2003127

                              .Юдата Тихомирчо се обърна срещу Ратко...
                              най-обичам коги съм срещу всички
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                                https://www.plovdiv24.bg/novini/Bylg...-ideya-2003127

                                .Юдата Тихомирчо се обърна срещу Ратко...
                                Който слуша тошИто, има голяма вероятност да стои на квартира, но за сметка на тва да плаща ипотечен и да ривЕ по тивилизУра. Да поствам ли прогнозите му от 2008 г?

                                Коментар

                                Working...
                                X