IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от okean Разгледай мнение

    За собствено ползване ли търси?
    Да
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от COVID-19 Разгледай мнение

      Ако не ме бърка паметта, по едно време снимката на профила беше на червен фон с брадясал мъж. Не го знам как изглежда обекта на коментара, но съм засичал изключително непристойно поведение. Странно обаче, не са последвали мигновени реакции, както спрямо мен преди 2 дни...?!?
      А, доколкото вчера разбрах, съотвентния юзър се "презентира", че е вътре в нещата...
      Разбирай, може да ти създадем проблем и след това да го решим...
      Да, Че Гевара беше изтипосал. Добре. Но нашите каскети са далеч от Че Гевара.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от COVID-19 Разгледай мнение

        Ми мойто в тули от края на 2021 е + 360%
        п.п. не броя рентата.
        Щом твоето е 360% на плюс, продай го тогава... и с парите си купи 3 броя на сегашните цени...
        ...ама май не можеш. Тези проценти са само в брокерските ти фантазии. Нали?
        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

        Коментар


        • Първоначално изпратено от COVID-19 Разгледай мнение

          Ако не ме бърка паметта, по едно време снимката на профила беше на червен фон с брадясал мъж. Не го знам как изглежда обекта на коментара, но съм засичал изключително непристойно поведение. Странно обаче, не са последвали мигновени реакции, както спрямо мен преди 2 дни...?!?
          А, доколкото вчера разбрах, съотвентния юзър се "презентира", че е вътре в нещата...
          Разбирай, може да ти създадем проблем и след това да го решим...
          Всъщност това не е природата му, точно затова е за критика. Аз обичам някой да ми създаде проблем, тъкмо да го реши след това със съответната лихва. Нека си лаят, да се правят на каквито не са, ние си гкедаме имотите щото нивата са сериозни. И даже да има спад, нива от 2018 даже мисля никога няма да видим. Сам да погледне и Кавръка. Само преди нема и 8 години 2016 някъде един апарт в Гоцето или Стрелбище беше малко над етажа му в Карлово който е продал - 65-70К€. Да беше лупнал два, един с кредит и сега щеше да е направил реципрочност - етаж от Карлово = на апарт в Бели Брези. Но...Бургос също е опция и то не лоша.
          ПП: нищо че е с братчеда, заедно са могли да действат.
          Last edited by bulgarian lev; 23.02.2024, 22:48.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
            За нас акционерите това не е никаква промоц;ия, а набутвация. И то много голяма.
            От началото на миналата година порт-фолиото ми e с доходност +58%





            Значи ако вместо в акции набия тези 143 000 евра в стари тухли(и то всичките разположени само в бг), за година ще имам ~ минус 83 000 евра загуба от пропуснати ползи.
            Проста математика.

            Както казват - тенкс, бът ноу тенкс...

            Опасен ум
            Ми мойто в тули от края на 2021 е + 360%
            п.п. не броя рентата.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

              А, да. И залита което е неприемливо за човек с неговите претенции. Кулак ще става, каскет, ще беси, разстрелва, Джони и той донякъде...че обществото е гнило така е, съгласен съм, но с болшевизъм и пролетарски методи не е добре. Никак! А и да доказва произход на парите Кавръка, това бих го посъветвал. И тогава да реже глави. Ма ще трябва да изреже не на тези които иска.
              Ако не ме бърка паметта, по едно време снимката на профила беше на червен фон с брадясал мъж. Не го знам как изглежда обекта на коментара, но съм засичал изключително непристойно поведение. Странно обаче, не са последвали мигновени реакции, както спрямо мен преди 2 дни...?!?
              А, доколкото вчера разбрах, съотвентния юзър се "презентира", че е вътре в нещата...
              Разбирай, може да ти създадем проблем и след това да го решим...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                хайде на промоцията

                https://sales.bcpea.org/properties/65976

                3 етаж, стара тухла, двустайка - в оборище, васил априлов 5 (топ локация на метри от докторската градинка) между оборище и дринов

                начална цена за 81кв 142 926.53 EUR

                който има кеш и му стиска да атакува

                За нас акционерите това не е никаква промоц;ия, а набутвация. И то много голяма.
                От началото на миналата година порт-фолиото ми e с доходност +58%





                Значи ако вместо в акции набия тези 143 000 евра в стари тухли(и то всичките разположени само в бг), за година ще имам ~ минус 83 000 евра загуба от пропуснати ползи.
                Проста математика.

                Както казват - тенкс, бът ноу тенкс...

                Опасен ум
                Last edited by Frosty; 23.02.2024, 22:33.
                ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                Коментар


                • Първоначално изпратено от COVID-19 Разгледай мнение

                  Доколкото си спомням откакто се е регнал тук, рути цени на НИ и вдига революции.
                  За личните състояния - може да помогне само лицето или специализиран медицински персонал.
                  А, да. И залита което е неприемливо за човек с неговите претенции. Кулак ще става, каскет, ще беси, разстрелва, Джони и той донякъде...че обществото е гнило така е, съгласен съм, но с болшевизъм и пролетарски методи не е добре. Никак! А и да доказва произход на парите Кавръка, това бих го посъветвал. И тогава да реже глави. Ма ще трябва да изреже не на тези които иска.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от COVID-19 Разгледай мнение

                    Не ми е известна причината, поради която ме причисляваш в дадена професионална категория..
                    личи си, че си в час, което е хубаво
                    добре е в темата да пишат и хора професионално занимаващи се с имоти
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      за 50 може да се вземе сносна двустайка

                      българските брокери сега сте в космоса, но ЕЦБ бая приземи европейските пазари (извън точки с традиционна концентрация на капитал и хора)
                      Не ми е известна причината, поради която ме причисляваш в дадена професионална категория, но
                      на отправения въпрос - как сравняваш имот 100 кв.м. със сносна двустайка...?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        С парата която имаше 2015-2016 можеше да захлупи добър имот в Сф. Той чака години да слязат цените, после наби в акции, но не всичките, щото го е било страх явно. С продажбата от миналата година увеличава капитала си, кредит не ще и да помирише, а цените в Сф са х3. Но Бургос - Испания е опция, там той е бил и може да се изнесе ако пожелае.
                        За собствено ползване ли търси?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от COVID-19 Разгледай мнение

                          Доколкото си спомням откакто се е регнал тук, рути цени на НИ и вдига революции.
                          За личните състояния - може да помогне само лицето или специализиран медицински персонал.
                          и спрелият часовник е точен два пъти в денонощието. Някой ден ще познае, че следва спад на цените.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от okean Разгледай мнение
                            Малко офф топик, ама каква е драмата на Кавръка?
                            иска да си купи имот, ама няма желание?
                            за себе си ли търси? Да отдава под наем или препродава?
                            С парата която имаше 2015-2016 можеше да захлупи добър имот в Сф. Той чака години да слязат цените, после наби в акции, но не всичките, щото го е било страх явно. С продажбата от миналата година увеличава капитала си, кредит не ще и да помирише, а цените в Сф са х3. Но Бургос - Испания е опция, там той е бил и може да се изнесе ако пожелае.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от okean Разгледай мнение
                              Малко офф топик, ама каква е драмата на Кавръка?
                              иска да си купи имот, ама няма желание?
                              за себе си ли търси? Да отдава под наем или препродава?
                              Доколкото си спомням откакто се е регнал тук, рути цени на НИ и вдига революции.
                              За личните състояния - може да помогне само лицето или специализиран медицински персонал.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от COVID-19 Разгледай мнение

                                С 30 К кво ше захлупи, освен колиба...?!
                                за 50 може да се вземе сносна двустайка

                                българските брокери сега сте в космоса, но ЕЦБ бая приземи европейските пазари (извън точки с традиционна концентрация на капитал и хора)
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X