IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Та по темата: какво увеличение на цените очаквате за следващите 1-2-3 години?

    btw, за екп в Красна поляна ли е цялата драма?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      е, не може така селективно да ги споделяш
      като ще е, да е.
      вдигай знамето с преобладаващи топли тонове
      и се обявявай за двупосочното движение в дупница
      На какво ли не е способен за заветното епк в красна. Ще премине от жълта жилетка на потниче със сбъркана дъга. И от социална революция на сексуална такава. Ама и това не помага, жонката е жив пример.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от direkto4eto2 Разгледай мнение

        ?

        Всички издават поне на БДС с Ел. Инсталация. Казваш, че трябва да правиш Ел. Инсталация наново ли?
        В повечето случаи, поне според мои (изпатили си) познати.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Помниш ,за теб фронтално сградата на Докторската,4 стаен.Останалите несподелящи новите ценности аут от обществото
          Къде? На Шипка ли? Под Руския център срещу училище В. Априлов...там има една нова сграда с по апарт на етаж, сигурно са по 200 кв.м.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от direkto4eto2 Разгледай мнение

            ?

            Всички издават поне на БДС с Ел. Инсталация. Казваш, че трябва да правиш Ел. Инсталация наново ли?
            ако са я напляскали колкото да има по 1-2 контакта в стая.. може да му се наложи
            отделно ако иска да има за климатици, термопомпи и тн уреди - трябва да ходи да рисува къде как - иначе после къртене снаждане и така + какви предпазители за кръгове изискващи по-голяма мощност.
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

              Никога не си взимайте с довършителен от строителя, защото ще преправяте всичко - без изключение, вкл ел инсталацията, т.е тотално изриване.
              ?

              Всички издават поне на БДС с Ел. Инсталация. Казваш, че трябва да правиш Ел. Инсталация наново ли?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                Виждал ли си само замазани в стената тръби за миялна/пералня. Ей тъй едно парче тръба уж изход/вход и невързано никъде !?!?!?!?
                Ей за такива недоразумения говоря
                Също така бих добавил и наклоните в баните, или по-скоро липсата им.
                Оня ден гледам един обект, между плочата и зидарията 15-20 см разстояние, вчера гледам вече е замазано с пяна. Да му мисли новия (пишман) собственик.
                Last edited by better; 24.02.2024, 15:29.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от direkto4eto2 Разгледай мнение

                  Когато са ми правили довършителен ремонт от строителя е било на много добра цена (заради отстъпките на материалите и труда). Има и технически на обекта, който уж координира.

                  Аз на твое място не бих изпуснал.

                  Иначе определено смятам, че след добре извършен ремонт цената на имота се увеличава значително над цената на ремонта. Иначе флипърите се обезмислят, а те ги има и си оперират. Виждал съм го и след мои ремонти.
                  Никога не си взимайте с довършителен от строителя, защото ще преправяте всичко - без изключение, вкл ел инсталацията, т.е тотално изриване.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от COVID-19 Разгледай мнение

                    Ми мойто в тули от края на 2021 е + 360%
                    п.п. не броя рентата.
                    Изкарай го на тезгяха и ще видиш, че не е 360%, даже не е и 60%.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Чакай,аз не съм Бацето.Бъркаш ме с него.
                      е, не може така селективно да ги споделяш
                      като ще е, да е.
                      вдигай знамето с преобладаващи топли тонове
                      и се обявявай за двупосочното движение в дупница
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        накавръчко, ти всички нови ценности ли споделяш
                        ?
                        Чакай,аз не съм Бацето.Бъркаш ме с него.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Thrace Разгледай мнение
                          След 25 години ще могат да се заселят в София директно, даже ще останат незаети жилища.

                          Click image for larger version

Name:	11.JPG
Views:	1
Size:	25.7 КБ
ID:	4160013

                          Коментар


                          • Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Помниш ,за теб фронтално сградата на Докторската,4 стаен.Останалите несподелящи новите ценности аут от обществото
                              накавръчко, ти всички нови ценности ли споделяш
                              ?
                              Last edited by mibova; 24.02.2024, 14:03.
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                Ха ха, влизал съм в десетки такива "довършени" от строителя имоти. ВСИЧКИ БЯХА ЗА ИЗРИВАНЕ и наново. Тотални недомислици, замазваници и отвратително качество. Направено някакси - никакво отношение към детайла, да е ИЗПИПАНО
                                е, добре, де.
                                ка може десетки пъти да се хванеш на един и същ номер!?
                                трябва още от снимките да ти става ясно, що за кенеф ти предлагат
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X