IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение
    Колеги повишителите, защо днес сте особено активни и еуфорично? Има ли някаква конкретна причина, която може би съм изпуснал от толкова много спам?
    А кавръка къде е, да не е на някоя опашка? Според мен понижителите днеска просто са прекалено заети по тревоги за депозитите си и не им до форуми. Пък ако имаш някой друг имот ти е едно спокойно неделно...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

      Кви обидени, разочаровани може. При цени от 1792€ средна, оферти и покупки на 2 до над 3К кви спадове? Кво значи спад? На 1500€ имот тула в свестен квартал без мизерни комшии? Кога ще стане това? И 2039 няма да стане.
      Аааа 2039 спада ще е огромен ...около 30-40%.. Некъде от 50 000 евро квадратя на 30-35К....А Кавръка до тогава ще блажи по 1% лихва на депозита ...кеша е цар :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

        Нямо оглед няма комисион и брокито реве на умряло.
        Може и няква нова мода да е.. ... когато, аз съм се занимавал с брокита с някой нямах договори, аз не исках и си ходех по огледи. Миналия век съм роден,дърт съм вече.
        Няма комисион ама брокито отива в съда и ти разказва играта щото ти вече си подписал,. Съдийската колегия е практически съставена от 90% брокери, мисля че нямат загубено дело последните 5 години поне.

        Сега се появиха едни нови тарикати дето продават без посредник ама преди оглед те карат да подпишеш онлайн декларация че не си брокер с онлайн формуляр. И брокерите си го подписват това, ама то няма сила в съда и делото е прекалено скъпо да си струва защото така е направен българския съд.

        Коментар


        • Колеги повишителите, защо днес сте особено активни и еуфорично? Има ли някаква конкретна причина, която може би съм изпуснал от толкова много спам?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение
            Поствам тази картинка, въпреки, че тя не отговаря на реалното търсене, защото не всички които търсят пускат обяви. Но не бях виждал толкова нарастнал брой обяви в тази рубрика.

            [ATTACH=CONFIG]n4038535[/ATTACH]

            ===2039===

            Искрено се надявам да няма обидени.
            Кви обидени, разочаровани може. При цени от 1792€ средна, оферти и покупки на 2 до над 3К кви спадове? Кво значи спад? На 1500€ имот тула в свестен квартал без мизерни комшии? Кога ще стане това? И 2039 няма да стане.
            Last edited by bulgarian lev; 12.03.2023, 21:46.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Ко става младежи, срутихте ли имотя)
              Банки у хамерика фалирват, бг тулата не пада , а)))

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bcon Разгледай мнение

                И строителите са с набирателни. Чак ме изумяваш. Детайлите за връзка със заинтересовани клиенти с кеш са много ценна суровина. Особено на по-простите които се опитват да избегнат брокера чрез директна покупка. Относно кой ще подпише - всеки ще подпише, без мазен договор, няма оглед. И оглед няма да има, но това се разкрива чак след подписването. Ти кога си роден?
                Нямо оглед няма комисион и брокито реве на умряло.
                Може и няква нова мода да е.. ... когато, аз съм се занимавал с брокита с някой нямах договори, аз не исках и си ходех по огледи. Миналия век съм роден,дърт съм вече.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                  Bailor и Laconic, моля спрете да оспамвате темата с личните си препирни.
                  Благодаря! Не си струва да влизам в лични препирни. Имотите са царицата на инвестициите и който не го бил разбрал, си е негова лична драма.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                    Bailor и Laconic, моля спрете да оспамвате темата с личните си препирни.
                    Съгласен съм, но трябва да изтриете личните нападки и обиди на Bailor към мен.

                    Коментар



                    • Bailor и Laconic, моля спрете да оспамвате темата с личните си препирни.
                      रादोस्त

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                        А строителите и те ли с набирателни ? Да приемем, че е както казваш. Кой идиот ще подпише "безсрочен мазен" договор с броки само за да разбере, че една оферт е набирателна? Случвало се е да казват, че току що е продаден, ама не са искали да подписване договор. Не мисля, че са толкова нагли. А, ако при някой мине номера си е виновен.
                        И строителите са с набирателни. Чак ме изумяваш. Детайлите за връзка със заинтересовани клиенти с кеш са много ценна суровина. Особено на по-простите които се опитват да избегнат брокера чрез директна покупка. Относно кой ще подпише - всеки ще подпише, без мазен договор, няма оглед. И оглед няма да има, но това се разкрива чак след подписването. Ти кога си роден?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                          Тоест, ти съобщаваш, че никога не си поствал мнение с бенчмарка на Кавръков сочещ спад с 20€, така ли????

                          ПП Внимавай с квалификациите, щото, някой модератор може да си помисли и че понижители ползват обиди!
                          Покажи кога аз, а не Кавръков съм поствал бенчмарка и съм изпадал в еуфория?
                          Last edited by X_Y; 12.03.2023, 21:02.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                            Лъжец!!! Отсега нататък твоето име ще е Лъжец!
                            Тоест, ти съобщаваш, че никога не си поствал мнение с бенчмарка на Кавръков сочещ спад с 20€, така ли????

                            ПП Внимавай с квалификациите, щото, някой модератор може да си помисли и че понижители ползват обиди!
                            Last edited by Bailor; 12.03.2023, 20:43.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                              Ти непрекъснато си триеш старите постове , та няма да търся, ти сам кажи, представял ли си нива на този бенч скоро или не си? Та да съм напълно наясно кой е лъжеца. Обещавам, че вече ще си колекционирам всяко твое мнение, всеки твой бисер, включително и това с 4 ще-та, докато говориш за същото в сегашно време. Много се оплете, като пиле в калчища, време е за нов ник
                              Лъжец!!! Отсега нататък твоето име ще е Лъжец!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                                Покажи къде съм го писал?
                                Ти непрекъснато си триеш старите постове , та няма да търся, ти сам кажи, представял ли си нива на този бенч скоро или не си? Та да съм напълно наясно кой е лъжеца. Обещавам, че вече ще си колекционирам всяко твое мнение, всеки твой бисер, включително и това с 4 ще-та, докато говориш за същото в сегашно време. Много се оплете, като пиле в калчища, време е за нов ник

                                Коментар

                                Working...
                                X