IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

    Безимотниците само до онлайн потребителски кредити могат да се доберат. Даже и тази лихва не е сигурна, може да ти се наложи да прибегнеш към бързите кредити
    Защо? Купуват имот с ипотека и са в клуба.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
      https://www.capital.bg/biznes/finans..._na_evroins_v/

      Петък е ден на майстора...

      Евроинса е ЧАО официално тудей !!!

      Румънският финансов надзор отне лиценза на "Евроинс" в страната Решението идва седмици след като застрахователят се оплака от системен тормоз от надзора и опит бизнесът му да бъде превзет
      Сещаш ли са к'во стана след като КТБ каза чао...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
        https://www.capital.bg/biznes/finans..._na_evroins_v/

        Петък е ден на майстора...

        Евроинса е ЧАО официално тудей !!!

        Румънският финансов надзор отне лиценза на "Евроинс" в страната Решението идва седмици след като застрахователят се оплака от системен тормоз от надзора и опит бизнесът му да бъде превзет
        Опа. Става интересно.

        Коментар


        • https://www.capital.bg/biznes/finans..._na_evroins_v/

          Петък е ден на майстора...

          Евроинса е ЧАО официално тудей !!!

          Румънският финансов надзор отне лиценза на "Евроинс" в страната Решението идва седмици след като застрахователят се оплака от системен тормоз от надзора и опит бизнесът му да бъде превзет

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
            6.84% ????? Не мерси, ползвайте си ги със здраве.
            Безимотниците само до онлайн потребителски кредити могат да се доберат. Даже и тази лихва не е сигурна, може да ти се наложи да прибегнеш към бързите кредити

            Коментар


            • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

              Колеги, как тълкувате тази информация?
              Като 6.8 %.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                започва да ме мъчи мисълта, че
                купчо, песимисчо, 6к, иван93, и другите
                ме оставиха сам на клавиатурата,
                а те се пръснаха по огледи
                Изглежда всички тези никове всъщност са на 1 човек.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                  започва да ме мъчи мисълта, че
                  купчо, песимисчо, 6к, иван93, и другите
                  ме оставиха сам на клавиатурата,
                  а те се пръснаха по огледи
                  Трудна работа, вече колегата bcon е изкупил всичко де що се продава...

                  Коментар


                  • започва да ме мъчи мисълта, че
                    купчо, песимисчо, 6к, иван93, и другите
                    ме оставиха сам на клавиатурата,
                    а те се пръснаха по огледи
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение
                      Минавам само да ви кажа, че една от банките е решила, че няма да вдига лихвите по евровоте кредити и няма да ползва за нови кредити ( след 20 Фев 2023) стойностите на EURIBOR, за определяне на лихвата.

                      Вместо това, ще ползва: Ефективен годишен лихвен процент по салда по срочни депозити в евро на домакинства, със срок над 1 ден до 2 години“, чиято стойност към момента е 0.06-7%,

                      Това беше така за левовите, докато за евровите се прилагаше Euribor до скоро. Да, ама не...

                      .
                      Колеги, как тълкувате тази информация?

                      Коментар


                      • 6.84% ????? Не мерси, ползвайте си ги със здраве.

                        Коментар


                        • Ей мицотакис за хайвер ни пращаш май:
                          Такси и лихвени проценти

                          По кредитите се прилага променлив лихвен процент, формиран от стойността на референтен лихвен процент, представляващ индикатор „среден лихвен процент по салда по срочни депозити в лева на домакинства, със срок над 1 ден до 2 години и надбавка, за кредити в лева или референтен лихвен процент, представляващ лихвен бенчмарк 6 - месечен EURIBOR и надбавка.
                          Избери
                          Пример в лева


                          Пример:

                          ГПР при индивидуален лихвен процент, избран за целите на примера - 6,84%

                          Представителен пример, при плаваща лихва за целия срок, по кредит за текущо потребление, при ежемесечен превод по разплащателна сметка и ползване на пакет „ДСК Флекси 4“.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            След няколко часа съм в дск, тва са безплатни мангизи (ако е вЕрно) - налазвайте.
                            върху тоя % банката слага надбавка.
                            в моя случай е 2% върху 0,4%
                            и пак са си почти безплатни пари
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              ама тя е само една банка. сигурно се е объркала. една птичка пролет...
                              лошо, лошо се пише на влогарите, кешовиците и инвестоторите в дцк
                              След няколко часа съм в дск, тва са безплатни мангизи (ако е вЕрно) - налазвайте.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение
                                Минавам само да ви кажа, че една от банките е решила, че няма да вдига лихвите по евровоте кредити и няма да ползва за нови кредити ( след 20 Фев 2023) стойностите на EURIBOR, за определяне на лихвата.

                                Вместо това, ще ползва: Ефективен годишен лихвен процент по салда по срочни депозити в евро на домакинства, със срок над 1 ден до 2 години“, чиято стойност към момента е 0.06-7%,

                                Това беше така за левовите, докато за евровите се прилагаше Euribor до скоро. Да, ама не...

                                Та мисълта ми е, де го чукаш, де се пука.

                                Знам, знам, сега ще чуя как искат да хванат още шарани на въдичката, ок, така да е, после ще е за гащите, кой ги имал, кой ги нямал.

                                Спестете си ги тия.
                                Тва ако е вЕрно, може ли инфо за банката (може на лично) искам да се възползвам от безплатните пари, преди да са ме изпреварили от креди сюис.

                                Коментар

                                Working...
                                X