IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

    Какви 60к, не бяха ли 3% ?
    Остави, Бота, иска да се заяжда с мен ,няма друга причина да напише това

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      Що? Ти изкарваш ли 60к лева наем от твоя Хапартамент?
      Сама се хвалиш че не се регистрирана по ДДС - значи 50к нанай или си ИЗМАМНИЦА.
      Дохода от рента е НЕОБЛАГАЕМ
      Първо, за да изкараш 60к лева напиши колко трябва да си дал и второ, това не е наем все пак, а субсидия и дори не е рента. Поне така написа , Берти.. Колко изкарвам ,как ги изкарвам си е лично моя работа. Писала съм тук как се прави и няма да пиша отново ако някой се интересува на л.с. ще обясня отново. При всички случай е законно и данъците които трябва да се платят са платени. Вече регистрацията по ДДС ,благодарение на ДБ е 160 к. лева на година.
      Учудва ме друго, човек който няма апартамент където да живее и това му беше цел от 2017г. е променил изцяло мирогледа и желанията си . Това е негова работа, разбира се ,но лично мен ме учудва. Нищо лично и без да се заяждам !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        Що? Ти изкарваш ли 60к лева наем от твоя Хапартамент?
        Сама се хвалиш че не се регистрирана по ДДС - значи 50к нанай или си ИЗМАМНИЦА.
        Дохода от рента е НЕОБЛАГАЕМ
        Какви 60к, не бяха ли 3% ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

          Леле, това сериозно ли правите ? Не мога да повярвам !
          Що? Ти изкарваш ли 60к лева наем от твоя Хапартамент?
          Сама се хвалиш че не се регистрирана по ДДС - значи 50к нанай или си ИЗМАМНИЦА.
          Дохода от рента е НЕОБЛАГАЕМ
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            не знам кое е смешно - написал съм ливадите за какво се ползват и какво носят като субсидия на декар (това при положение, че сеното се подарява, за да няма разходи по косене и балиране)

            ливади особено сериозни декари, за да се смени статута за веи - трябва да си топ патрон на патроните иначе е мишън импосибъл
            Last edited by Zalmoxis; 18.03.2023, 09:34. Причина: Видях...

            Коментар


            • https://www.marketwatch.com/story/ev...-says-f5fddea2

              Коментар


              • Първоначално изпратено от COVID-19 Разгледай мнение

                Утрепа рибата...
                Имам референции тука във форума ,помогнал съм с информация на всеки,решенията лично всеки си взима.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                  33% процента са на масата бизнеса има да връща 10.3 милиарда лева,продавайте коли кой каквото има ...това е
                  Приготвили съм си кюлотите, наследих ги от баба ми. Ама много ми розовеят.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Трудно ще разберете материята.Който иска давам консултации по телефона.
                    Утрепа рибата...

                    Коментар


                    • 33% процента са на масата бизнеса има да връща 10.3 милиарда лева,продавайте коли кой каквото има ...това е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                        накавръков, шпакловА ли, брат? или на коктейл с големците беше.
                        и недей така с лошо, 'ората те питат що работиш а ти ...
                        слушай, не ме изобщо интересува, какви новини знаеш
                        искам само, ако си ми приятел, да ми казваш, какво мислиш да правиш
                        до сега пропуск не си имАл, на тебе разчитам
                        Трудно ще разберете материята.Който иска давам консултации по телефона.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          цар си
                          има ли чат пат и неко плик
                          И да има аз бягам от тях. Ако бях от тези с пликовете щях да съм от вашия отбор...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            ливади
                            между 600 и 700 кинта декара , подарява сеното (коси го друг и си храни животните) за него е субсидията ~ 60лв декар
                            ако не му хареса или реши, че не е неговото му ги купувам
                            + малко 'мечи' фондове и малко фондове във физически ценни метали.

                            ливадите са му 100% 'покрита' инвестиция, а вероятно ще има на кой да ги продаде и по-скъпо, но и да няма аз скачам на цената, която е дал

                            та за тебе остава да береш маломерки на воля - няма страшно няма да се счупи този пазар - невър-евър
                            Леле, това сериозно ли правите ? Не мога да повярвам !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                              При мен нещата са ясни и нямам подобни грижи - аванс, заплата, бонус, банкет и т.н
                              цар си
                              има ли чат пат и неко плик
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                щом бъртрам казва, значи е така.
                                не ги мисли, добре се разбират.
                                кажи ти, трайчо, влагаш ли в нещо, цветни метали, акции, коньове?
                                аз само в строежи и картинки.
                                вкарах преди време, нещо и в метали, но сега идва време да раюзвръзвам.
                                от плахия ми опит с акциите се измъкнах с малка печалбица, чист късмет, защото бях попаднал на ацкии на геймстоп и амц или как бяха, точно по време на скуиза.
                                за ден и половина ми докараха около 300%
                                ако не бяха те, щах да свърша на минус.
                                При мен нещата са ясни и нямам подобни грижи - аванс, заплата, бонус, банкет и т.н

                                Коментар

                                Working...
                                X