IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение

    Че какво от това? Аз съм горд български Вълчо и се чувствам много добре тук. Да бях злобен зазидан гастар без семейство, без деца и без близки, щях да се дразня на такива и аз.
    айде стига с това гастарбайтерство

    на лева (доктора) 95% от парите са му изкарани като 100%-тов гастарбайтер 10+г далече от семейството в арабска държава с драконови закони - само че той е супер, а другите са зле
    има и още един два примера на хора с пари от чужбина изкарани, но не толкова успели ...
    Last edited by bertram; 17.10.2023, 09:52.
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      я кажи, кратунчо за колко милиона продаде хана?
      защо да го продава?
      има деца ще го остави на тях.
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение

        Че какво от това? Аз съм горд български Вълчо и се чувствам много добре тук. Да бях злобен зазидан гастар без семейство, без деца и без близки, щях да се дразня на такива и аз.
        Недей така, може да е без семейство, приятели и имоти, но е с много развито въображение

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение


          Това бунгало дето го повтаряш е апартаментче в централната част на града 50-60кв.
          Бунгало на плажа (не на къра, а баш на плажа) в Гърция е доста скъпо нещо (заради земята), но явно не си в час
          я кажи, кратунчо за колко милиона продаде хана?
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

            Сам ли ще си говориш по телефона?
            Че какво от това? Аз съм горд български Вълчо и се чувствам много добре тук. Да бях злобен зазидан гастар без семейство, без деца и без близки, щях да се дразня на такива и аз.

            Коментар


            • Шшшшт. Тихо. Чувате ли тоя звук. Црррр, Црррр. Не? Вслушайте се малко по-добре. Цррррр, Цррррр. Ето. Това са всички повдигачи. До вчера ербаб, но идва трагичен час. Статистиката за банкрути - един от най показателните индикатори за икономиката. Мишкуват. Форума пуст от тях. Свити. уплашени, подсмърчат. Все таят някаква надежда, че нещата може да не са чак толкова фатални, че може би не са се прецакали в най-голямата и видна понзи схема в държавата. Но уви. Тик, так, тик, так.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                Кретеня колко пъти писа преди да се покрие щото му го взеха хана сигурно че цената му е 650К€. И то мина май година оттогава. Не като бунгалото в Гърция, на 20 км от плажа уж в Солун, което купи за 8К€. Там е некъде около 50К€ сега. Хахахаха.
                Явно с Берти са работили по оценките.

                Това бунгало дето го повтаряш е апартаментче в централната част на града 50-60кв.
                Бунгало на плажа (не на къра, а баш на плажа) в Гърция е доста скъпо нещо (заради земята), но явно не си в час
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение

                  Имаш право - понякога е така. Само че аз мога да бръкна в джоба и да му ги дам веднага щом има кадастър/данъчна/чл87/тежести без да се занимава, а с брокер ще плаща 10% и ще чака, отделно го е страх да не го измамят... Та нещата не винаги са толкова черно-бели. Когато човек закине не е никак лошо да има рода като мен за бърза ликвидност, стига цената да е една идея под пазарната. Аз имоти няма да спра да купувам. Благодаря!
                  Като си толкова в час - защо питаш? Ако ти харесва и имаш пари грабвай го.

                  Важно е да има акт16.
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                    Верно не го слуша главата изобщо тва момче Както и мнозинството повдигачи,между другото.

                    Чудя се ,как ще му се отрази 4-5 годишен спад на този пациент?

                    Защо да е само 4-5 - дефлацията е на вратата - да "четат" Япония .

                    Но за да нулират , както и те самите признават ще отиде до към 29-39г. .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
                      Сам ли ще си говориш по телефона?
                      Верно не го слуша главата изобщо тва момче Както и мнозинството повдигачи,между другото.

                      Чудя се ,как ще му се отрази 4-5 годишен спад на този пациент?
                      Last edited by petrg5s; 17.10.2023, 06:45.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        Сам ли ще си говориш по телефона?
                        С Левчо ще обсъждаме подробностите около това ни занимание: 15 daagse Cruise Papeete (Frans-Polynesië) | Honolulu (VS) | Norwegian Sun | Norwegian Cruise Line | 96928 | Zeetours Cruises

                        А ти си гастаркай, че все някой трябва да плаща наема на Ахмет-Мюмюн.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                          Ванка, това е ТОП локация. Цената също е много добра. Ако се откажеш, пиши тук и ми дай телефон за връзка с твоя роднина. Там ме съмнява да има баш апартагменти или подземни гаражи. Ако искаш мога да ти дам лелефон за връзка да се чуем.
                          Сам ли ще си говориш по телефона?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            я, я дай пак, че се задавих от смях
                            оная селскостопанска постройка на края на селото.
                            с буренясалата "улица" и двор, в който ровят съседските прасета /защото няма ограда/ за 700к!!??
                            мисля, че и тук е играла арменската оценка
                            Кретеня колко пъти писа преди да се покрие щото му го взеха хана сигурно че цената му е 650К€. И то мина май година оттогава. Не като бунгалото в Гърция, на 20 км от плажа уж в Солун, което купи за 8К€. Там е некъде около 50К€ сега. Хахахаха.
                            Явно с Берти са работили по оценките.
                            Last edited by bulgarian lev; 16.10.2023, 23:46.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение
                              Влизам специално да питам за съвет. Впрочем, Вълчо съм.

                              Вълчо, мой далечен роднина ме е надушил и ми предлага да му купя имота в Банско. Не е обявен на пазара още. Говорим за 55 квадрата чиста площ двустаен, скромно ремонтиран на 4-ти етаж, намира се на адрес ул. Пирин 21 - до черквата. Иска му 40 евра и още 10 за подземно паркомясто. Чудя се дали да не си го взема като ваканционен имот за мен и родата.

                              Най-вече за локацията ме интересува дали е читава? Цената ми се струва нормална, но дай акъл и за това Благодаря!
                              Нещо се е объркал твоя роднина - там няма подземни гаражи а само къщи. Още повече 4-ти етаж. Ако не го щеш прати ми на ЛС къде е, макар, че мен там не ме кефи, но ако има паркомясто е интересно.
                              Лоакцията е ОК но са по търсени тези по-близко до кабината.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                я, я дай пак, че се задавих от смях
                                оная селскостопанска постройка на края на селото.
                                с буренясалата "улица" и двор, в който ровят съседските прасета /защото няма ограда/ за 700к!!??
                                мисля, че и тук е играла арменската оценка
                                арменските оценители са световно признати, както в Карлово, така и в Оснабрюк.

                                Коментар

                                Working...
                                X