IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Click image for larger version

Name:	F7LcFqxXQAAbmb1.jpeg.jpg
Views:	2
Size:	84.9 КБ
ID:	4116271

    ​​​​​​
    Само Карлово държи.
    Attached Files

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      Като ги дават що не ги взе? Май май само на УЖКИМ ги дават.
      Етаж от селска къща можеш САМО И ЕДИНСТВЕНО ДА ГО ПОДАРИШ.
      Това значи че не можеш да се разбереш с родата - има някой или ВСИЧКИ КРИВИ ХОРА.
      Как ще се разбере ЧУЖД човек с таквиз. Че и пари да даде за да им слуша глупостите !?!?!?
      Нищо какво толкова, етажа ще си отвиси така на обява още 1-2 десетилетия, пък накрая кольо може да се пенсионира там (ако майка му и брат му са ОК с този вариант)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Терзиев никога не говори неща с които не си запознат. Цените са такива и плюс минус 5%,7%,в момента може и малко по високи.Невменяемия си ти защото като чета какво си написал и ми става смешно, знаеш ли защо ?Защото тези цени се дават ,а защо го знам ,мисля че не е тук мястото да то обяснявам детайли.
        Като ги дават що не ги взе? Май май само на УЖКИМ ги дават.
        Етаж от селска къща можеш САМО И ЕДИНСТВЕНО ДА ГО ПОДАРИШ.
        Това значи че не можеш да се разбереш с родата - има някой или ВСИЧКИ КРИВИ ХОРА.
        Как ще се разбере ЧУЖД човек с таквиз. Че и пари да даде за да им слуша глупостите !?!?!?
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

          Ама и Кольо няма намерение да продава, обявата има за цел да вдига средната цена за района. Маминия дюлгерин го подучил, че трябва да изчака щото видиш ли апартаментите в София щели да падат, пък етажите от къщи в Карлово да подкъпват при пукането на балона и идването на гоУемото МЯУ.
          Се изказа човека дето наби купчини пари за векове в Банско без изход ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

            Кавръков. Цената не е надута. Цената е невменяема. Писах го и преди; цената показва, че просто не искаш да продадеш този имот. Каква е причината, нямам идея.

            Веднъж си търсих кола по обяви. На една обява ми казаха, че се отказали от продажбата и ще си я ползват. На моя квич защо тогава не я свалят от мобилето не можаха да ми отговорят. Същата работа и с твоя етаж.
            Ама и Кольо няма намерение да продава, обявата има за цел да вдига средната цена за района. Маминия дюлгерин го подучил, че трябва да изчака щото видиш ли апартаментите в София щели да падат, пък етажите от къщи в Карлово да подкъпват при пукането на балона и идването на гоУемото МЯУ.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

              Кавръков. Цената не е надута. Цената е невменяема. Писах го и преди; цената показва, че просто не искаш да продадеш този имот. Каква е причината, нямам идея.

              Веднъж си търсих кола по обяви. На една обява ми казаха, че се отказали от продажбата и ще си я ползват. На моя квич защо тогава не я свалят от мобилето не можаха да ми отговорят. Същата работа и с твоя етаж.
              Терзиев никога не говори неща с които не си запознат. Цените са такива и плюс минус 5%,7%,в момента може и малко по високи.Невменяемия си ти защото като чета какво си написал и ми става смешно, знаеш ли защо ?Защото тези цени се дават ,а защо го знам ,мисля че не е тук мястото да то обяснявам детайли.

              Коментар


              • Предстоящите продажби на жилища в САЩ спадат до тригодишно дъно през август

                Индексът на Националната асоциация на брокерите на недвижими имоти е спаднал със 7,1% през август

                тук някой въобще следи ли го тоя индекс!?
                накаврък? ....бъртрам?
                и как очаквате да ги бутнете цените
                само с визия и високи офертни на етажа ли?
                ...ама...вие май не сте тук за това!
                Last edited by ratten; 28.09.2023, 21:13.
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                  Аааа, това ми е любимото. Искаме повече, понеже сме много съсобственици.
                  еми, като катажиите;
                  - ние сме трима колеги. как да разделим тия 10лв на 3!?
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    накавръка е 1/6 съсобственик на тоя етаж
                    и да иска, няма как да го продаде.
                    според мен, майка му дори и не знае, че е пуснал обява.
                    Аааа, това ми е любимото. Искаме повече, понеже сме много съсобственици.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                      Кавръков. Цената не е надута. Цената е невменяема. Писах го и преди; цената показва, че просто не искаш да продадеш този имот. Каква е причината, нямам идея.

                      Веднъж си търсих кола по обяви. На една обява ми казаха, че се отказали от продажбата и ще си я ползват. На моя квич защо тогава не я свалят от мобилето не можаха да ми отговорят. Същата работа и с твоя етаж.
                      накавръка е 1/6 съсобственик на тоя етаж
                      и да иска, няма как да го продаде.
                      според мен, майка му дори и не знае, че е пуснал обява.
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        Цената е нормална за района,не надута
                        Кавръков. Цената не е надута. Цената е невменяема. Писах го и преди; цената показва, че просто не искаш да продадеш този имот. Каква е причината, нямам идея.

                        Веднъж си търсих кола по обяви. На една обява ми казаха, че се отказали от продажбата и ще си я ползват. На моя квич защо тогава не я свалят от мобилето не можаха да ми отговорят. Същата работа и с твоя етаж.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                          Ако до 2 месеца не се продаде значи не е ок цената. Добрите оферти се продават буквално за няколко дни.
                          Той не бърза, слуша тука повишителите за 2039г.

                          Между другото гледайки цените в провинцията и сравнявайки със Софийските доходи...може смело да се заключи, че балона е много по-сериозен извън столицата.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Thrace Разгледай мнение

                            Има шанс борда да гръмне не само, ако не влезнем в ЕЗ, а и, ако диференциала на лихвите тук и в Европа остане голям. По-някое време банковата система ще търси все повече обръщение на левове в евро, за да се достигне до по-голяма доходност и тези 50 млрд активи в БНБ може като нищо да се окажат недостатъчни да стабилизират курса. Прочетете как Сорос е сринал английката централна банка точно така като е залагал срещу борда.
                            Акъл не им пречи. Щом предлагат 24ти Май за национален празник, утре могат да гласуват и край на борда.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Ако е в София, ще се продаде лесно.

                              Като качи човек обявата и не се продаде до 6 м, трябва да почне плавно да смъква цената и така ще се продаде.

                              Ако до 2 месеца не се продаде значи не е ок цената. Добрите оферти се продават буквално за няколко дни.

                              Коментар


                              • Принципно най-важното е да се осъзнае, че ако някой държи пари на депозит, това не значи че тези пари са свободни, за да се купи имот с тях, просто защото срещу тях някъде другаде има задължение в същия размер. Ако аз пък не получа една заплата, парите няма да са по моята сметка, но ще останат по сметката на работодателя, т.е. дали съм получил заплата или не е без значение за паричната маса.

                                Другото важно нещо: Когато кредитирането надвиши връщането на кредити, паричната маса се увеличава и това действа проинфлационно.
                                Третото важно нещо: Банките не могат да раздават кредити до безкрайност, защото са в конкуренция една с друга и защото има минимални изисквания за капиталова адекватност и за резерви., т.е. общият обем на кредитирането индиректно се влияе от решенията на централната банка и от нейната парична политика.

                                Коментар

                                Working...
                                X