IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

    Брокерът твърди, че блока е 86та година. За какво ли още е "подсладил" обявата?
    Блокът е на 14 етажа, с хубава локация.

    През 2015г. нашият бивш апартамент се продаваше за 68 000 евро ремонтиран, в същия блок имаше тристаен неремонтиран за 68 000 евро, а в съседен блок имаш подобен на линка двустаен за 40 000 евро без ремонт.

    По онова време цените бяха по-сносни, ако имах тогава пари, бих купил този за 40 000 евро за наематели. Вместо това, в края на 2015 аз купих друг двустаен с оценка 32 000 евро, като платих на другите наследници и го взех.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
      Добро утро,

      Продава 3-СТАЕН в град София, Бъкстон - 78 кв.м / 117000 EUR :: imot.bg Обява



      Как ви се струва тази обява?

      Това е блока, в който съм се родил и живял до 6-ти клас, бяхме го ползвали 23г., но не ни дадоха да го купим.

      Нашият апартамент беше сходен на този като площ, с изложение изток - юг, на етаж 4.

      Блокът е от 1968г. Пейката и плочките пред блока са от нашето време,
      Добър е но много са завишили цената - 80-85 хил евро ,не повече към настящия момент

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
        Добро утро,

        Продава 3-СТАЕН в град София, Бъкстон - 78 кв.м / 117000 EUR :: imot.bg Обява



        Как ви се струва тази обява?

        Това е блока, в който съм се родил и живял до 6-ти клас, бяхме го ползвали 23г., но не ни дадоха да го купим.

        Нашият апартамент беше сходен на този като площ, с изложение изток - юг, на етаж 4.

        Блокът е от 1968г. Пейката и плочките пред блока са от нашето време,
        Брокерастът ествествено е излъгал за годината на строителство.
        Изглежда просторно, със сигурност терасата не е част от обявените квадрати.

        Със сигурност е по-добре от новото строителство. Цена 90.000 макс.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
          Добро утро,

          Продава 3-СТАЕН в град София, Бъкстон - 78 кв.м / 117000 EUR :: imot.bg Обява



          Как ви се струва тази обява?

          Това е блока, в който съм се родил и живял до 6-ти клас, бяхме го ползвали 23г., но не ни дадоха да го купим.

          Нашият апартамент беше сходен на този като площ, с изложение изток - юг, на етаж 4.

          Блокът е от 1968г. Пейката и плочките пред блока са от нашето време,
          Брокерът твърди, че блока е 86та година. За какво ли още е "подсладил" обявата?

          Коментар


          • Само Биткойните са решението на суверена да си спаси спестяванията.

            Коментар


            • Левон Хампарцумян: Лихвите по депозитите ще скочат

              Това го знаем от доста време . И даже го пишем в този форум за ужас на брокери и дребни банкови чиновници. 2022 ще бъде преломна и стресираща за много хора купили имот за инвестиция и ,,спасяване на парата,,. Доходноста и ликвидността ще са ужасяващо малки , като много ще поискат да оКешат 20те% ръст.
              По натам е ясно какво следва .
              ​​​​​​​

              Коментар


              • Добро утро,

                Продава 3-СТАЕН в град София, Бъкстон - 78 кв.м / 117000 EUR :: imot.bg Обява



                Как ви се струва тази обява?

                Това е блока, в който съм се родил и живял до 6-ти клас, бяхме го ползвали 23г., но не ни дадоха да го купим.

                Нашият апартамент беше сходен на този като площ, с изложение изток - юг, на етаж 4.

                Блокът е от 1968г. Пейката и плочките пред блока са от нашето време,

                Коментар


                • https://nova.bg/news/view/2021/11/02...7%D0%B0%D1%82/

                  Левонката от днес
                  02/11/2021
                  Левон Хампарцумян: Лихвите по депозитите ще скочат

                  Лихвите по депозитите няма да намалеят, дори напротив. Не бива да се взема нов кредит, за да покриеш стар - това значи, че разходите са по-високи от приходите. Трябва да се потърси свеж капитал чрез съдружие". Това заяви в предаването "Твоят ден" банкерът Левон Хампарцумян.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marsianec1 Разгледай мнение

                    една нула има повече тука
                    тея хора тотално изплискаха водата
                    Мда, и аз мисля че реалната цена на тоя апартамент е 48 евра макс. И на Тесла реалната цена е 10 евра чисто нова от магазина, какви са тия своеволия?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение
                      Този не е ли по-добър...
                      https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...63395137307967
                      една нула има повече тука
                      тея хора тотално изплискаха водата
                      действителността е илюзия дължаща се на алкохолен недостиг в кръвта

                      Коментар


                      • Хайде Джони взимай го тоя апарт, тук две години ти четем мъките и терзанията и най-накрая има нещо което ти подхожда на доходите и социалния статус. Да не би да се окаже, че всъщност нямаш парите? Две години надуване и нямаш 500к за 220кв до входа на американското?
                        Да направим DMS кампания да съберем парите?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

                          Не точно, самообразовам се извън системата.
                          като намериш мястото и имаш нужда от помощ, пиши ми на лично
                          успех
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            сигурен съм, че си го очаквала.
                            имам обаче един личен въпрос, ти с медицинско образование ли си?
                            Не точно, самообразовам се извън системата.
                            Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

                              Е, Жонка брат, признавам си, че не очаквах толкова ,,оптимистична,, помощ.
                              Относно залесяването, аз постоянно попадам на на групи, които доброволчески постоянно залесяват гори.
                              https://www.facebook.com/100000.GORA/

                              На мен природата всякак ми изглежда красива, дори и да виждам разхвърляни боклуци по тревата, ако ме дразнят, просто ги събирам и толкоз.
                              сигурен съм, че си го очаквала.
                              имам обаче един личен въпрос, ти с медицинско образование ли си?
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                                Идеята по принцип е супер, но нали знаеш: бюрокрация, тотална липса на персонал (буквално няма кого да хванеш за най-елементарна работа), крадливи местни управници, застаряло население, малкото млади хора - тотални алкохолици и некадърници... Едната природа е останала - която заради мафиотската сеч на вековните гори буквално загива (намалява водата в реките, образуват се ерозиращи сечища...). Единствено няма застрояване, но и местностите се превръщат в пустош, а всяка втора къща е празна и пустееща. Преди имаше огромни блокове с касис, малини, синя слива, ябълки, земите се обработваха. Сега вече е джунгла, както преди 500 години, преди да бъде заселен районът.

                                И в Априлци е като навсякъде в България - трагедия, граничеща с безнадежност.
                                Е, Жонка брат, признавам си, че не очаквах толкова ,,оптимистична,, помощ.
                                Относно залесяването, аз постоянно попадам на на групи, които доброволчески постоянно залесяват гори.
                                https://www.facebook.com/100000.GORA/

                                На мен природата всякак ми изглежда красива, дори и да виждам разхвърляни боклуци по тревата, ако ме дразнят, просто ги събирам и толкоз.
                                Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                                Коментар

                                Working...
                                X