IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
    Феновете на Гоцето - дайте моля мнение за това:

    https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...61b&f1=1&fe7=1

    Голямшко ми се вижда вътре, тухпа, висок непоследен етаж, гледка, изложение, пък и най-вероятно далеч по-качествено строителство от новите боклуци (ако вярваме на обявата).
    Това вече повече ти пасва като локация, обзавеждане и панелен тип строителствво. :-) Пускай веднага доверения адвокат да го захлюпва.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

      НРС
      Каква е тая обсесия към този квартал? Само ченгета и шапкари.
      Бъзикам го Джони с квартала....Нищо специално освен 73-то донякъде. Парка е близо и Витоша също, но метро няма да има буквално никога близо около него. Най-много трамвай по Каблешков след 30 години.....
      Има и по-хубави и по-лоши квартали...., а средата ако е ченгесарска както го описваш не е добре.... Поне при новото не е така.... много....:-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

        Дали? Какво му е толкова специалното? През 2016та продадохме 98 м2 чисти в тухления блок на бул. Гоце Делчев до пресечката Костенски водопад за 100К евро и то със зор. Гаража отделно за 25К лева, подземен. Викаха му генералския блок, ама като гледам целия квартал са си шапкари.
        Сега е истински бум, но докога?
        Ми ти повече ги разбираш там блоковете.... старите.... На мен ми прилича на панелка отвън.... т.е. нищо специално. Обаче за последните 6 месеца в Гоцето броя оферти е паднал на половина / да няма грешка/ и цената е 20%+ нагоре....Отново за 6 месеца ! Над половината от тези останали 130 обяви са в Ливадите т.е. в Гоцето всичко дето не е първи и последен етаж ще се продаде за дни щото няма НИКАКВО предлагане. А този седи с месеци , че и цената му свалят / вече 10% под средната за квартала/ явно нещо не е ок.....Няма цена без причина....
        Докога не знам ще бъде така, но има основания да продължи още малко време.... Със сигурност до 2039 ще приключи тази лудост....:-)

        ПП Боби разочарова ме малко отново, родата на Джони е ДС сега той е антикомунист, ти си с генерали родини явно и също антикомунист.... Малко сте ми странни да ти кажа.....:-) Евго и той беше с роднини там по спецслужбите.....Само аз ли съм с обикновен селски произход в този форум....?! Ще се комплексирам ей !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

          Погледни на мапса блока.... Може да се огледа добре. Не ми прилича много на тухла освен декора в апарта..., но може и да е кой знае, Или просто щото е строен за не знам си кой през комунизма го приравнява на тухла. Не е последен етаж , ама има теч по тавана в една от снимките... оине да го бяха прикрили..
          И накрая защо го мъчат толкова месеци и са му свалили цената с 15К. Толкова ли няма кой да го купи при това нямане....?!
          Иначе е широк и не запушен. Малко ще е шумно с автобусите под прозореца ама карай...един нов троен стъклопакет ще помогне....
          Джони не бъди наивен. Ако беше сделка да е отлетяло отдавна в този момент....
          Дали? Какво му е толкова специалното? През 2016та продадохме 98 м2 чисти в тухления блок на бул. Гоце Делчев до пресечката Костенски водопад за 100К евро и то със зор. Гаража отделно за 25К лева, подземен. Викаха му генералския блок, ама като гледам целия квартал са си шапкари.
          Сега е истински бум, но докога?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
            Феновете на Гоцето - дайте моля мнение за това:

            https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...61b&f1=1&fe7=1

            Голямшко ми се вижда вътре, тухпа, висок непоследен етаж, гледка, изложение, пък и най-вероятно далеч по-качествено строителство от новите боклуци (ако вярваме на обявата).
            НРС
            Каква е тая обсесия към този квартал? Само ченгета и шапкари.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
              Феновете на Гоцето - дайте моля мнение за това:

              https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...61b&f1=1&fe7=1

              Голямшко ми се вижда вътре, тухпа, висок непоследен етаж, гледка, изложение, пък и най-вероятно далеч по-качествено строителство от новите боклуци (ако вярваме на обявата).
              Погледни на мапса блока.... Може да се огледа добре. Не ми прилича много на тухла освен декора в апарта..., но може и да е кой знае, Или просто щото е строен за не знам си кой през комунизма го приравнява на тухла. Не е последен етаж , ама има теч по тавана в една от снимките... оине да го бяха прикрили..
              И накрая защо го мъчат толкова месеци и са му свалили цената с 15К. Толкова ли няма кой да го купи при това нямане....?!
              Иначе е широк и не запушен. Малко ще е шумно с автобусите под прозореца ама карай...един нов троен стъклопакет ще помогне....
              Джони не бъди наивен. Ако беше сделка да е отлетяло отдавна в този момент....

              Коментар


              • Феновете на Гоцето - дайте моля мнение за това:

                https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...61b&f1=1&fe7=1

                Голямшко ми се вижда вътре, тухпа, висок непоследен етаж, гледка, изложение, пък и най-вероятно далеч по-качествено строителство от новите боклуци (ако вярваме на обявата).
                Last edited by ejonny2376; 20.10.2021, 23:12.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение
                  Има ли балон на жилищния пазар у нас?:: Investor.bg
                  Има ли балон на жилищния пазар у нас?

                  Към момента ситуацията на пазара не отговаря на дефинициите за балон, смятат експерти

                  [ATTACH=CONFIG]n3817339[/ATTACH]

                  ================================

                  Амааа... Как така?! Нали уж скоро чакаме пукането набалона. Как така няма балон?!!! Нищо ще почакаме ако трябва и до 2029-та.
                  Седларка, този огромен хотел поне милион Евра струва, а ти само 180к му искаш. Защо така се минаваш - кефиш се на перонците, подиграваш ги, цените растат, а ти с продажбата на тоз хотел вече и гарсониера в Люлин трудно ще купиш.

                  Изчакай да дойде 2029, продай хотела по 4000 Евро квадрата РЗП и после купи някой пентхаус до Южния Парк - тогава ще те приезнаем всички. Сега май най-големият перонец си ти - злобееш, злобееш, но самият ти си гол като пушка с тоя непродаваем кофтор, в който си си нахендрил спестяванията.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                    бай Пеше, интересното е, че в чужбина диплома от ВИФ се признава, а от УНСС не.
                    Мани че Венко ми е приятел...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                      От съфорумника Хермес
                      Написах многократно че като отмине цирка с короната ще остане само физическото злато.Всичко ще отиде в канала-фабрики.....имоти.......дори и земеделската земя.Дончев преди 2 дена говореше за въглероден данък за фермерите-не субсидия а данък......Определени сили искат да изчистят системата от батака който самите те сътвориха в особенно големи размери последните 50 години.Това комбинират със идеята лансирана от Римския Клуб за депопулация на населението и идеята за екологизма широко срещашта подкрепа от елита на елита .Идея която и не се крие.Зад цялото нулиране което предстои е съвършенно нов свят.Мраче свят на техноробство.Идващата криза не просто ще изтрие спестяванията и активите и на работника и на милионера ........Тя ще ги изравни на дъното.........Оня ден написах една глупост.Щял съм да купувам апартаменти по 3-4 унции..........Истината е че и наполеон ще е безмислено да дадеш за нещо(имотите) което НИКОГА след това няма да бъде актив.........Защото няма да има връщане след един определен етап към старата система на тези които са останали...........Накрая ще остане един свят в руини като се изключи дажбата от храна -наричана незнайно защо базов доход-никой няма да има нищо........Системата ще вземе почти всичко-и то законон-населението и фиримите в 90-95% са се ушили с кредити и лизинги..........В свят в който не може да се изкарат пари ще ви вземат всико заради дълговете.......Това което идва е добрия но позабравен строй-робовладелството-вече без смокиновите листа на демокрацията.В едит такъв свят търговията ще е само и единствено на бартер и само и единствено в сребърни и златни монети .Хората от векове приемат двата метала за пари и е съмнително че пак няма да ги приемат.Златото и среброто са единствените активи които ще имат стойност.Срещу тях ще може да се набавят храна дрехи медикаменти и средства за защита.А срещу ваксините Майк ще има въоражена борба на последните 10-15% останали истински хора по целия свят.Терористи-така ще наричат тези които няма да ваксинират себе си и децата си.
                      Пич ти съвсем изгуби връзката с кораба майка

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                        Хи хи хи Евго не е учил в ТУ...какви шестици е изкарвал не зная...
                        бай Пеше, интересното е, че в чужбина диплома от ВИФ се признава, а от УНСС не.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                          От съфорумника Хермес
                          Написах многократно че като отмине цирка с короната ще остане само физическото злато.Всичко ще отиде в канала-фабрики.....имоти.......дори и земеделската земя.Дончев преди 2 дена говореше за въглероден данък за фермерите-не субсидия а данък......Определени сили искат да изчистят системата от батака който самите те сътвориха в особенно големи размери последните 50 години.Това комбинират със идеята лансирана от Римския Клуб за депопулация на населението и идеята за екологизма широко срещашта подкрепа от елита на елита .Идея която и не се крие.Зад цялото нулиране което предстои е съвършенно нов свят.Мраче свят на техноробство.Идващата криза не просто ще изтрие спестяванията и активите и на работника и на милионера ........Тя ще ги изравни на дъното.........Оня ден написах една глупост.Щял съм да купувам апартаменти по 3-4 унции..........Истината е че и наполеон ще е безмислено да дадеш за нещо(имотите) което НИКОГА след това няма да бъде актив.........Защото няма да има връщане след един определен етап към старата система на тези които са останали...........Накрая ще остане един свят в руини като се изключи дажбата от храна -наричана незнайно защо базов доход-никой няма да има нищо........Системата ще вземе почти всичко-и то законон-населението и фиримите в 90-95% са се ушили с кредити и лизинги..........В свят в който не може да се изкарат пари ще ви вземат всико заради дълговете.......Това което идва е добрия но позабравен строй-робовладелството-вече без смокиновите листа на демокрацията.В едит такъв свят търговията ще е само и единствено на бартер и само и единствено в сребърни и златни монети .Хората от векове приемат двата метала за пари и е съмнително че пак няма да ги приемат.Златото и среброто са единствените активи които ще имат стойност.Срещу тях ще може да се набавят храна дрехи медикаменти и средства за защита.А срещу ваксините Майк ще има въоражена борба на последните 10-15% останали истински хора по целия свят.Терористи-така ще наричат тези които няма да ваксинират себе си и децата си.
                          Толкова много простотии и дивотии на куп не бях чел. Не е ли време да захванете да четете книги, вместо да гледате екшъни? Сега остава и маминчо да се появи отнякъде и да потвърди гореописания сценарий, като прибави още някоя и друга черна краска за още повече трагичност.

                          Коментар


                          • От съфорумника Хермес
                            Написах многократно че като отмине цирка с короната ще остане само физическото злато.Всичко ще отиде в канала-фабрики.....имоти.......дори и земеделската земя.Дончев преди 2 дена говореше за въглероден данък за фермерите-не субсидия а данък......Определени сили искат да изчистят системата от батака който самите те сътвориха в особенно големи размери последните 50 години.Това комбинират със идеята лансирана от Римския Клуб за депопулация на населението и идеята за екологизма широко срещашта подкрепа от елита на елита .Идея която и не се крие.Зад цялото нулиране което предстои е съвършенно нов свят.Мраче свят на техноробство.Идващата криза не просто ще изтрие спестяванията и активите и на работника и на милионера ........Тя ще ги изравни на дъното.........Оня ден написах една глупост.Щял съм да купувам апартаменти по 3-4 унции..........Истината е че и наполеон ще е безмислено да дадеш за нещо(имотите) което НИКОГА след това няма да бъде актив.........Защото няма да има връщане след един определен етап към старата система на тези които са останали...........Накрая ще остане един свят в руини като се изключи дажбата от храна -наричана незнайно защо базов доход-никой няма да има нищо........Системата ще вземе почти всичко-и то законон-населението и фиримите в 90-95% са се ушили с кредити и лизинги..........В свят в който не може да се изкарат пари ще ви вземат всико заради дълговете.......Това което идва е добрия но позабравен строй-робовладелството-вече без смокиновите листа на демокрацията.В едит такъв свят търговията ще е само и единствено на бартер и само и единствено в сребърни и златни монети .Хората от векове приемат двата метала за пари и е съмнително че пак няма да ги приемат.Златото и среброто са единствените активи които ще имат стойност.Срещу тях ще може да се набавят храна дрехи медикаменти и средства за защита.А срещу ваксините Майк ще има въоражена борба на последните 10-15% останали истински хора по целия свят.Терористи-така ще наричат тези които няма да ваксинират себе си и децата си.
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              ти пеше, да не се репчиш ного ного
                              евго ти каза, че е изкарвал пълни шестици на вашата математика
                              унсс може само да си го мечтаеш
                              Хи хи хи Евго не е учил в ТУ...какви шестици е изкарвал не зная...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                                УНСС.То дори не е килийно
                                ти пеше, да не се репчиш ного ного
                                евго ти каза, че е изкарвал пълни шестици на вашата математика
                                унсс може само да си го мечтаеш
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X