IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

    ами имам си каравана, направил съм и гараж. Ово е стандарт, както викат сърбите.
    аз мислех,че твоята сграда е по-завършената...
    ​​​​​​това няма довършване с настоящите цени на материалите
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      ама виж каква хубава сушинка на караваната си е направил
      ами имам си каравана, направил съм и гараж. Ово е стандарт, както викат сърбите.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Пешко К. Разгледай мнение

        Винаги се сещам за това :

        Спиш Ли? - Реклама На Технополис - Vbox7

        Азштикаанатебе дали спа!
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

          По-добре сървърно в центъра на София, отколкото каравана в тази кочина:

          https://www.google.com/maps/@41.8438...7i13312!8i6656

          Впрочем, караваната ми прилича на най-ценното в този имот - останалото си е за изриване с фадрома.
          жони, ето ти идея за работно място хоум-офис: https://www.familywindow.co.uk/produ...in-gaming-desk

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            джонката е ергенче
            и мисля, че го бъркаш с тодор
            https://www.youtube.com/watch?v=vkLOvJxDMsA
            Имало и по-нови дето не съм ги гледал.
            Ама старите са недостижими :-)
            https://www.youtube.com/watch?v=rkcGGmfF3zo
            https://www.youtube.com/watch?v=WAHBzLnH9ug
            Last edited by pesimist4o na kvadrat; 21.10.2021, 14:49.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение



              пп. Жони, Георги, Жорко, спиш ли? [/video]
              Винаги се сещам за това :

              Спиш Ли? - Реклама На Технополис - Vbox7

              Азштикаанатебе дали спа!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                да бе,

                специално за тебе някой брокер ще си прави труда...

                Апарта е заминал още преди да си помислиш да звъннеш на доверения адвокат :-))

                Жалко, още дъъълго ще трябва да обитаваш сървърното, докато наследиш комунистическото панелно наследство.

                пп. Жони, Георги, Жорко, спиш ли? Това е специален поздрав за теб:

                джонката е ергенче
                и мисля, че го бъркаш с тодор
                https://www.youtube.com/watch?v=vkLOvJxDMsA
                Last edited by ratten; 21.10.2021, 13:42.
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                  По-добре сървърно в центъра на София, отколкото каравана в тази кочина:

                  https://www.google.com/maps/@41.8438...7i13312!8i6656

                  Впрочем, караваната ми прилича на най-ценното в този имот - останалото си е за изриване с фадрома.
                  ама виж каква хубава сушинка на караваната си е направил
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                    да бе,

                    специално за тебе някой брокер ще си прави труда...

                    Апарта е заминал още преди да си помислиш да звъннеш на доверения адвокат :-))

                    Жалко, още дъъълго ще трябва да обитаваш сървърното, докато наследиш комунистическото панелно наследство.

                    пп. Жони, Георги, Жорко, спиш ли? Това е специален поздрав за теб:

                    По-добре сървърно в центъра на София, отколкото каравана в тази кочина:

                    https://www.google.com/maps/@41.8438...7i13312!8i6656

                    Впрочем, караваната ми прилича на най-ценното в този имот - останалото си е за изриване с фадрома.
                    Last edited by ejonny2376; 21.10.2021, 13:02.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                      Знаеш, че не съм фен на Гоцето, просто обявата ми направи впечатление. Ако е наистина панел, значи работата е ясна. Не я знам тази сграда, затова и питах.

                      А Света Троица е скандална локация - не пожелавам и на най-големите си врагове да попадат някога там, камо ли да живеят.

                      ПС: Обявата изчезна. Хайде сега брокерчето от форума да си признае. Твърде голямо е съвпадението - разкриха лъжата за тухлата и веднага махна обявата.
                      да бе,

                      специално за тебе някой брокер ще си прави труда...

                      Апарта е заминал още преди да си помислиш да звъннеш на доверения адвокат :-))

                      Жалко, още дъъълго ще трябва да обитаваш сървърното, докато наследиш комунистическото панелно наследство.

                      пп. Жони, Георги, Жорко, спиш ли? Това е специален поздрав за теб:

                      Last edited by ddb; 21.10.2021, 12:37.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        Знаеш, че не съм фен на Гоцето, просто обявата ми направи впечатление. Ако е наистина панел, значи работата е ясна. Не я знам тази сграда, затова и питах.

                        А Света Троица е скандална локация - не пожелавам и на най-големите си врагове да попадат някога там, камо ли да живеят.

                        ПС: Обявата изчезна. Хайде сега брокерчето от форума да си признае. Твърде голямо е съвпадението - разкриха лъжата за тухлата и веднага махна обявата.
                        не е панел. Някакъв хибрид - ПК с преградни стени тухли. И това е НАЙ-ЗДРАВОТО строителство
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                          На мен тва ми изглежда ,мого баровско и престижно...Страхотно местоположение обзавеждане.Личи си класата.Ние у Света Троица можем само да мечтаем за такъв интериор.И цената му добра като в оная реклама...Не се чуди купувай.Ще си вдигнеш класата двойно...Сички готини мацки са твои...Какъв престиж ах каква класа и Т маркет наблизо и спирка на 65,72,74,204 че и Трамвай леле леле....А какъв марков полилей в трапезарията пералнята класа а кухнята е дизайнерска...Джони действай докато не си закъснял.Тва ще го отнесат кат луда крава куцо пиле.Боже Боже как живеят богатите ние у Света Троица нощем ходим на Баталова воденица и зад Баня Баши да перм на ръка...че ни е по близко....
                          Знаеш, че не съм фен на Гоцето, просто обявата ми направи впечатление. Ако е наистина панел, значи работата е ясна. Не я знам тази сграда, затова и питах.

                          А Света Троица е скандална локация - не пожелавам и на най-големите си врагове да попадат някога там, камо ли да живеят.

                          ПС: Обявата изчезна. Хайде сега брокерчето от форума да си признае. Твърде голямо е съвпадението - разкриха лъжата за тухлата и веднага махна обявата.
                          Last edited by ejonny2376; 21.10.2021, 10:57.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            сал язе ли съм граждАнин у тоа форум
                            Не не си предполагам.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
                              Феновете на Гоцето - дайте моля мнение за това:

                              https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...61b&f1=1&fe7=1

                              Голямшко ми се вижда вътре, тухпа, висок непоследен етаж, гледка, изложение, пък и най-вероятно далеч по-качествено строителство от новите боклуци (ако вярваме на обявата).
                              На мен тва ми изглежда ,мого баровско и престижно...Страхотно местоположение обзавеждане.Личи си класата.Ние у Света Троица можем само да мечтаем за такъв интериор.И цената му добра като в оная реклама...Не се чуди купувай.Ще си вдигнеш класата двойно...Сички готини мацки са твои...Какъв престиж ах каква класа и Т маркет наблизо и спирка на 65,72,74,204 че и Трамвай леле леле....А какъв марков полилей в трапезарията пералнята класа а кухнята е дизайнерска...Джони действай докато не си закъснял.Тва ще го отнесат кат луда крава куцо пиле.Боже Боже как живеят богатите ние у Света Троица нощем ходим на Баталова воденица и зад Баня Баши да перм на ръка...че ни е по близко....
                              Last edited by power grid; 21.10.2021, 08:46.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                                Не не си само ти със селски произход.И аз съм такъв
                                сал язе ли съм граждАнин у тоа форум
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X