IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    Проблеми с ромите за съседи има и винаги ще има.
    Това ще определя цените на имотите в близките 50-100 години у нас.
    Ми считай имотиту безплатни.Има роми и роми.Да ти кажа препочитам роми пред мутри.
    Last edited by RUBLA; 17.10.2021, 13:51. Причина: Спазвайте добрия тон!

    Коментар


    • не припадайте толкова от наличието на роми.
      ако има здрава ръка си знаят мястото и са по-лесни за контрол от белите роми, които са немалко вече.

      ако знаете сега английските фермери как мечтаят да имат наблизо роми като нашите... и не само английските.
      тази година в земеделското ми начинание имах нужда 4-5 пъти от бригада за работа разни общи неща не изискващи особени умения... ако не бяха ромите от село..нямаше кой да го направи - за 15 човека работа няма как да я свърши човек (семейство) сам. като не ги оставяш да ти се качват на главата си знаят мястото и поработват. леко са несериозни, но пък са бързо заменяеми с други, които искат надница. Когато ромите знаят, че не могат да ти се качат на главата става работата.
      Last edited by RUBLA; 17.10.2021, 12:19. Причина: Спазвайте добрия тон!
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

        абеее... те ще отидат, но как да направим така, че да нямат възможност да се връщат? Я си представи, че цоциалните в БГ станат колкото в швабистан, кретунчо първи ще долети обратно. Но нали се води европеец, няма начин да го спрем.
        спираме двойното гражданство.
        може да се върнат, но няма социал, няма безплатни услуги, няма право на глас, само лопата в гъзерете.
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          не им се плаша, но не искам да ги виждам.
          надявам се да се разселят из швабистан до един.
          абеее... те ще отидат, но как да направим така, че да нямат възможност да се връщат? Я си представи, че цоциалните в БГ станат колкото в швабистан, кретунчо първи ще долети обратно. Но нали се води европеец, няма начин да го спрем.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            приеми, че да се получи това е нужно тук да задълбаем надолу. ромите са като плъховете напускат потъващия кораб.
            ако тук дръпнем напред както се надяваме и почнем да гоним запада - не очаквай да се оттървем, а напротив ще се върнат някои.

            оправията е стегната социална система и стегната полиция и проблеми няма.
            Проблеми с ромите за съседи има и винаги ще има.
            Това ще определя цените на имотите в близките 50-100 години у нас.
            Last edited by RUBLA; 17.10.2021, 12:18. Причина: Спазвайте добрия тон!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

              Прати ми параметри и каквото имаш. Пионерски дом ли? Аз не мога да се справя с подобно начинание. Искам малък имот за себе си. В кое от селата на Априлци е? 2 дка не е зле, даже много. Встрани от главен път. Добре. Гледка? Съседи? Всичко е важно.
              Това е за тотален разгром. Парцелът е важен. Става за старчески дом, приют за животни или да се хванем с теб и да набираме каки за публичен дом. Но нека да легализират платената любов.
              плевен априлци ти е под час с колата. пални и се разходи малко на природа и ще ти стане ясно. не чакай някой в анонимен форум да ти свърши работата.
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                не им се плаша, но не искам да ги виждам.
                надявам се да се разселят из швабистан до един.
                приеми, че да се получи това е нужно тук да задълбаем надолу. ромуляните са като плъховете напускат потъващия кораб.
                ако тук дръпнем напред както се надяваме и почнем да гоним запада - не очаквай да се оттървем, а напротив ще се върнат някои.

                оправията е стегната социална система и стегната полиция и проблеми няма.
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                  Венко ма какво им се плашиш на ромовете...До 20 годин са 45% от населението и няма къде да избягаш...Мани го Жонката он ги маа без връзка с мозъко
                  не им се плаша, но не искам да ги виждам.
                  надявам се да се разселят из швабистан до един.
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    не преигравай
                    далече ми е а и като гледам ромове има обилно.
                    виж кратунчо, ако му отпуснат ипотечка, да го взима.
                    Венко ма какво им се плашиш на ромовете...До 20 годин са 45% от населението и няма къде да избягаш...Мани го Жонката он ги маа без връзка с мозъко

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Прати ми параметри и каквото имаш. Пионерски дом ли? Аз не мога да се справя с подобно начинание. Искам малък имот за себе си. В кое от селата на Априлци е? 2 дка не е зле, даже много. Встрани от главен път. Добре. Гледка? Съседи? Всичко е важно.
                      Това е за тотален разгром. Парцелът е важен. Става за старчески дом, приют за животни или да се хванем с теб и да набираме каки за публичен дом. Но нека да легализират платената любов.
                      Левчо не се занасяй.Лозе на баир не ти трябва...Ако беше толко убаво на Априлци немаше да избягат по Плевен София и Ловеч

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                        Лев, не ти трябват подобни глупости ! Не те разбирам
                        да се хванем с теб и да набираме каки за публичен дом. Но нека да легализират платената любов.
                        Сега разбра ли?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          Прати ми параметри и каквото имаш. Пионерски дом ли? Аз не мога да се справя с подобно начинание. Искам малък имот за себе си. В кое от селата на Априлци е? 2 дка не е зле, даже много. Встрани от главен път. Добре. Гледка? Съседи? Всичко е важно.
                          Лев, не ти трябват подобни глупости ! Не те разбирам

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                            https://www.google.com/maps/@42.8289...7i16384!8i8192

                            От това място на мапса - вдясно по тесния път, може би към 300 метра.
                            Прати ми параметри и каквото имаш. Пионерски дом ли? Аз не мога да се справя с подобно начинание. Искам малък имот за себе си. В кое от селата на Априлци е? 2 дка не е зле, даже много. Встрани от главен път. Добре. Гледка? Съседи? Всичко е важно.
                            Това е за тотален разгром. Парцелът е важен. Става за старчески дом, приют за животни или да се хванем с теб и да набираме каки за публичен дом. Но нека да легализират платената любов.
                            Last edited by bulgarian lev; 17.10.2021, 01:17.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                              Хаха, а да ти го купя, да ти построя къща и да ти дам ключовете, а вътре да те чакат 2 каки в джакузито не искаш ли?
                              Много добре си се въжда къде е на картата. С точни координати при това. От Папурково е около 190 километра. Ром няма нито един там, поне аз досега никога не съм виждал. Тези са някакви строители от Добрич, правят водопровода.

                              А как се стига от София до Априлци все ще намериш някак, не си невменяем все пак.
                              не преигравай
                              далече ми е а и като гледам ромове има обилно.
                              виж кратунчо, ако му отпуснат ипотечка, да го взима.
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                поинтни го на мапса беа, джонка
                                ка да разбера ка се стига до тама и на колко км е от папурково?!

                                https://www.google.com/maps/@42.8286...7i16384!8i8192
                                тия ли са съседите. то май е повече за кратунчо. той обича големи полуразрушени къюи с ромове наоколо
                                Хаха, а да ти го купя, да ти построя къща и да ти дам ключовете, а вътре да те чакат 2 каки в джакузито не искаш ли?
                                Много добре си се въжда къде е на картата. С точни координати при това. От Папурково е около 190 километра. Ром няма нито един там, поне аз досега никога не съм виждал. Тези са някакви строители от Добрич, правят водопровода.

                                А как се стига от София до Априлци все ще намериш някак, не си невменяем все пак.
                                Last edited by ejonny2376; 16.10.2021, 22:29.

                                Коментар

                                Working...
                                X