IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

    Пияница и боклук си, пишеш само небивалици, щото си фрустриран нещастник и нищо не разбираш от имоти
    Вярно ли че си продал панела и вече нямаш нищо в Слатина?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

      Пияница и боклук си, пишеш само небивалици, щото си фрустриран нещастник и нищо не разбираш от имоти
      Ти полудя бе , дегенерат !

      Коментар


      • Я вижте каква информация получават ипотекарите в Германия..


        Внимание, сега лихвите за недвижими имоти се покачват! Да теглите бързо заем? Внимание, сега лихвите по недвижимите имоти се покачват
        Снимка: goodluz - stock.adobe.com
        статияОт: КЛАУДИЯ МЕНДЕпубликуван на
        15 февруари 2022 г. - 19:25 ч
        Мечтата да притежавате свои собствени четири стени наскоро престана да бъде мечта за мнозина. Поради продължаващата политика на нулеви лихви лихвените проценти бяха по-ниски от всякога.

        Но през януари дойдоха лоши новини за бъдещите собственици на жилища: лихвените проценти по заемите за строителство ще се повишат, а заемите на KfW за енергийно ефективно строителство и ремонт бяха спрени.

        Използвайте BILDplus , за да разберете коя банка е най-подходящата за вас .



        Да продължим с първокласно съдържание

        Ежемесечно анулиране
        Тествайте сега
        абонаментно влизане
        Повече информация

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

          Пияницата ми казва да изтрезнея , аз не пия бе дегенерат !
          ПП В Свобода продадох преди 13 години 90к евра , добре ли е ?! Средната работна заплата тогава беше четири петстотин лева !
          Пияница и боклук си, пишеш само небивалици, щото си фрустриран нещастник и нищо не разбираш от имоти

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
            Много понижителска жлъч..трагични абонати
            Жлъчта от теб се извира при това видно след поредната пърцуца ама нейсе дори пиян си противняк .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

              Много ми е странно след като нарушават основния си закон как пък точно закона за борда ще уважават. БНБ може всичко да прави и в борда.

              Само говоренето за резерви и лихви стига. Ти да не мислиш че Фед или ЕЦБ правят нещо за да наложат лихвите на пазара? Само като даде изявлението лихвите от утре са 2%, пазара вече минава на 2%, нито Фед или ЕЦБ им се налага да купуват или продават облигации за да го наложат това.

              И лихвите могат да пипат и резервите и методите за изчисляване на провизии, могат дори да им позволят вместо български ДКЦ да купуват други активи което пък ще блокира правителството да харчи толкова. Те дори могат да са нелинейни функции. Примерно за банки с еди какви си активи и заеми в тоя обем - тва е лихвата, и тва е резерва докато не влязат в друг режим.

              Естествено тия схеми са опасни защото спекулаторите ще ги източат понеже в БНБ никой няма капацитет да направи устойчив модел на правилата, те за тва викаха Ханке да им прави валутния борд изобщо. Но има и много по-прости решения без риск само със говорене, резерви. Много добре ги познавам в БНБ. Страх ги е да не пипнат нещо защото последния който пипне преди рецесията отнася вината. Нищо друго не ги спира освен страх че не знаят какво правят. Там е най-добре да се копира ЕЦБ и да си събират заплатките, ако стане нещо сочат с пръст ЕЦБ. Ама политиката на ЕЦБ не е подходяща за българия изобщо.

              Дали лева е подценен не може да се каже. И аз мисля че е подценен но много бързо се променя от година на година това.
              Ясното е едно - резервът ще бъде откраднат от ЕЦБ при влизане в Еврозоната - и да е подценен левът, всичко отива на кино. Излизането от валутния борд според мен е най-доброто решение към този момент. Така или иначе сме в ERM II, поне ще се види доколко ставаме и можем да приемем Еврото при много по-изгодни за нас условия. Буферът на БНБ в момента е почти 9 милиарда лева - тези пари могат да се раздадат на народа за купуване на имоти преди финалния срив. На останалите 8,7 милиарда от фискалния резерв Киро е хвърлил мерника и скоро ще ги стопи.
              Last edited by ejonny2376; 16.02.2022, 00:02.

              Коментар


              • Много понижителска жлъч..трагични абонати

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                  Влашки, по-богат съм от теб. Ти си тесногръд, аз широкоплещещ. Я кажи за гарсониерата чия собственост е, дето щяла да остане за майка му на синчето. ) Тая мама не те е понесла като жената на краснополянския корифей...вас ви обединяват нулите, нямате нищо
                  Айде бре като си толкоз голям баровец що го караш на полуфабрикати а ?И в твоя район що не купи апарати горе в Гео Милев?Там е локацията,долу в Слатина са селяндурите.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                    Изтрезней първо, преди да ме репликираш простоватий! Откакто такива боклуци продадоха в Свобода, цените са по 3
                    Пияницата ми казва да изтрезнея , аз не пия бе дегенерат !
                    ПП В Свобода продадох преди 13 години 90к евра , добре ли е ?! Средната работна заплата тогава беше четири петстотин лева !
                    Last edited by pa4anga; 15.02.2022, 23:36.

                    Коментар


                    • Ех, тоя адрол-чо, бре!

                      Много нерви нещо, много жлъч и злоба.

                      Един правилно инвестирал парите си човек би излъчвал релакс и спокойствие!

                      А то - евтин каруцарски речник.

                      Ще кажеш, че току-що е опущил сделката на животеца си и целия свят му е крив...

                      p.s.
                      Айде лека и не се напрягай толко, да не спукаш някой очен нерв.
                      Last edited by Julius_BG; 15.02.2022, 23:35.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                        Ти се як дегенерат ! Очаква се да почнеш и да кълнеш .... Б ....ти простотията !
                        Изтрезней първо, преди да ме репликираш простоватий! Откакто такива боклуци продадоха в Свобода, цените са по 3

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                          Поредното заблудено момченце на 40+.
                          Всички тези дегенерати много се активизираха в темата откак се усетиха, че парите не струват нищо, а тухлите запазват стойност...нещастници
                          Ти се як дегенерат ! Очаква се да почнеш и да кълнеш .... Б ....ти простотията !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

                            Защото цоцат от хора с кухи лейка като теб !
                            Поредното заблудено момченце на 40+.
                            Всички тези дегенерати много се активизираха в темата откак се усетиха, че парите не струват нищо, а тухлите запазват стойност...нещастници

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение
                              Защото цоцат от хора с кухи лейка като теб !
                              То и ти можеш да се запишеш на опашка да цоцаш от чучура на лейката, не знаеше ли!?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                                Ти за богат ли се имаш?Пак си чел само заглавието.
                                Влашки, по-богат съм от теб. Ти си тесногръд, аз широкоплещещ. Я кажи за гарсониерата чия собственост е, дето щяла да остане за майка му на синчето. ) Тая мама не те е понесла като жената на краснополянския корифей...вас ви обединяват нулите, нямате нищо

                                Коментар

                                Working...
                                X