IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

    Я го прати пак да го видим? Цените има ли ги?
    бетерчо, ти от децата в неравностойно умствено положение ли си бил?

    Коментар


    • По темата: Имам чувството, че сделките здраво са паднали?!? Някой има ли такова инофо от първа ръка. За 3 дена, 4 брокера се сетиха за мене. Явно искат да ми чуят гласа. Знам ли? 3-ма от тях говореха за застой. А според мен си изглежда на спад в сделките
      Last edited by antani; 11.11.2022, 18:19.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Има си сайт ,влез и виж вместо да си говориш
        Сега ги видях. Останали някви боклуци от 60 кв по долните етажи. Тез дет стават са на 5 етаж и то на 1100 евро! Тук нещо не е наред според мен, цената е абсурдно ниска, както казах във Варна дори в кайсиева няма такива цени.
        Last edited by better; 11.11.2022, 18:22.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

          Само ръстът от акциите ми вчера купува 100 квадрата от този проект в Люлин. Аз пари за такива боклуци никога не бих похарчил, по-добре да ги хвърля в кофата отколкото да пълня джобовете на подобни измамници-строители.
          Добре би било да кажеш, колко загуби имаш преди вчрашния "рЪст".
          Като ви гледам колко големи "оптимисти" сте всички държачи на тоалетна хартия от вчера и се сещам за едни подскоци.
          Днес как е хавата - достига ли средната или още си под вода?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

            Интересно, лично аз нямам такива наблюдения, което не го прави невярно.
            Имам чувството, че повечето имигранти в тази тема са някакви виртуални скици. Аз като работех в Брюксел получавах 9000 евро. 2300 евро отиваха за наем, 600 евро за ток, вода, газ. И тук е тънкия момент. Давах на месец по 2000 евро за кюстюми,парфюми, часовници и т.н. защото работата ми го изискваше, и нямаше как да ходя с какво да е. Ходиш ли при клиенти, няма как. 2000 еврака лизинг на колата и бензин. Просто системата там ти дам един лъскав живот. Реално за две години успях да спестя 30 000 евро. При положение, че заминах с идеята да правя кинти... Някакви субекти имали заплата в БГ от 10к и заминали за 10к в чужбинско... Еми глупави хора. С 10к в БГ си крал. С 10к в Западна Европа си средна класа...Даже като живял в Англия, Белгия и България не мога да си представя, че някой от БГ с 10к заплата ще отиде в Западна Европа за същите пари. Просто спада на стандарта на живот е брутален. Наистина брутален. Мога много да говоря за живота на запад от 1-во лице, а не от спомените за разни стринки, вуйни, баби или дядовци...

            Относно раждаемостта. Също картинката е следната. Масово, ама масово жените до 30 се отдават на живот, екскурсии, професионално развитие, и други разни глупости. На 35 вече се усещат, че изпускат влака и почват разни приказни за замразяване на яйцеклетки и т.н.... като, че ли някой после ще им ги иска...На запад, е още по-засисено... Там до 40 жените си мислят, че са девойки..., а мъжете са им длъжни за нещо си... И после недоумяват защо мъжете им се женели за рускини, украинки или азиатки...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от COVID-19 Разгледай мнение

              Е, как за какво? Друго не може да помирише? Както и ти.
              Само ръстът от акциите ми вчера купува 100 квадрата от този проект в Люлин. Аз пари за такива боклуци никога не бих похарчил, по-добре да ги хвърля в кофата отколкото да пълня джобовете на подобни измамници-строители.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                Николко не бих дал - кой би купил само 1 етаж? Не е ясно колко квадрата е дворът. 150.000 лева са много дори за целия имот. 30к-40к макс.
                Кавръков е убеден, че струва тези пари, желая му успех, но еда ли ще му ги брои някой. По добре да се разберат там с брат си някак - брат му да му откупи дела щом не гои ска за него и така.
                Благодаря ти за безпристрастната оценка джони. Аз предложих на Кольо 30К за етажа и виждам, че се припокриваме. Жалко, че Кольо няма да продаде и ще се наложи аз да чакам старта на разпродажбата на проекта на Тобо в Дружба.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                  джонка, какво ти е мнението за тази оферта: Продава ЕТАЖ ОТ КЪЩА в област Пловдив, гр. Карлово - 100 кв.м / 154000 лв. :: imot.bg Обява

                  Струва ли си? Как мислиш? Ти колко би дал за подобно нещо?
                  Николко не бих дал - кой би купил само 1 етаж? Не е ясно колко квадрата е дворът. 150.000 лева са много дори за целия имот. 30к-40к макс.
                  Кавръков е убеден, че струва тези пари, желая му успех, но еда ли ще му ги брои някой. По добре да се разберат там с брат си някак - брат му да му откупи дела щом не гои ска за него и така.
                  Last edited by ejonny2376; 11.11.2022, 17:58.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                    За какво му е този боклук? Ново некачествено строителство в кофти район. Цената е добра, но срещу нея получава едно нищо.
                    Е, как за какво? Друго не може да помирише? Както и ти.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                      За какво му е този боклук? Ново некачествено строителство в кофти район. Цената е добра, но срещу нея получава едно нищо.
                      джонка, какво ти е мнението за тази оферта: Продава ЕТАЖ ОТ КЪЩА в област Пловдив, гр. Карлово - 100 кв.м / 154000 лв. :: imot.bg Обява

                      Струва ли си? Как мислиш? Ти колко би дал за подобно нещо?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение
                        За какво му е този боклук? Ново некачествено строителство в кофти район. Цената е добра, но срещу нея получава едно нищо.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                          Не вярвам цената да е 1090 евро дори и в Люлин. Преди 10 год по време на кризата там им търсеха 600-700 евра. В момента във Кайсиева градина - Варна няма такива цени.
                          Люлин Цветница | Тобо Груп (tobobg.com)

                          Коментар


                          • Апел към Кольо: Ако се откажеш от офертата за Люлин, направо ми я прехвърли. Имаш зверска почерпка + комисион при сделка.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                              Не вярвам цената да е 1090 евро дори и в Люлин. Преди 10 год по време на кризата там им търсеха 600-700 евра. В момента във Кайсиева градина - Варна няма такива цени.
                              Има си сайт ,влез и виж вместо да си говориш

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                                Не вярвам цената да е 1090 евро дори и в Люлин. Преди 10 год по време на кризата там им търсеха 600-700 евра. В момента във Кайсиева градина - Варна няма такива цени.
                                Това е цена за кавръчето, вероятно не е за простосмъртни като нас. Не вярвам той да проспи момента.

                                Коментар

                                Working...
                                X