IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

    Като забранят влизане в центъра с една хубава такса и нещата ще си дойдат на мястото.
    Дори не живея в центъра, а на 7-8км от там. И кво като? Ти от София ли или пак коментираш на ангро?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение

      В София съм над 10 години и вече ми идва сериозно в повече. Статистика-стъкмистиката на НСИ казва, че няма ръст на населението... защото никой не си променя адресната регистрация преди да купи. Реалността е, че е все по-претъпкано, на практика вече не може да се шофира без да си в задръстване между 08:00 и 19:30. За паркирането дори не искам да подхващам темата, то затова един подземен гараж в бял квартал вече струва колкото къща в провинцията.

      Единствено заради парите си заслужава София. Ако нямах имоти, които да управлявам, най-вероятно щях да съм с къща в малък град по черноморието. Но от дистанция не става.
      Като забранят влизане в центъра с една хубава такса и нещата ще си дойдат на мястото.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ejonny2376

        Не само в Добрич, навсякъде.
        Не знам що за малоумник трябва да си, за да се радваш как се било обезлюдявало. Държавата загива и изчезва, това е най-сериозният национален проблем в момента, абсолютна катастрофа, нашият се кефи. Няма толкова дебилна нация.
        Как ще го разбереш като си бездетен?За хората с деца на ПЪРВО МЯСТО са децата и семейството .А дали ще има други хора или не,не е толкова важно.
        Такива самотници като теб търсят тълпата,за да се почувстват част от някаква общност.Ама истината е,че на никой не му пука за теб.
        А България след Съединениeтo е била с 3 милиона население. Сега е над два пъти повече .Исландия като са 300 хиляди зле ли живеят?А Индия с 1,4 милиарда население да не са цъфнали и вързали?
        Last edited by Vergil1975; 03.01.2023, 17:35.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

          Аз разбирам да се лъжат пубери или тийнейджъри и хора докъм 25 годишна възраст. Чудя се зрели хора тук не са ли се интересували или пробвали да поработят в Кралството или другаде. Аз като лекар мога да им кажа, нищо че съм бил в сегмента на високите доходи, мога да им разкажа другите как бъхтят и какво е отношението към тях. А и колко и как се харчи и ползват благата на мегаполиса. Ако си турист е друго.
          Слушат приказки под шипковия храст от гастари които за да им остане нещо се бутат да живеят в дупки.
          Вие сте работили доктор в Кралството, така ли да разбираме? Разкажете впечатления за бели и хубави квартали, доходите на българите емигранти.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            мисля, че си е намерил място, на което се чувства ок.
            така и трябва да е и се радвам за такива хора.
            Абсолютно.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

              Екстра си е Миро/Вергил с този доход в малкия град :-) и средата за децата избщо не е за подценяване. Няма смисъл всички да се бутат в София, и той не би го направил.
              Имам много съученици, който останаха да живеят в Плевен, и доста от тях се справят повече от прилично!
              мисля, че си е намерил място, на което се чувства ок.
              така и трябва да е и се радвам за такива хора.
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Ние имаме приятелско семейство от Добрич - детето им е студент в хубава специалност, високо момче, спортува, възпитано.......но не може да си намери приятелка.

                В потока му няма жени и учи дистанционно и ходи присъствено по няколко седмици в семестъра. В Добрич няма много млади жени по улиците, бягат в други посоки и изглежда и там се превръща в пенсионерски град. За сметка на това баща му се изживява като плейбой.

                Ще си намери жена момчето, ако е читаво.
                Ако е боклук и в Германия да отиде, пак ще си стои сам, нещастен и ялов.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                  Хубав и обезлюден.
                  73.895 души за 2021 спрямо 91.030 през 2011 и 130.000 през 1989. Отделно възрастовата структура, която е катастрофално плачевна.

                  Какво бъдеще виждаш ти за подобни хубави градове, освен тотална разруха? Плевен е даже по-зле.
                  Ние имаме приятелско семейство от Добрич - детето им е студент в хубава специалност, високо момче, спортува, възпитано.......но не може да си намери приятелка.

                  В потока му няма жени и учи дистанционно и ходи присъствено по няколко седмици в семестъра. В Добрич няма много млади жени по улиците, бягат в други посоки и изглежда и там се превръща в пенсионерски град. За сметка на това баща му се изживява като плейбой.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                    И какъв е проблемът ако населението е намаляло?Какво му е хубавото на пренаселен град?По-голяма блъсканица,по-голям трафик,по-малко места за паркиране, по-малко места в детските градини, по-висока престъпност.
                    Мен лично идеално ме устройва намаляването на населението.
                    Не само няма разруха заради намалялото население, но и постоянно градът се обновява.А голяма част от намалялото население са шведи,които се изнесоха към Западна Европа. Не ми липсват.Нека в Западна Европа да си ги интегрират. Наред с Бонго от Конго, Ахмед от Афганистан и Мохамед от Сирия.
                    Сигурно са много горди западноевропейските граждани с новите заселници.А хората в Ница,Париж, Манчестър са направо във възторг.
                    И подобни идиотизми ги пише човек уж с доходи от 4к?

                    Ами живейте си прошляците в БГ, нищо против. Само че мястото ви е вън от ЕС. Крайно време е да се разкарате от Европа, след като е толкова зле там, а при вас толкова добре. Накрая ще останете ти и шоуменският селяк и подобни като вас - обикновени крадци и измамници на дребно, такива които обичат да си хвърлят боклуците в градинката и подобни. И вие с ганьовските ви простотии не ми липсвате, бъди сигурен в това. Истински радостен съм да живея сред нормални хора и далеч от БГ простолюдието.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      да
                      Екстра си е Миро/Вергил с този доход в малкия град :-) и средата за децата избщо не е за подценяване. Няма смисъл всички да се бутат в София, и той не би го направил.
                      Имам много съученици, който останаха да живеят в Плевен, и доста от тях се справят повече от прилично!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение

                        В някои сегменти спада на НИ е налице, нетърпеливи са тези стопани на активи и искат всячески да сринат иначе компетентната прогноза за 2029
                        Това е само началото, клоуните измислиха 2029, за да разсейват аудиторията! Мечката тръгна из Европа и вече на всеки "инвеститор" е ясно, че спасение няма да има! Някои тепърва ще се опитат да приберат печалбата, но ще разберат, че са фатално закъснели!
                        Вземете си пуканки, мачът ще е тежък, но за сметка на това продължителен!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Само да ти кажа че тоя дето си цитирал в болднатия текст предсказваше спад още преди 3 години ,сега говори за ръстове ,ако му прочетеш анализите назад ще видиш че нито един не се е сбъднал
                          еми поне навреме се е поправил
                          има хора тук от 6-7 и повече години пеят за спадове
                          те какво да кажат
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                            И какъв е проблемът ако населението е намаляло?Какво му е хубавото на пренаселен град?По-голяма блъсканица,по-голям трафик,по-малко места за паркиране, по-малко места в детските градини, по-висока престъпност.
                            Мен лично идеално ме устройва намаляването на населението.
                            В София съм над 10 години и вече ми идва сериозно в повече. Статистика-стъкмистиката на НСИ казва, че няма ръст на населението... защото никой не си променя адресната регистрация преди да купи. Реалността е, че е все по-претъпкано, на практика вече не може да се шофира без да си в задръстване между 08:00 и 19:30. За паркирането дори не искам да подхващам темата, то затова един подземен гараж в бял квартал вече струва колкото къща в провинцията.

                            Единствено заради парите си заслужава София. Ако нямах имоти, които да управлявам, най-вероятно щях да съм с къща в малък град по черноморието. Но от дистанция не става.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                              Миро, Mirodes?
                              да
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                                Хубав и обезлюден.
                                73.895 души за 2021 спрямо 91.030 през 2011 и 130.000 през 1989. Отделно възрастовата структура, която е катастрофално плачевна.

                                Какво бъдеще виждаш ти за подобни хубави градове, освен тотална разруха? Плевен е даже по-зле.
                                Хубавото на тези градове е че те няма там, боклук такъв. И не смей да си помисляш да се тътриш обратно.

                                Коментар

                                Working...
                                X