IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

    Щото взе да ми писва да се боря с мелниците
    Въпрос на мироглед, възпитание и личен избор...
    НО, айде да не разваляме консумацията със словесни полюции...
    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq
      Наздраве ! За мен - бира . Била вредна
      Рим беше вдъхновяващ . Благодаря
      И без да видиш папата, пак си заслужава.
      Заслужи си две Загорки на теферич...

      Наздраве !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

        Щото взе да ми писва да се боря с мелниците
        Добро утро !
        Рано ти е за пролетна депресия .....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

          Що ?
          Щото взе да ми писва да се боря с мелниците
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

            Леля !
            Всъшнос, в билата има твърде малко витамини. Затова ТРЯБВА да се пие в по-големи количества...
            Бирата претоварва в големи количества. Затова трябва се пие редовно.
            https://www.youtube.com/watch?v=tOc6I7rxAO8

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq
              Наздраве ! За мен - бира . Била вредна
              Рим беше вдъхновяващ . Благодаря
              Леля !
              Всъшнос, в билата има твърде малко витамини. Затова ТРЯБВА да се пие в по-големи количества...
              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                И ко прайм,ше бегаме да почиваме у чужбина?
                Направо ще се изнасям, аз,чакам една работа май месец,дано да стане,стискайте палци и Ауфидарзейн.
                Що ?
                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                  Наздраве бе кръчма!!! Какво беше казал Ботев!?!?! "тежко тежко вино дайте".......... Не е лесна тая работа да знаете )))))
                  Тежко вино , ама утре заранта ше те цепи главата...в най добрия случай .

                  Коментар


                  • Наздраве бе кръчма!!! Какво беше казал Ботев!?!?! "тежко тежко вино дайте".......... Не е лесна тая работа да знаете )))))
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                      Каке, не си се отчела колко невинни гражданчета и селане бастиса по калабалъка на прохода. Счетоводство е това. Наздраве за двойното счетоводство и бакалските тефтери!
                      Скромно ще си премълча,щот не знам дали няма некой инфилтриран служител на НАП у форума.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                        На Шипка всичко е спокойно ...

                        Първо национален празник, после именници ... Ужаст, мани, мани ... Да идва понеделник, та да си почина.
                        Наздраве!
                        Каке, не си се отчела колко невинни гражданчета и селане бастиса по калабалъка на прохода. Счетоводство е това. Наздраве за двойното счетоводство и бакалските тефтери!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

                          +1
                          лично го преживех през дългия Уйкент.
                          Ама си изисках половината пари.
                          БАААААХ простотията, БАХ...
                          И ко прайм,ше бегаме да почиваме у чужбина?
                          Направо ще се изнасям, аз,чакам една работа май месец,дано да стане,стискайте палци и Ауфидарзейн.
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                            И аз имах подобни преживявания като на Груйо,реших да почета трети март на ол инклузив и спа почивка-УЖАС!!!

                            Простотията е селянията е взела застрашителни размери,то е свинщина,като не видели,по едно време взех да си мисля,че аз не съм нормален....
                            +1
                            лично го преживех през дългия Уйкент.
                            Ама си изисках половината пари.
                            БАААААХ простотията, БАХ...
                            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                              Аз кога работих, ти пи, пя и спа, нали..?
                              И писа трудове в Политиката и Историята, нали ?
                              И зъбобол лекува върху юбилярка, нали ?
                              Наздраве !

                              пп Гледам си загубил две червени нашивки ....Щях да протестирам официално пред модито, но все още не ми е ясна методиката на награждаването....Давам две от моите...
                              Юбиляр, бе! А гостенките къде, къде по млади. Имам два тракащи ника, затова това разминаване. Наздраве за резервните варианти.

                              Коментар


                              • И аз имах подобни преживявания като на Груйо,реших да почета трети март на ол инклузив и спа почивка-УЖАС!!!

                                Простотията е селянията е взела застрашителни размери,то е свинщина,като не видели,по едно време взех да си мисля,че аз не съм нормален....
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X