IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

    Не съм..
    Мъча се с компа, дето само се резстартира ( на 5 мин..).Админа вика не знам - може да се бият двете антивирусни програми, може да има нещо в желязото.....
    Може да му дам един цесекарски шут в гъза и да си търся нещо младо и опитно....

    Кви 100 корена бре...? Кога ще лежиш на хамака ?

    Наздраве !
    Много отдавна и аз съм имал такова саморестартиране. Май от вируси е. Аз доматето го отглеждам със съпровождащи култури -треви и бурени. Освен това половината са безколови и реших тая година да не ги подпирам. Дано не объркам кои какви са.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Ти да не си покрай Драгоманското блато? Много ти мокро пожеланието. Или вчера насред бурята си стърчал с разперени ръце на центъра на Плеуен? Да ни пази Господ от вихрушки и градушки. Заложил съм стотина корена домате. Половината плод да дадат и ще устройвам доматено замеряне. Фиеста ала доматеста.
      Не съм..
      Мъча се с компа, дето само се рестартира ( на 5 мин..).Админа вика не знам - може да се бият двете антивирусни програми, може да има нещо в желязото.....
      Може да му дам един цесекарски шут в гъза и да си търся нещо младо и опитно....

      Кви 100 корена бре...? Кога ще лежиш на хамака ?

      Наздраве !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Ти да не си покрай Драгоманското блато? Много ти мокро пожеланието. Или вчера насред бурята си стърчал с разперени ръце на центъра на Плеуен? Да ни пази Господ от вихрушки и градушки. Заложил съм стотина корена домате. Половината плод да дадат и ще устройвам доматено замеряне. Фиеста ала доматеста.
        Не съм..
        Мъча се с компа, дето само се резстартира ( на 5 мин..).Админа вика не знам - може да се бият двете антивирусни програми, може да има нещо в желязото.....
        Може да му дам един цесекарски шут в гъза и да си търся нещо младо и опитно....

        Кви 100 корена бре...? Кога ще лежиш на хамака ?

        Наздраве !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          бе тая пее I'm not your toy, boy - демек никой га не ще, ама тя вика, че немъ им пусне Наш'та кака не е такава, тя само не ще да черпи, щото е от такъв регион. Наздраве от Фелибето, пак ще трябва да се пие с партньори вечерта - тежка история...
          Амиии, не била такава! Чиче колко нишана й дава, ама тя не ще да шава. Мини на ракия, че от това виски съвсем ще се спиртосаш и опушиш. Таз вечер ще опитвам новата реколта. Не е съвсем улегнала, но да проверя как се държи в по-големи обеми.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
            Добро утро !
            Да ви върви по вода...

            Наздраве !
            Ти да не си покрай Драгоманското блато? Много ти мокро пожеланието. Или вчера насред бурята си стърчал с разперени ръце на центъра на Плеуен? Да ни пази Господ от вихрушки и градушки. Заложил съм стотина корена домате. Половината плод да дадат и ще устройвам доматено замеряне. Фиеста ала доматеста.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Каке, признаха ти се в либоф най-сетне. Наздраве и нека се обичат младите!
              бе тая пее I'm not your toy, boy - демек никой га не ще, ама тя вика, че немъ им пусне Наш'та кака не е такава, тя само не ще да черпи, щото е от такъв регион. Наздраве от Фелибето, пак ще трябва да се пие с партньори вечерта - тежка история...
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                Масата си е моя! Това, че ме няма не значи, че може да се ползва!
                Ич не си говореше така и даже действието влезе в сила почти веднага
                Дори град ни валя
                Сега ще кажеш и краката да си сваля от масата само защото си си я нарочила. Добре де, свалих ги. Докато ги сурвах надоле се отрониха неколко буци засъхнала кал. Това да ти пазят масата от прилепчиви чистофайници като Преци. Наздраве за отсъстващите!

                Коментар


                • Добро утро !
                  Да ви върви по вода...

                  Наздраве !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                    Добра нощ и наздраве, Кръчма ! Днес направихме беля със сестра ми и разминахме среща със карабинери, но един свещеник ни анатемоса!

                    https://m.youtube.com/watch?feature=...&v=LgvaIVOvY6s
                    Браво на падрето! Видяло схизматички и веднага се задействало. Жалко че карабиерията не е така будна като в миналото. Иначе цялата кръчма щеше да подписва петиция за освобождаването на нашто скъпо лелче, кое славно се напива и се сбива с органите на властта, но такива са балканските нрави и повели. Наздраве!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                      НАЗДРАВИ ПИЧУЕ НАЗДРАВИ ЗА МОЯТА ДУЛСИНЕЯ . ОБИЧАМ ТА МАААААААААААААААААААААААА

                      Каке, признаха ти се в либоф най-сетне. Наздраве и нека се обичат младите!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Lelq, преди години кльощавия ходи на екскурзия в Турция. Там малко се позагубили и решили да попитат един полицай за адреса на хотела. Мъжът се оказал с нашенски корени, зарадвал им се, поприказвали си и след това той ги закарал с патрулката до хотела. Вследствие, отворили малко работа на лекарката, която придружавала екскурзията. Щото класната като ги видяла да излизат от колата и лекинко вдигнала кръвното. Вероятно, от положителните емоции.
                        Наздраве!
                        То белята, беше безобидна и не е да незнаехме, че е беля, ама леко прекалихме, щото няколко пъти ни се получи и си повярвахме

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                          Добра нощ и наздраве, Кръчма ! Днес направихме беля със сестра ми и разминахме среща със карабинери, но един свещеник ни анатемоса!

                          https://m.youtube.com/watch?feature=...&v=LgvaIVOvY6s
                          Lelq, преди години кльощавия ходи на екскурзия в Турция. Там малко се позагубили и решили да попитат един полицай за адреса на хотела. Мъжът се оказал с нашенски корени, зарадвал им се, поприказвали си и след това той ги закарал с патрулката до хотела. Вследствие, отворили малко работа на лекарката, която придружавала екскурзията. Щото класната като ги видяла да излизат от колата и лекинко вдигнала кръвното. Вероятно, от положителните емоции.
                          Наздраве!
                          Last edited by tnm; 16.05.2018, 00:10.
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                            Ц, Колето ме я е запазил само за мен
                            Ми нямаше го да каже Да кажа едно наздраве поне, ако може да се отмени грешката и да пратим на отчето един поздрав, щото май e объркал на кой господ служи, поне да е лорд of summer https://www.youtube.com/watch?v=zaZs...cqUuk&index=12
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                              Имах някакво притеснение, но добре е, щом е свършило добре. Извинявам се за масата Беше празна и затова помислих, че може )
                              Ц, Колето ми я е запазил само за мен
                              Last edited by Lelq; 15.05.2018, 23:24.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                                Масата си е моя! Това, че ме няма не значи, че може да се ползва!
                                Ич не си говореше така и даже действието влезе в сила почти веднага
                                Дори град ни валя
                                Имах някакво притеснение, но добре е, щом е свършило добре. Извинявам се за масата Беше празна и затова помислих, че може )
                                Last edited by precakanoto; 15.05.2018, 23:10.
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X