IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добро утро !

    Днес съм много кисел ...Боли ме дразнещо стомаха и не съм спал цяла нощ...

    Имам една бутилка уиски в хладилника и ще взема да се плекувам, като за петъчно...

    Наздраве !

    Коментар


    • Добро утро, Кръчма!
      Слагам кафето
      https://m.youtube.com/watch?v=_iA3yW8n7cM

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm
        Забелязвам, много ти е ведро настроението. Нощеска да не са те налазили самодивите с бели премени? Наздраве!
        Не дразнете лъва, особено след 3х25 жива вода Чичо е шампион !
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Който пее кила качва. Я ги виж оперните певачки. Ама не щеш да пееш. Само чакаш на уше да ти свирят. И иззад рамо рома да ти наливат.И вода да не ти подливат, Не може всички рахатлъци на куп. Затова шти подлея със сутрешна физзарядка.

          Los valses mas hermosos del mundo (III)
          https://www.youtube.com/watch?v=kZVsFBdBYTM
          На танц ли ме каниш? Веднага отивам да си обуя балните пантофки.
          Наздраве!

          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



            Тва за разреждане на бирата ли ..?

            пп Малко съм заядлив, че предположиш липсата на чесъм да е свързано с целуфана с млад италианец....

            Булгар...Булгар....

            Наздраве !

            пп Отче наш 3 пъти и давай, давай....
            Забелязвам, много ти е ведро настроението. Нощеска да не са те налазили самодивите с бели премени?
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
              Чао, Кръчма!
              Една литрова халба с тататор без чесън за мен. После може и голяма прасешка, а още по после, ще видим
              Била с талатол?!!! Взели са й душичката на лелчето с блудкава паста и редко винце. Такава комбинация обаче не намерих. Трябва я патентоваш.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



                Тва за разреждане на бирата ли ..?

                пп Малко съм заядлив, че предположиш липсата на чесъм да е свързано с целуфана с млад италианец....

                Булгар...Булгар....

                Наздраве !

                пп Отче наш 3 пъти и давай, давай....
                Първо съм си в хабитата, второ имам проблем с опрощаването на греховете (анатемосаха ме) и трето италианците не са ми страст. Наздраве!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                  Чао, Кръчма!
                  Една литрова халба с тататор без чесън за мен. После може и голяма прасешка, а още по после, ще видим


                  Тва за разреждане на бирата ли ..?

                  пп Малко съм заядлив, че предположиш липсата на чесъм да е свързано с целуфана с млад италианец....

                  Булгар...Булгар....

                  Наздраве !

                  пп Отче наш 3 пъти и давай, давай....

                  Коментар


                  • Наздраве, а с какво ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                      Всъщност песента не е интересна, можеш спокойно да пропуснеш. Прекалено тематично-фолклорна.
                      Виж, по отношение на размера не трябва да се подминават нещата. Има един кръг социални феномени, чието основно качество е тяхното количество!

                      Наздраве за социалните феномени!

                      Най-обичам какички, дето стават от леглото рано с макияж и прическа, .... защото са легнали призори,
                      Наздраве за феномените от всякакъв род! И за какичките също. А може и за леличките

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                        Даже май го подценяваш, размерът
                        В Германия е половината ми рода и кракът ми не е стъпвал там, въпреки поканите. Сигурно, щото ще се чувствам , като у нас си и няма да ми е интересно, а и се виждаме на друго място
                        Пък и там много подредено за мен ми се струва.
                        Аз не мога в момента, да пусна музика, а твойто ще си го чуя довечера . Мерси
                        Всъщност песента не е интересна, можеш спокойно да пропуснеш. Прекалено тематично-фолклорна.
                        Виж, по отношение на размера не трябва да се подминават нещата. Има един кръг социални феномени, чието основно качество е тяхното количество!

                        Наздраве за социалните феномени!

                        Най-обичам какички, дето стават от леглото рано с макияж и прическа, .... защото са легнали призори,

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                          Леленце, да видиш колко е голямо сърцето ми!
                          В Германия ползват специална дума за литровката - Масс.
                          На снимката ще видиш част от обстановката в легендарното заведение в Мюнхен - Хофбройхаус. Семпла и практична, апропо! Само не ме питай за погълнатите количества, че ма и срам.
                          Отделно, по прасешката тема искам да ти препоръчам да си вземеш едно "влакче". Има някакво псевдо фонетично сходство на думите джалан и влак на немски. В по-младите години обичахме да шашкаме келнерките с поръчката на влакче. Немците не разбират нашия майтап, а ние просто правехме опити да задържим колкото се може повече келнерките, които там ходят с едни разместващи гравитацията деколтета!
                          Та така!
                          Beer Song - Lied über Bier

                          Даже май го подценяваш, размерът
                          В Германия е половината ми рода и кракът ми не е стъпвал там, въпреки поканите. Сигурно, щото ще се чувствам , като у нас си и няма да ми е интересно, а и се виждаме на друго място
                          Пък и там много подредено за мен ми се струва.
                          Аз не мога в момента, да пусна музика, а твойто ще си го чуя довечера . Мерси

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                            Чао, Кръчма!
                            Една литрова халба с тататор без чесън за мен. После може и голяма прасешка, а още по после, ще видим
                            Леленце, да видиш колко е голямо сърцето ми!
                            В Германия ползват специална дума за литровката - Масс.
                            На снимката ще видиш част от обстановката в легендарното заведение в Мюнхен - Хофбройхаус. Семпла и практична, апропо! Само не ме питай за погълнатите количества, че ма и срам.
                            Отделно, по прасешката тема искам да ти препоръчам да си вземеш едно "влакче". Има някакво псевдо фонетично сходство на думите джалан и влак на немски. В по-младите години обичахме да шашкаме келнерките с поръчката на влакче. Немците не разбират нашия майтап, а ние просто правехме опити да задържим колкото се може повече келнерките, които там ходят с едни разместващи гравитацията деколтета!
                            Та така!
                            Beer Song - Lied über Bier

                            Коментар


                            • Чао, Кръчма!
                              Една литрова халба с тататор без чесън за мен. После може и голяма прасешка, а още по после, ще видим

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Е, що трябва непрекъснато да ми напомняш за тез 3 кила, де не мога да ги кача на кръшната си снага!? Ям, пия, от леглото на дивана, от дивана пак на леглото ... и все семсе и две кила си седя. При тоз ми ръст от 1,55 м всякак ми се губи симетрията. Естетически недоимък усещам като се мерна в огледалото.
                                Наздраве!
                                Който пее кила качва. Я ги виж оперните певачки. Ама не щеш да пееш. Само чакаш на уше да ти свирят. И иззад рамо рома да ти наливат.И вода да не ти подливат, Не може всички рахатлъци на куп. Затова шти подлея със сутрешна физзарядка.

                                Los valses mas hermosos del mundo (III)
                                https://www.youtube.com/watch?v=kZVsFBdBYTM

                                Коментар

                                Working...
                                X