IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    ТТД-то заради метлата ли е?
    Наздраве, Мрънкало!
    Ъъъъъ, не баш, май ще да е зарад запалката, що метлата без запалка не ще да гори и фърчи. Наздраве, Дрънвехто!

    Коментар


    • Честит празник на непредотвратимо инфантилизиращите се Дъртото Чиче, Дедо Вълчо 34, Начката, Кака Вехта, Леля Допотопна, както и на младото, убавото, зелено с жълто около устата Тракало! Да сме живи и здрави сред детска гълчава и веселие!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Четкам те с телена четка. Що си доста ръждясала, а трябва те поизлъскаме. За да ти се видят параметрите. Отзад, отпред, в профил. Наздраве, ДрънТТД!
        ТТД-то заради метлата ли е?
        Наздраве, Мрънкало!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

          Не е лошо да има стожер на духовността И аз го посрещнах радостно за добре дошъл, ама май не ни е свиканл още на майтапите Ако още се навърта тъдява. добре дошъл е, и нека влиза смело дедо Поп,
          Таквиз декамеронски намеци не са за Кръчмата....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Толку писане изписа, обърках се. Ама явно ме четкаш, що ми знаеш параметрите
            Наздраве, Мрънкало!

            П.П. Декорът на Кръчмата днес нов, обаче клиентелата същата.
            Четкам те с телена четка. Що си доста ръждясала, а трябва те поизлъскаме. За да ти се видят параметрите. Отзад, отпред, в профил. Наздраве, ДрънТТД!

            Коментар


            • [QUOTE=Вълчо-34;n3606379]
              Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              ...................................... Симпатичната жена не ми я много фали. .................................................. . Аз си падам по симпатягурите, но за компания, особено в големи компании, където трябва да се поддържа настроението. .................................... Сексапилът е важен. Поне за извратеняци квито са повечето мъже. Наздраве, Дрънчаровнице![/QUOTE]

              Дедо не мое вдене са - симпатягурите се оказват различни от симпатичните, явно....Иначе за болднатото съм с двете ръце, само глаголът смени от СА на СМЕ - имаш едно малко (700 грана).
              Едно и също са, бе, в логическа свързаност са. Лошото е, че у някои от тях няма цвят, у други - плам, у трети - дух. Като малки са ги обезобразили с възпитание. Едва отскоро почват да излизат изпод похлупака. Ама то и бая мъже са отдолу му. Благодаря за почерпката, но не се вижда нещо.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Драга ми Кака, симпатичен и убав са различни работи. Симпатичната жена не ми я много фали. Всички искат да са й приятелчета, обаче малце, предимно нискокритерийни типове са й навити. Защото симпатягите обикновено не са секси, не са еротик, не са трепач. Някои грозни жени са много по-секси от тех. Да не говорим, че са и по-отворенгяс. Аз си падам по симпатягурите, но за компания, особено в големи компании, където трябва да се поддържа настроението. Но пък за шушу-мушу, без да съм проверявал всичките, де ми падат на око (то окото насита няма), по ми на душа падат разни не чак толкова лъскави или просто добре изглеждащи душички. Сексапилът е важен. Поне за извратеняци квито са повечето мъже. Наздраве, Дрънчаровнице!
                Толку писане изписа, обърках се. Ама явно ме четкаш, що ми знаеш параметрите
                Наздраве, Мрънкало!

                П.П. Декорът на Кръчмата днес нов, обаче клиентелата същата.
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                  Да не би да е мръднал до В. Търново нещо .....
                  Дано не е поп, колкото търновския...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                    Не е лошо да има стожер на духовността И аз го посрещнах радостно за добре дошъл, ама май не ни е свиканл още на майтапите Ако още се навърта тъдява. добре дошъл е, и нека влиза смело дедо Поп,
                    Да не би да е мръднал до В. Търново нещо .....
                    И това ще мине ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                      Тук чакаме един свети чиляк.....
                      Не е лошо да има стожер на духовността И аз го посрещнах радостно за добре дошъл, ама май не ни е свиканл още на майтапите Ако още се навърта тъдява. добре дошъл е, и нека влиза смело дедо Поп,

                      Коментар


                      • [QUOTE=Trakatrak;n3606314]

                        ...................................... Симпатичната жена не ми я много фали. .................................................. . Аз си падам по симпатягурите, но за компания, особено в големи компании, където трябва да се поддържа настроението. .................................... Сексапилът е важен. Поне за извратеняци квито са повечето мъже. Наздраве, Дрънчаровнице![/QUOTE]

                        Дедо не мое вдене са - симпатягурите се оказват различни от симпатичните, явно....Иначе за болднатото съм с двете ръце, само глаголът смени от СА на СМЕ - имаш едно малко (700 грана).
                        И това ще мине ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Ко речи!? Кой не е симпатичен, бре!? Съм ти казвала няколко пъти, ама ще се повторя - нищо не разбираш от качествени жени!
                          Наздраве, Мрънкало!
                          Драга ми Кака, симпатичен и убав са различни работи. Симпатичната жена не ми я много фали. Всички искат да са й приятелчета, обаче малце, предимно нискокритерийни типове са й навити. Защото симпатягите обикновено не са секси, не са еротик, не са трепач. Някои грозни жени са много по-секси от тех. Да не говорим, че са и по-отворенгяс. Аз си падам по симпатягурите, но за компания, особено в големи компании, където трябва да се поддържа настроението. Но пък за шушу-мушу, без да съм проверявал всичките, де ми падат на око (то окото насита няма), по ми на душа падат разни не чак толкова лъскави или просто добре изглеждащи душички. Сексапилът е важен. Поне за извратеняци квито са повечето мъже. Наздраве, Дрънчаровнице!

                          Коментар


                          • Тук чакаме един свети чиляк.....
                            И това ще мине ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Знаех си аз! Само дето женският вариант не е толкова добродушен и симпатичен, ами напротив. Все гледа да ухапе нещо наоколо си и после доволно реве гърлено. Наздраве, Дрънчубке!
                              Ко речи!? Кой не е симпатичен, бре!? Съм ти казвала няколко пъти, ама ще се повторя - нищо не разбираш от качествени жени!
                              Наздраве, Мрънкало!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Същи Чубака, ама женски вариант.
                                Наздраве, Мрънкало!
                                Знаех си аз! Само дето женският вариант не е толкова добродушен и симпатичен, ами напротив. Все гледа да ухапе нещо наоколо си и после доволно реве гърлено. Наздраве, Дрънчубке!

                                Коментар

                                Working...
                                X